FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«19495969798120»
RobYnho29.03.2011 09:02

Multumesc frumos!

 

La multi ani, Sabin!

sabin130729.03.2011 09:54

Multumesc, prieteni.

La multi ani, RobYnho!

dee, whisky in cafea suna a carajillo spaniol.. nu prea ma pricep, dar e ceva alcool cu cafea.. e bun. :D inseamna ca o sa ai o zi buna. :)

Maye29.03.2011 12:20

La multi ani, Sabine !

 

Robi, huligane, sa ne traiesti !

MoWeed29.03.2011 12:36

La multi ani depravatului de Roby!

 

La multi ani Sabin!

Lari29.03.2011 12:46

LA MULTI ANI, Sabin! :beer2:

 

LA MULTI ANI, Roby! :beer2:

 

LA MULTI ANI, Bundy! :beer2:

navodarean29.03.2011 12:50

La multi ani Sabin !

 

La multi ani Robi !

dee29.03.2011 14:04
Multumesc, prieteni.

La multi ani, RobYnho!

dee, whisky in cafea suna a carajillo spaniol.. nu prea ma pricep, dar e ceva alcool cu cafea.. e bun. :D inseamna ca o sa ai o zi buna. :)

 

a fost o tentativa de irish coffe. Ador cafeaua, insa n-as bea-o cu rom, deci nu carajillo.

O zi placuta si pentru tine! Have fun ;)

 

 

Ronnie29.03.2011 14:56

multani bajeti! :*

Nyghty29.03.2011 16:51

La multi ani, Sabin!

La multi ani, Robynho!

 

Si la multi ani Ronnie cu o oarecare intarziere!

blindica29.03.2011 21:16

Doua nume grele sarbatoresc astazi un rid in plus pe frunte.

 

RobYnho, la multi ani cu sanatate si bani!Puteai sa ajungi fotbalist daca nu erai huligan.

 

sabin1307,la multi ani cu sanatate tie si celor apropiati,sa treci cu brio peste orice problema !

 

0511-0812-2704-1146_Black_and_White_Clip

Lari29.03.2011 22:48
LA MULTI ANI Domnului Tupac Amaru! :beer2:
Maye29.03.2011 23:11

La multi ani Tupac ! Respect!

red&blue_boy30.03.2011 04:31

La multi ani , Tupac Amaru !

RobYnho30.03.2011 10:40

Va multumesc tuturor pentru urari!

RobYnho, la multi ani cu sanatate si bani!Puteai sa ajungi fotbalist daca nu erai huligan.

 

Doar daca trageam destula cocaina. :))

Fane30.03.2011 12:30

La multi ani 2Pace ;)

Tupac Amaru30.03.2011 13:46
La multi ani 2Pace ;)

 

Va multumesc, dragi prieteni, tuturor celor care mi-ati adresat urari de ziua mea de nastere.

M-as bucura ca fiecare dintre voi sa aveti, la randul vostru, numai bucurii si impliniri!

 

Daniel-Ionut30.03.2011 13:49

La multi ani Tupac Amaru! :beer2:

axl30.03.2011 14:04

La multi ani Ronnie, Sabin, Roby si Tupac Amaru!

dee30.03.2011 16:54

La multi ani regelui Inca si tuturor celor care-si serbeaza ziua de nastere azi !

 

 

Tanaru` Young30.03.2011 19:03

La multi ani, Tupac Amaru!

 

La multi ani, Sabin!

 

La multi ani, Robynho!

 

La multi ani, Ronnie!

 

P.S.: Scuzat sa fiu pentru intarziere.

Lari31.03.2011 17:17
LA MULTI ANI rapperului de punkRipper87 !!! :beer2:
red&blue_boy01.04.2011 21:12

La multi ani , predatorpulse7 !!!

red&blue_boy04.04.2011 04:23

La multi ani , KuzMaN !

Lari04.04.2011 12:46

LA MULTI ANI, Kuzman! :beer2:

 

LA MULTI ANI, Tavyto! :beer2:

KuzMaN04.04.2011 21:34

@red&blue_boy, Lari: Multumesc!

«19495969798120»