Multumesc frumos!
La multi ani, Sabin!
Multumesc frumos!
La multi ani, Sabin!
Multumesc, prieteni.
La multi ani, RobYnho!
dee, whisky in cafea suna a carajillo spaniol.. nu prea ma pricep, dar e ceva alcool cu cafea.. e bun.
inseamna ca o sa ai o zi buna. ![]()
La multi ani, Sabine !
Robi, huligane, sa ne traiesti !
La multi ani depravatului de Roby!
La multi ani Sabin!
LA MULTI ANI, Sabin! ![]()
LA MULTI ANI, Roby! ![]()
LA MULTI ANI, Bundy! ![]()
La multi ani Sabin !
La multi ani Robi !
Multumesc, prieteni.La multi ani, RobYnho!
dee, whisky in cafea suna a carajillo spaniol.. nu prea ma pricep, dar e ceva alcool cu cafea.. e bun.
inseamna ca o sa ai o zi buna.
a fost o tentativa de irish coffe. Ador cafeaua, insa n-as bea-o cu rom, deci nu carajillo.
O zi placuta si pentru tine! Have fun ![]()
multani bajeti! :*
La multi ani, Sabin!
La multi ani, Robynho!
Si la multi ani Ronnie cu o oarecare intarziere!
Doua nume grele sarbatoresc astazi un rid in plus pe frunte.
RobYnho, la multi ani cu sanatate si bani!Puteai sa ajungi fotbalist daca nu erai huligan.
sabin1307,la multi ani cu sanatate tie si celor apropiati,sa treci cu brio peste orice problema !

La multi ani Tupac ! Respect!
La multi ani , Tupac Amaru !
Va multumesc tuturor pentru urari!
RobYnho, la multi ani cu sanatate si bani!Puteai sa ajungi fotbalist daca nu erai huligan.
Doar daca trageam destula cocaina. ![]()
La multi ani 2Pace ![]()
La multi ani 2Pace
Va multumesc, dragi prieteni, tuturor celor care mi-ati adresat urari de ziua mea de nastere.
M-as bucura ca fiecare dintre voi sa aveti, la randul vostru, numai bucurii si impliniri!
La multi ani Tupac Amaru! ![]()
La multi ani Ronnie, Sabin, Roby si Tupac Amaru!
La multi ani regelui Inca si tuturor celor care-si serbeaza ziua de nastere azi !
La multi ani, Tupac Amaru!
La multi ani, Sabin!
La multi ani, Robynho!
La multi ani, Ronnie!
P.S.: Scuzat sa fiu pentru intarziere.
La multi ani , predatorpulse7 !!!
La multi ani , KuzMaN !
LA MULTI ANI, Kuzman! ![]()
LA MULTI ANI, Tavyto! ![]()
@red&blue_boy, Lari: Multumesc!