FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«17879808182120»
Ronnie10.09.2010 13:17

La multi ani, Caline!

Bafta la bani, curve si tot ce-ti doresti! Sa ai parte de tot binele din lume!

 

:*:*:*:*:*:*:X:X:X:X:X:X

MikStelista10.09.2010 15:22

La multi ani, Calin! :drunk:

MoWeed10.09.2010 15:40

Multumesc pentru urari Paul, Adrian, Ronnie si Andreea :drunk:

Steaua1947^10.09.2010 15:47

Si pana la urma...cu berea cum ramane :)) ?

pytycrys10.09.2010 18:54

Iti cumparam noi biletu' la meci duminica la Steaua - ujpest daca vii cu o lada de bere.

teapa, e intrare libera

 

Dragos_G10.09.2010 19:17

La multi ani, Calin!

MoWeed10.09.2010 19:18

Mersi Dragos

MALDINI10.09.2010 19:23

In primul rand va multumesc pentru urarile de acum cateva zile .. si in al doilea rand la multi ani MoWeed !!

MoWeed10.09.2010 19:27

Mersi Maldini

MALDINI10.09.2010 19:37

Esti fecioara de-a mea :)))))))))))))

Mihai Nita10.09.2010 19:39

La multi ani MoWeed :kisstogether: sa bei si pentru mine :P

MoWeed10.09.2010 20:20

Mersi Mihai. Asa o sa fac

Vlad Bogdan10.09.2010 20:57

La multi ani MoWeed. :>

RobYnho11.09.2010 10:34
@Mo,eu nu pot veni la tine in schimb il trimit pe Robynho sa-i dai de baut cat poate sa duca,cum s-ar zice bea in numele meu...ne-am inteles ?

 

Cine stie, cunoaste.

Respect!

MoWeed11.09.2010 10:54

Mersi de urari, Vlad Bogdan.

 

 

@Fane

Nu stiu de ce, dar presimt ca ies in avantaj daca bea Roby in locul tau

RobYnho11.09.2010 11:29
@Fane

Nu stiu de ce, dar presimt ca ies in avantaj daca bea Roby in locul tau

 

Asa e. Nu beau Carlsberg. Merge si Stella.

Maye11.09.2010 21:22

La multi ani Fane!

Sa ne traiesti!

pytycrys11.09.2010 21:28

La multi ani Fane! 41 de ani, iti urez inca pe atatia!

 

Dai de baut maine la hochei, prezenta obligatorie :D.

Nyghty11.09.2010 21:41

La Multi Ani, Fane!

Toate bune!

Daniel-Ionut11.09.2010 21:50

Sa traiasca Fane 1000 de ani! :beer2:

La multi ani! :drunk:

Tz3pI11.09.2010 22:09

La multi ani, Fane! :beer2:

BAF-kimi11.09.2010 22:11

La multi ani, Fane!

Mihai Nita12.09.2010 06:01
:drunk: La multi ani Faneeee !
red&blue_boy12.09.2010 07:22

La multi ani,Fane !

Fane12.09.2010 07:24

Multumesc mult baietii.

«17879808182120»