La multi ani, Caline!
Bafta la bani, curve si tot ce-ti doresti! Sa ai parte de tot binele din lume!
:*:*:*:*:*:*:X:X:X:X:X:X
La multi ani, Caline!
Bafta la bani, curve si tot ce-ti doresti! Sa ai parte de tot binele din lume!
:*:*:*:*:*:*:X:X:X:X:X:X
La multi ani, Calin! ![]()
Multumesc pentru urari Paul, Adrian, Ronnie si Andreea ![]()
Si pana la urma...cu berea cum ramane
?
Iti cumparam noi biletu' la meci duminica la Steaua - ujpest daca vii cu o lada de bere.
teapa, e intrare libera
La multi ani, Calin!
Mersi Dragos
In primul rand va multumesc pentru urarile de acum cateva zile .. si in al doilea rand la multi ani MoWeed !!
Mersi Maldini
Esti fecioara de-a mea
)))))))))))
La multi ani MoWeed
sa bei si pentru mine ![]()
Mersi Mihai. Asa o sa fac
La multi ani MoWeed. :>
@Mo,eu nu pot veni la tine in schimb il trimit pe Robynho sa-i dai de baut cat poate sa duca,cum s-ar zice bea in numele meu...ne-am inteles ?
Cine stie, cunoaste.
Respect!
Mersi de urari, Vlad Bogdan.
@Fane
Nu stiu de ce, dar presimt ca ies in avantaj daca bea Roby in locul tau
@FaneNu stiu de ce, dar presimt ca ies in avantaj daca bea Roby in locul tau
Asa e. Nu beau Carlsberg. Merge si Stella.
La multi ani Fane!
Sa ne traiesti!
La multi ani Fane! 41 de ani, iti urez inca pe atatia!
Dai de baut maine la hochei, prezenta obligatorie
.
La Multi Ani, Fane!
Toate bune!
Sa traiasca Fane 1000 de ani! ![]()
La multi ani! ![]()
La multi ani, Fane! ![]()
La multi ani, Fane!
La multi ani,Fane !
Multumesc mult baietii.