La multi ani, Ioane!
La multi ani, Peridrome! Te-ai sustras ieri ..
La multi ani, Ioane!
La multi ani, Peridrome! Te-ai sustras ieri ..
Multumesc mult, baieti. Am reusit sa fac anul acesta ce n-a reusit Steaua: 24!!!
)
La multi ani, SSK si john_86!!!
La Multi Ani, peridrome!( a se scuza intarzierea)
La Multi Ani, SSK si john_86!
La multi ani Bogdane!
La Multi Ani, Tzepi!!! ![]()
La multi ani, Tzepi! ![]()
La multi ani Tzepi ![]()
la multi ani tz3piii
La multi ani, Tepi! Spre 23 ![]()
Te-ai sustras ieri ..
Un popas mai mare a determinat intarzierea
. Trece-ma pe caiet, la datori.
La multi ani SSK si john_86. Scuze de intarziere.
La multi ani Tzepi! ![]()
@f234567k
Si eu te trec la datorii. Si te laudai ca bem inainte de meci. Hua!
Mentionez pentru a3-a oara: am ajuns tarziu si eram plin ![]()
La Multi Ani, Tzepi! ![]()
La multi ani, Teposule, care nu mai ai tepi !
La multi ani Tzepi! ![]()
![]()
Sa ne traiesti mah " piept de pui " ![]()
Mersi la toti pentru urari! Bem luni la meci! ![]()
La multi ani!! ![]()
![]()
La multi ani SSK si john_86. Scuze de intarziere.
La multi ani Tzepi!
la multi ani baiatului cu gandacii, Sergyu16 ![]()
La Multi Ani, Sergiu!!!
La multi ani, mama!
La multi ani mamei tale. Cati ani face?
E si tu acum. Doarme, vad eu maine dimineata. ![]()
SA NE TRAIESTI, Tz3pI !!! ![]()