FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«17172737475120»
RobYnho08.08.2010 09:42

La multi ani, Ioane!

La multi ani, Peridrome! Te-ai sustras ieri ..

john_8608.08.2010 11:44

Multumesc mult, baieti. Am reusit sa fac anul acesta ce n-a reusit Steaua: 24!!! :)))

Tz3pI08.08.2010 18:41

La multi ani, SSK si john_86!!!

Nyghty08.08.2010 18:59

La Multi Ani, peridrome!( a se scuza intarzierea)

La Multi Ani, SSK si john_86!

Maye08.08.2010 19:01

La multi ani Bogdane!

dayra09.08.2010 21:08

La Multi Ani, Tzepi!!! :drunk:

MikStelista09.08.2010 21:09

La multi ani, Tzepi! :drunk:

Daniel-Ionut09.08.2010 21:13

La multi ani Tzepi :beer2:

Dragoshel09.08.2010 21:44

la multi ani tz3piii

f234567k09.08.2010 21:50

La multi ani, Tepi! Spre 23 :thumbup:

 

Te-ai sustras ieri ..

Un popas mai mare a determinat intarzierea :)) . Trece-ma pe caiet, la datori.

MoWeed10.08.2010 07:51

La multi ani SSK si john_86. Scuze de intarziere.

 

 

La multi ani Tzepi! :beer2:

 

 

@f234567k

Si eu te trec la datorii. Si te laudai ca bem inainte de meci. Hua!

f234567k10.08.2010 08:26

Mentionez pentru a3-a oara: am ajuns tarziu si eram plin :D

Nyghty10.08.2010 09:11

La Multi Ani, Tzepi! :drunk:

RobYnho10.08.2010 09:25

La multi ani, Teposule, care nu mai ai tepi !

militia10.08.2010 09:39

La multi ani Tzepi! :kisstogether::D

Fane10.08.2010 09:43

Sa ne traiesti mah " piept de pui " :D

Tz3pI10.08.2010 13:40

Mersi la toti pentru urari! Bem luni la meci! :drunk:

Mihai Nita10.08.2010 15:26

La multi ani!! :inlove::kisstogether:

Dragos_G10.08.2010 17:08

La multi ani SSK si john_86. Scuze de intarziere.

 

 

La multi ani Tzepi!

Daniel-Ionut10.08.2010 21:27

la multi ani baiatului cu gandacii, Sergyu16 :beer2:

dayra10.08.2010 21:35

La Multi Ani, Sergiu!!!

Ronnie10.08.2010 22:00

La multi ani, mama!

pytycrys10.08.2010 22:10

La multi ani mamei tale. Cati ani face?

Ronnie10.08.2010 22:13

E si tu acum. Doarme, vad eu maine dimineata. :))

Lari10.08.2010 23:24

SA NE TRAIESTI, Tz3pI !!! :beer2:

«17172737475120»