FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«16465666768120»
Astristul26.06.2010 21:28

La multi ani AG! ;)

weedandweird26.06.2010 23:04

La multi ani AG! :)

AG27.06.2010 07:37

thnx mates :beer2: :beer2: :beer2:

MoWeed27.06.2010 08:15

La multi ani AG! Sa ai parte de toata iarba care o vrei. Si de alcool!

 

 

Si, in plan profesional, iti urez sa ajungi sa canti pe la nunte de tigani :))

RobYnho27.06.2010 09:28

La multi ani, drogalaule !

 

Un viitor AG de la Calypso.

red&blue_boy27.06.2010 09:44

La multi ani AG !!!

Nyghty27.06.2010 10:06

La Multi Ani, bai AG!

Un maaaare drogat Ag asta....

AG27.06.2010 10:08
La multi ani AG! Sa ai parte de toata iarba care o vrei. Si de alcool!

 

 

Si, in plan profesional, iti urez sa ajungi sa canti pe la nunte de tigani :))

 

prima fraza e k si rezolvata :))

 

ai mai vazut tu tigani sa cante rap ? in afara de connect-r :)))) niciodata la tigani

 

merci bai baieti,

RaMs3s27.06.2010 10:29

La Multi Ani ! :thumbup:

vorba unui tovaras " bafta la puicute " :))

KuzMaN27.06.2010 10:29

Vad ca multi stiu ca a fost ziua ciobanului pe 25, decat sa cunoasca faptul ca ieri a fost ziua drapelului..  

clausblaus27.06.2010 12:37

La multi ani,AG!

Bafta-n toate!

Daniel-Ionut27.06.2010 14:46
Vad ca multi stiu ca a fost ziua ciobanului pe 25, decat sa cunoasca faptul ca ieri a fost ziua drapelului..

 

pai a fost mai mediatizata ziua ciobannului la TV decat ziua drapelului... din pacate :mellow:

Maye27.06.2010 14:56

La multi ani Andrei!

KuzMaN27.06.2010 15:17
pai a fost mai mediatizata ziua ciobannului la TV decat ziua drapelului... din pacate :mellow:

 

Se stie ca mass-media e de rahat , da asta nu inseamna ca noi nu trebuie sa sarbatorim asa cum se cuvine aceasta zi importanta. 

The Game27.06.2010 19:28

La multi ani ba droghistule!

AG27.06.2010 22:29
:D va multumesc huliganilor :beer2:
Dragos_G28.06.2010 15:38

La multi ani, AG!!

AG28.06.2010 16:02

ms :beer2:

Lari30.06.2010 16:19

Scuze de intarziere, insa.... LAAAA MUUUULTZI AAAANI, AG-uleeee! :beer2:

 

LA MULTI ANI si pentru Crangasi_boy, ebonyc si pui de dac 112 ! :beer2:

 

Sa Ne Traitzi! :thumbup:

blindica01.07.2010 07:16

La multi ani si multa sanatate pentru Crysty14 !

Sa ai parte de succes la Bacalaureat si in actiunile pe care le vei intreprinde dupa aceea!

 

:drunk:

 

 

Daniel-Ionut01.07.2010 07:18

Crysty14 s-a facut mareeee!!!

La multi ani! ai sa imi dai 2 beri :drunk:

MikStelista01.07.2010 07:23

La Multi Ani, Cristi! :kisstogether::drunk:

Maye01.07.2010 08:21

La multi ani Cristi!

 

Sa iti iei Bacul:)

AG01.07.2010 09:02

oo daa, la multi ani Cristineleeeee , sa iei bacul, sa ai femei, sa ai tot c vrei :D:beer2:

dayra01.07.2010 12:40

La Multi Ani, Crysty14!!! :kisstogether::drunk:

«16465666768120»