La multi ani AG! ![]()
La multi ani AG! ![]()
La multi ani AG! ![]()
thnx mates
:beer2: ![]()
La multi ani AG! Sa ai parte de toata iarba care o vrei. Si de alcool!
Si, in plan profesional, iti urez sa ajungi sa canti pe la nunte de tigani ![]()
La multi ani, drogalaule !
Un viitor AG de la Calypso.
La multi ani AG !!!
La Multi Ani, bai AG!
Un maaaare drogat Ag asta....
La multi ani AG! Sa ai parte de toata iarba care o vrei. Si de alcool!
Si, in plan profesional, iti urez sa ajungi sa canti pe la nunte de tigani
prima fraza e k si rezolvata ![]()
ai mai vazut tu tigani sa cante rap ? in afara de connect-r
)) niciodata la tigani
merci bai baieti,
La Multi Ani ! ![]()
vorba unui tovaras " bafta la puicute " ![]()
Vad ca multi stiu ca a fost ziua ciobanului pe 25, decat sa cunoasca faptul ca ieri a fost ziua drapelului..
La multi ani,AG!
Bafta-n toate!
Vad ca multi stiu ca a fost ziua ciobanului pe 25, decat sa cunoasca faptul ca ieri a fost ziua drapelului..
pai a fost mai mediatizata ziua ciobannului la TV decat ziua drapelului... din pacate ![]()
La multi ani Andrei!
pai a fost mai mediatizata ziua ciobannului la TV decat ziua drapelului... din pacate![]()
Se stie ca mass-media e de rahat , da asta nu inseamna ca noi nu trebuie sa sarbatorim asa cum se cuvine aceasta zi importanta.
La multi ani ba droghistule!
La multi ani, AG!!
ms ![]()
Scuze de intarziere, insa.... LAAAA MUUUULTZI AAAANI, AG-uleeee! ![]()
LA MULTI ANI si pentru Crangasi_boy, ebonyc si pui de dac 112 ! ![]()
Sa Ne Traitzi! ![]()
La multi ani si multa sanatate pentru Crysty14 !
Sa ai parte de succes la Bacalaureat si in actiunile pe care le vei intreprinde dupa aceea!
![]()
Crysty14 s-a facut mareeee!!!
La multi ani! ai sa imi dai 2 beri ![]()
La Multi Ani, Cristi! ![]()
![]()
La multi ani Cristi!
Sa iti iei Bacul:)
oo daa, la multi ani Cristineleeeee , sa iei bacul, sa ai femei, sa ai tot c vrei ![]()
![]()
La Multi Ani, Crysty14!!! ![]()
![]()