FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«15960616263120»
Maye01.06.2010 04:21

Ce o tot ardeti ba aiurea?

La multi ani mie ! O sa fiu copil pana o sa crap !

Ronnie01.06.2010 04:38

La multi ani Maye!

Maye01.06.2010 04:52

Multumesc frumos Ronnie!Esti un domn.

 

 

La multi ani rnz!

Fane01.06.2010 05:13

Sa ne traiesti Maye.

Maye01.06.2010 05:16

Merci Fane ! Sa iti traiasca cel mic si sa ajunga cel mai destept om , ca de aici vine si puterea.

AG01.06.2010 05:19

La multi ani mariuse >:D<

Maye01.06.2010 05:20

Merci!

Acum o sa se creada ca e ziua mea de nastere :))

 

Toti ar trebui sa fim putin copii , azi mai mult ca oricand.

Azi fara griji! :)

Virgil01.06.2010 05:57

LA MULTI ANI Maye!

Virgil01.06.2010 06:02

Florile din imagine nu inseamna nimic in comparatie cu frumusetea unei flori ca tine! Fericire, bucurii alaturi de cei dragi tie si tot binele din lume!

 

LA MULTI ANI, Miki stelista!

images.jpg

Stanici01.06.2010 06:03

La multi ani minorelor! Come to papa!

weedandweird01.06.2010 06:22

La multi ani!-tuturor sarbatoritilor(ziua de nastere)si copiilor ce populeaza acest siteicon5.gif

:beer2:

Nyghty01.06.2010 11:31

La multi ani, Maye! :))

 

Lari02.06.2010 22:00

Mama, cat o sa bem azi!

 

LA MULTI ANI golanilor de Blackyank, Maresal si Anjin!

 

Un LA MULTI ANI special pentru nenea toc71cc!

 

:beer2:

1on03.06.2010 22:40

La multi ani!

 

ungaria.PNG

Stanici06.06.2010 07:38

La multi ani, Lia!

Fane06.06.2010 07:40
LA MULTI ANI Steaua !!!
Daniel-Ionut06.06.2010 07:44

"Traim fiecare zi cu un avans de-o zi"

Suntem in 6 :)

rezistenta_ultras06.06.2010 09:12
La multi ani, Lia!

tu le spui LMA ca sa iti raspunda la telefon cand ajungi beat pe la ei prin orase,sate,comune?

 

Stanici06.06.2010 10:01
tu le spui LMA ca sa iti raspunda la telefon cand ajungi beat pe la ei prin orase,sate,comune?

 

Busted.

MoWeed06.06.2010 10:21
tu le spui LMA ca sa iti raspunda la telefon cand ajungi beat pe la ei prin orase,sate,comune?

Si atunci cand le suna, ele nu sunt in localitatea respectiva :))

Virgil08.06.2010 06:34

LA MULTI ANI, kishcutia! 1000 de ani cu mana-n bani!

Daniel-Ionut10.06.2010 21:05

:wub:

multi ani traiascaaaaaaaaaaa

multi ani traiascaaaaaaaaaaaaaa

laaaaaaaaaaaaaa multiiiiiiiiii aaaaaaniiiiiiiiii

multi ani traiascaaaaaaaaaaa

multi ani traiascaaaaaaaaaaaaaa

laaaaaaaaaaaaaa multiiiiiiiiii aaaaaaniiiiiiiiii

cine sa traiaaaascaaaaaaa cineee sa traiaaaaaaaascaaaaaaaaa

laaaaaaaaa mullllllllltiiiiiiii aniiiiiiiii

danutza sa traiaaaascaaaaaaa

danutza sa traiaaaascaaaaaaa

:drunk:

MikStelista10.06.2010 21:09

La Multi Ani, Dana! :kisstogether::drunk:

MoWeed10.06.2010 21:13

La multi ani Dana!

 

La multi ani Paul(militia)!

Maye10.06.2010 21:14

La multi ani Dana! :*

 

La multi ani Paul!

«15960616263120»