FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«15657585960120»
DelPiero1020.05.2010 07:47
La multi ani DelPiero10!

Multumesc tuturor celor ce mi-au urat LMA1Daniele,tu nu erai cu Realul?Ce mai zici de ei?:D

Maye21.05.2010 22:40

La multi ani Hooltras! :)

MikStelista22.05.2010 08:53

La multi ani, Hooltras! :beer2:

Fane22.05.2010 09:07

Sa traiesti Hooltrase.

Nyghty22.05.2010 09:20

La multi ani, Hooltras!

MoWeed22.05.2010 09:27

La multi ani hooltras

Dragos_G22.05.2010 10:16

La multi ani, Hooltras!

AG22.05.2010 11:07

la multi ani hooltras & inima ros-albastra :beer2:

rezistenta_ultras22.05.2010 11:29

La multi ani , hooltras !

TURKU22.05.2010 13:47

EFES :beer2: :beer2: La Multi Ani

Daniel-Ionut23.05.2010 05:29

la multi ani hooltras!!!

dayra23.05.2010 08:41

Cu intarziere...La Multi Ani, hooltras!!! :drunk:

RobYnho23.05.2010 08:57

La mult ani, Marinescule ! (Dani2005)

Ronnie23.05.2010 09:16

La multi ani Dani si la cat mai multe trofee in manager :)

Lari25.05.2010 22:53

Ooooohhhhhooohhooo, a mai intinerit Clausblaus un an, maine-poimaine ii serbam majoratu'! :D

 

LA MULTI ANI, Domnule!!! TOT CE-TI DORESTI!!! :beer2:

Virgil26.05.2010 04:45

LA MULTI ANI, Anna!

 

Azi de ziua ta, eu iti doresc iubire.

O viata minunata si multa fericire.

Sa nu plingi niciodata, sa nu stii de necaz,

sa fii mereu frumoasa si dulce ca si azi.

Sa nu cunosti durerea si nici amaraciunea,

sa ii respecti pe toti, sa te respecte lumea.

Familia sa-ti fie frumoasa si unita,

sa nu ai vreun motiv sa fii nemultumita.

Sa-ti fie portofelul mereu prea plin cu bani,

iar eu te las urandu-ti un sincer LA MULTI ANI!

 

:beer2::kisstogether:

red&blue_boy26.05.2010 05:02

La multi ani Clausblaus !

Fane26.05.2010 05:41

La multi ani clausblaus !

 

@Virgil

Cine-i anna ?

Virgil26.05.2010 11:37
La multi ani clausblaus !

 

@Virgil

Cine-i anna ?

 

Anna e o domnisoara care frecventa des site-ul pe vremea cand moderam eu. La un moment dat a fost jignita de cineva care i-a dat si ban, iar de atunci a renuntat sa mai intre. Pacat. Nu merita.

Fane26.05.2010 11:51

Pacat.

Le reseau pansant26.05.2010 14:44
Anna e o domnisoara care frecventa des site-ul pe vremea cand moderam eu. La un moment dat a fost jignita de cineva care i-a dat si ban, iar de atunci a renuntat sa mai intre. Pacat. Nu merita.

da si tu mai multe detalii, adresa, nr de telefon, id de mess, nr sutien ca nu e frumos sa fii egoist!

 

PS: cum il chema pe moderatorul ala? si in ce an s-a intamplat asta

Nyghty26.05.2010 15:03

La Multi Ani, clausblaus!

Si Fir Intins cat mai curand posibil :)

clausblaus26.05.2010 21:03

@Lari

Cu totii "intinerim"an de an!Important este cum o face fiecare.Cu plecaciuni,cu pupici,cu mangaieri sau cu capul sus,indiferent de consecinte!Sunt mandru sa am astfel de "prieteni",oameni ce nu fac compromisuri de dragul compromisului.Am scris prieteni in ghilimele pentru simplul motiv ca ne cunoastem doar virtual!

@All

Multumesc tuturor pentru urari,sa va ajute domnul in tot ceea ce ve-ti intreprinde!

Jos palaria in fata voastra,pentru pozitia verticala,in lupta pentru binele clubului iubit!

@Nyghty

Multumesc,sper din toata inima sa ma tin de cuvant si sa postez ceva fotografii,cu eventuale capturi!Sanatatea ma impiedica,pe moment,dar nu disper,voi fi acolo!!!!!!

Virgil27.05.2010 02:40
da si tu mai multe detalii, adresa, nr de telefon, id de mess, nr sutien ca nu e frumos sa fii egoist!

 

PS: cum il chema pe moderatorul ala? si in ce an s-a intamplat asta

 

 

:))))Indiscret ca de obicei. Nicio sansa, pentru ca nu cunosc detalii. :))

Imi scapa numele moderatorului, de altfel nu ar avea rost sa-l pomenesc chiar daca mi-as aminti ferm numele lui. A fost de mult, domnule retea de gandire.

Virgil27.05.2010 05:02

LA MULTI ANI, Phire! Stelista noastra din Constanta.

«15657585960120»