FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«15253545556120»
MoWeed24.04.2010 11:43

La multi ani ytse jam

Daniel-Ionut25.04.2010 05:52

La multi ani George Stan!

Fane25.04.2010 07:23
La multi ani GEOGE STAN !
Maye25.04.2010 07:28

La multi ani si multa sanatate George Stan !

Ronnie25.04.2010 08:19

La multi ani George Stan! Observ ca petreci de vro 3 zile in continuu.

Dragos_G25.04.2010 08:28

La multi ani, George Stan!

Nyghty25.04.2010 08:30

La Multi Ani, George Stan!

Joga Bonito25.04.2010 09:39

La multi ani, big boss!

Dragoshel25.04.2010 13:23

la multi ani George STAN!!!!!

MoWeed25.04.2010 13:51

La multi ani George Stan!

Le reseau pansant25.04.2010 14:27
La multi ani George Stan!

La multi ani patroane

 

ce se baga in seamna astia micii cu sefu', poate poate o pune de o prima, d'un 10% in plus

pytycrys25.04.2010 15:04

La Multi Ani George Stan!

George Stan27.04.2010 12:32

Multumesc tuturor.

Sa fiti fericiti.

Fane27.04.2010 12:34
Multumesc tuturor.

Sa fiti fericiti.

 

Sefuuuu,mai umblam si noi la salarii ca e criza si e grele ! :))

 

 

 

Dragos_G30.04.2010 21:34

La multi ani, mihaitza85!!! :beer2:

MikStelista01.05.2010 05:28

La Multi Ani, Mihai! :drunk:

mihaitza8501.05.2010 06:20

multumesc

:drunk::alcoholic::bananadance:

Stanici01.05.2010 06:33

Dadaaaaa!

Nyghty01.05.2010 08:10

La Multi Ani, Mihai!

Daniel-Ionut01.05.2010 08:15

La multi ani mihaitza85 :beer2:

MoWeed01.05.2010 10:06

La multi ani Mihai

Fane02.05.2010 12:26

Sa ne traiesti noname_fu(25),La multi ani !

RobYnho02.05.2010 15:29

La mult ani, Mihaita !

Scuze pentru intarziere. :D

ytse jam02.05.2010 15:48
La multi ani ytse jam !

 

La Multi ani, ytse jam!

 

La multi ani ytse jam

 

La multi ani ytse jam(28) !

 

 

va multumesc foarte mult pentru urari. sa fiti sanatosi, si sper ca impreuna sa scapam de umbra neagra ce s-a abatut asupra noastra.

mihaitza8502.05.2010 17:41
La mult ani, Mihaita !

Scuze pentru intarziere. :D

mai bine mai tarziu decat niciodata. multam

«15253545556120»