FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«14950515253120»
Virgil11.04.2010 05:20

O zi din an este a ta. Si pentru ca este a ta, e cea mai frumoasa zi a anului. Sa o petreci alaturi de cei apropiati. LA MULTI ANI, Daniel-Ionut!

Adrian11.04.2010 06:12

La multi ani, tinere :)

Marius11.04.2010 06:18

deni e major... pazea!

 

daniele, ti-a dat-o Messi asa, de ziua ta.

clausblaus11.04.2010 07:30

La Multi Ani,Daniel-Ionut!

Te apropii de schimbarea prefixului!!!

Daniel-Ionut11.04.2010 07:36
Te apropii de schimbarea prefixului!!!

 

Imbatranesc pe zi ce trece :unsure:

 

:D

MoWeed11.04.2010 07:43

La multi ani Daniele

Dragoshel11.04.2010 07:49

la multi ani Daniel

Ronnie11.04.2010 07:53

La multi ani ba! Poate iti faci si tu buletin de-acuma... ar cam fi timpul

pytycrys11.04.2010 08:17

La multi ani Daniel-Ionut.

Pacat ca a luat bataie iREAL fix de ziua ta :D

dayra11.04.2010 08:25

La Multi Ani, Daniel-Ionut!!! :drunk:

Maye11.04.2010 22:33

La multi si ani multa sanatate unui distins domn , Gica Chioru !

Virgil12.04.2010 06:15

La Multi Ani si fericire, Gica! Iti doresc multa pace, sanatate, dragoste si iubire. Domnul sa te aiba in paza. La Multi Ani!

Maye12.04.2010 22:20

Bai , azi e ziua lui SteauaVancouver(26).

Urmeaza SteauaOttawa , SteauaQuebec si SteauaEdmonton.

MikStelista13.04.2010 06:06

La Multi Ani, Albanezule! :drunk:

pytycrys13.04.2010 07:32

LA MULTI ANI ALBANEZUL!!!

Lari13.04.2010 14:05

SA NE TRAIASCA Albanezul!!! LA MULTI ANI!!! :beer2:

 

(Ultrasul, nu patronul :D)

Daniel-Ionut13.04.2010 18:38

La multi ani albanezul :excl:

S.S.Lazio13.04.2010 19:57

La multi ani , Marcel ! >:D<

Fane14.04.2010 07:18

La multi ani anr94 !

 

Stanici14.04.2010 07:32

Da, ba. La multi ani juniorului!

MikStelista14.04.2010 07:34

La Multi Ani, Alexxxx! :kisstogether::drunk:

alina_mihaela14.04.2010 07:53

La multi ani , Alex !!! :kisstogether:

Maye14.04.2010 21:45

La multi ani Adrian Pacurar!

Multa sanatate si fericire!

Virgil15.04.2010 05:17

Lui Adrian Pacurar

 

Sa ai o zi plina de soare, lumina sa te inconjoare, cei dragi sa te iubeasca, inima sa-ti intinereasca. Sa-ti de-a Viata sanatate, bucurie si prosperitate. Viata lunga si succese, de Becali sa nu-ti pese. LA MULTI ANI! Steaua SUNTEM NOI!

MikStelista15.04.2010 06:22

La Multi Ani, Adrian Pacurar! :beer2:

«14950515253120»