FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«14647484950120»
Joga Bonito30.03.2010 18:15

Sa traiesti 100 de ani, Tupace, linsator de banei ce esti. :)))

Lari30.03.2010 21:58

LA MULTI ANI, punkRipper87!!! :beer2:

clausblaus01.04.2010 08:47

La Multi Ani,CAIMAC!!! :alcoholic:

Arian01.04.2010 18:55

La multi ani, kaymack! :beer2:

f234567k01.04.2010 19:23

La multi ani, Caimac! De cand nu am mai baut pe gratis inainte de un meci :))

aliuta4701.04.2010 19:27
La multi ani, Caimac! De cand nu am mai baut pe gratis inainte de un meci :))

adevarat:)) LA MULTI ANI CAIMAC!

kaymack01.04.2010 19:41
adevarat:)) LA MULTI ANI CAIMAC!

 

 

bem bem bem :)) "o varsta frumoasa de 20 de primaveri" :))

MikStelista01.04.2010 19:43

La Multi Ani! :)

Nyghty01.04.2010 19:45

La Multi Ani, kaymack! :drunk:

 

LE: Gigi, repede, fugi spre palat/ Caimac a baut si te vrea plecat ...

cody01.04.2010 19:46
bem bem bem :)) "o varsta frumoasa de 20 de primaveri" :))

 

 

 

Sa ne traiesti Kaimak ! Multa sanatate si toate cele bune !

 

 

 

maine bem si noi gratis ;)) :))

 

 

 

' Tanar vreau mereu sa fiu ' =))

f234567k01.04.2010 19:47

Te da Siman afara de la Sportu pe tine daca verifica forum-u

kaymack01.04.2010 19:48
Sa ne traiesti Kaimak ! Multa sanatate si toate cele bune !

 

 

 

maine bem si noi gratis ;)) :))

 

 

 

' Tanar vreau mereu sa fiu ' =))

 

 

varianta lu guta? :)))))))))))))))))))))))))))))

cody01.04.2010 19:51
Te da Siman afara de la Sportu pe tine daca verifica forum-u

 

 

ma tine numai in paltoane daca afla :))

 

 

bautura , bautura si femei =)) still kaimacel :))

aliuta4701.04.2010 19:52
ma tine numai in paltoane daca afla :))

 

 

bautura , bautura si femei =)) still kaimacel :))

al dracu cocalar !

cody01.04.2010 19:53
varianta lu guta? :)))))))))))))))))))))))))))))

 

 

 

kaimak , maine o sa-ti bag una speciala =)) cum iti place tie :)) pe ritm :))

 

 

ps : lui aliuta nui da de baut dai 2 shaorma , ar fi mai implinit :))

crouch01.04.2010 19:54

Sa traiesti omule! Tu si vocea ta superba care face dueturi cu T2 :whistle:

MikStelista01.04.2010 19:54

Unde spuneti ca se bea moca? :shifty:

f234567k01.04.2010 19:55

La "Red dogs"

kaymack01.04.2010 19:55
Sa traiesti omule! Tu si vocea ta superba care face dueturi cu T2 :whistle:

 

 

 

ms ms ms

MikStelista01.04.2010 19:55
La "Red dogs"

 

Huaaa! Tradatorilor!:))

cody01.04.2010 19:58
Huaaa! Tradatorilor!:))

 

 

defapt la Torcida Visinie mergem sa bem , dar sunt timizi baietii nu vor sa recunoasca :))

dayra01.04.2010 20:40
"o varsta frumoasa de 20 de primaveri" :))

 

 

La Multi Ani! :D

 

Tu esti ala care nu stii sa fluieri, nu? :))

Maye01.04.2010 21:44

La multi ani predatorpulse7 !

f234567k02.04.2010 00:18

La multi ani! A, era sa uit:D. Multumec pentru felul cum il aperi pe Nadal pe mai toate site-urile de sport importante :D

Ronnie02.04.2010 04:05

La multi ani predatorpulse7!

«14647484950120»