FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«14445464748120»
iNsTiGaToR28.03.2010 08:59

La multi ani Ronnie !

Pentru tine : http://www.youtube.com/watch?v=cCWKQpXGThE

 

Si , LA MULTI ANI Florentinelor,Florinilor si tuturor celor cu nume de flori !

danimarcu28.03.2010 09:05

La multi ani Catalin,Ronnie ,cristian86 si celorlalti stelisti care isi sarbatoresc azi ziua de nastere!

La multi ani tuturor celor ce isi serbeaza azi ziua numelui,Florini,Florine si asa mai departe! :beer2:

Nyghty28.03.2010 09:30

La Multi Ani Ronnie,Kimi,cristian86 si celor care-si mai serbeaza azi ziua de nastere/sfant! :drunk:

RobYnho28.03.2010 09:52

La multi ani domnului Asavoaei si lui Ronnie.

Daniel-Ionut28.03.2010 10:50

La multi ani Ronnie si la multi ani celor cu nume de plante!

S.S.Lazio28.03.2010 11:12

La multi ani tuturor celor ce isi serbeaza astazi numele de floare :) !

 

 

cand bem ?

Ronnie28.03.2010 11:52

Multumesc baieti!

 

PS: Al naibii ce s-a nimerit, ma cheama si Florin. Nu scap cu bani in buzunar astazi.

dayra28.03.2010 12:39
Al naibii ce s-a nimerit, ma cheama si Florin. Nu scap cu bani in buzunar astazi.

 

 

La Multi Ani, Ronnie! :kisstogether:

La Multi Ani celor care isi sarbatoresc azi ziua numelui! :drunk:

Ronnie28.03.2010 13:31

Saru'-mana!

alina_mihaela28.03.2010 14:17

la multi ani ,Il Soldatino!

la multi ani , Ronnie !

*Alecs*28.03.2010 15:57

Numai lume buna azi!

 

La Multi Ani Catalin Asavoaiei!

La Multi Ani Ronnie Florin!

La Multi Ani Cristian86!

 

La Multi Ani tuturor celor cu nume de flori!

Lari28.03.2010 19:41

La Multi Ani IlSoldatino! :beer2:

La Multi Ani Ronnie! :beer2:

La Multi Ani Cristian86! :beer2:

Dragos_G28.03.2010 20:38

La Multi Ani IlSoldatino!

La Multi Ani Ronnie!

 

La multi ani celor care isi serbeaza astazi ziua numelui!

Arian28.03.2010 20:55

La multi ani, Ronnie! :beer2:

MoWeed28.03.2010 21:03

La multi ani RobYnho!

 

La multi ani sabin1307!

 

 

Sariti cu sticlele, sa ne veselim

Maye28.03.2010 21:11

Bai , suspect de multi de drogati in perioada asta.

 

Hai sa vedem , dam 9 luni inapoi :

1.februarie

2.ianuarie

3.decembrie

4.noiembrie

5.octombrie

6.septembrie

7.august

8.iulie

9.iunie :D

 

Oameni facuti in vacanta :D

 

 

La multi ani bai Robi , sa ramai tot asa ungur bun !

Si ,

 

La multi ani Sabine , sa ramai tot asa cu coloana dreapta , numai sa votezi bine :D

 

Sa ne traiti!

sabin130728.03.2010 21:14

Noroc! :beer2:

 

Maye, plus Cernobílul! :)

dayra28.03.2010 22:11

La Multi Ani, Roby si Sabin! :kisstogether:

:drunk:

Lari28.03.2010 22:57

LA MULTI ANI, Robi, Sabin si Bundy! :beer2:

 

Sa va drogatzi ca pan' acu'! :yes:

pytycrys29.03.2010 06:50

La multi ani Roby, Sabin ,Bundy si restul.

 

MikStelista29.03.2010 07:02

Multi ani traiasca / Multi ani traiasca / Laaaa multiiii aniiiii / Cine sa traiasca? / Cine sa traiasca? / Laaaaa multiiii aniiiii! / Roby sa traiascaaa / Roby sa traiascaaa / Laaaaaaaaaa multiiiiiiii aniiiiiiiiii! :kisstogether: (moama, tre sa dai o bere ca am ragusit :)) )

 

Happy Birthday, mister Sabin! :kisstogether:

Bogdan29.03.2010 07:31

a inebunit lupu frate..

 

la multi ani

Fane29.03.2010 08:10

La multi ani RobYnho(20),sabin1307(24)...cand bem ?

MikStelista29.03.2010 08:12

Stai sa se trezeasca Roby :D tre sa ii aducem aminte de vinul ala din pivnita :)) Facem un drum la Brasov :D

red&blue_boy29.03.2010 09:00

La multi ani RobYnho,sabin1307 !

«14445464748120»