La multi ani Ronnie !
Pentru tine : http://www.youtube.com/watch?v=cCWKQpXGThE
Si , LA MULTI ANI Florentinelor,Florinilor si tuturor celor cu nume de flori !
La multi ani Ronnie !
Pentru tine : http://www.youtube.com/watch?v=cCWKQpXGThE
Si , LA MULTI ANI Florentinelor,Florinilor si tuturor celor cu nume de flori !
La multi ani Catalin,Ronnie ,cristian86 si celorlalti stelisti care isi sarbatoresc azi ziua de nastere!
La multi ani tuturor celor ce isi serbeaza azi ziua numelui,Florini,Florine si asa mai departe! ![]()
La Multi Ani Ronnie,Kimi,cristian86 si celor care-si mai serbeaza azi ziua de nastere/sfant! ![]()
La multi ani domnului Asavoaei si lui Ronnie.
La multi ani Ronnie si la multi ani celor cu nume de plante!
La multi ani tuturor celor ce isi serbeaza astazi numele de floare
!
cand bem ?
Multumesc baieti!
PS: Al naibii ce s-a nimerit, ma cheama si Florin. Nu scap cu bani in buzunar astazi.
Al naibii ce s-a nimerit, ma cheama si Florin. Nu scap cu bani in buzunar astazi.
La Multi Ani, Ronnie! ![]()
La Multi Ani celor care isi sarbatoresc azi ziua numelui! ![]()
Saru'-mana!
la multi ani ,Il Soldatino!
la multi ani , Ronnie !
Numai lume buna azi!
La Multi Ani Catalin Asavoaiei!
La Multi Ani Ronnie Florin!
La Multi Ani Cristian86!
La Multi Ani tuturor celor cu nume de flori!
La Multi Ani IlSoldatino! ![]()
La Multi Ani Ronnie! ![]()
La Multi Ani Cristian86! ![]()
La Multi Ani IlSoldatino!
La Multi Ani Ronnie!
La multi ani celor care isi serbeaza astazi ziua numelui!
La multi ani, Ronnie! ![]()
La multi ani RobYnho!
La multi ani sabin1307!
Sariti cu sticlele, sa ne veselim
Bai , suspect de multi de drogati in perioada asta.
Hai sa vedem , dam 9 luni inapoi :
1.februarie
2.ianuarie
3.decembrie
4.noiembrie
5.octombrie
6.septembrie
7.august
8.iulie
9.iunie ![]()
Oameni facuti in vacanta ![]()
La multi ani bai Robi , sa ramai tot asa ungur bun !
Si ,
La multi ani Sabine , sa ramai tot asa cu coloana dreapta , numai sa votezi bine ![]()
Sa ne traiti!
Noroc! ![]()
Maye, plus Cernobílul! ![]()
La Multi Ani, Roby si Sabin! ![]()
![]()
LA MULTI ANI, Robi, Sabin si Bundy! ![]()
Sa va drogatzi ca pan' acu'! ![]()
La multi ani Roby, Sabin ,Bundy si restul.
Multi ani traiasca / Multi ani traiasca / Laaaa multiiii aniiiii / Cine sa traiasca? / Cine sa traiasca? / Laaaaa multiiii aniiiii! / Roby sa traiascaaa / Roby sa traiascaaa / Laaaaaaaaaa multiiiiiiii aniiiiiiiiii!
(moama, tre sa dai o bere ca am ragusit
)
Happy Birthday, mister Sabin! ![]()
a inebunit lupu frate..
la multi ani
La multi ani RobYnho(20),sabin1307(24)...cand bem ?
Stai sa se trezeasca Roby
tre sa ii aducem aminte de vinul ala din pivnita
Facem un drum la Brasov ![]()
La multi ani RobYnho,sabin1307 !