azi bem pentru tine , maine pentru mine !![]()
Ia uite mah, a mai crescut hooliganu`de Alexander
.La Multi Ani! ![]()
azi bem pentru tine , maine pentru mine !![]()
Ia uite mah, a mai crescut hooliganu`de Alexander
.La Multi Ani! ![]()
Multani dudui!
La multi ani tuturor femeilor!
Multumim, dragilor ![]()
la multi ani "vandalelor" fara servici care sunteti,pac pac !
mikstelista facea cu noi "pogo" pe : pleaca ciobane,pleaca ciobane .. ![]()
la multi ani femeilor si curvelor care azi legal profita
la multi ani femeilor si curvelor care azi legal profita
Huh ![]()
Fiecare cu ce poate =))
La multi ani cu.. pardon.. FEMEILOR !!!!!!!!
@Stanici,m-a rugat Saghe sa-ti transmit ca te iubeste si te pupa dulce ![]()
la multi ani, dragelor!
La multi ani huliganilor si drogatilor!!!
La multi ani femeilor!! scuze de intarziere...
La multi ani korynna ![]()
la multi ani korynnaa
Acesta este doar un mesaj purtat de vant. Iti doresc toata bucuria din lume si toata fericirea de pe Pamant!
LA MULTI ANI KORYNNA! ![]()
La Multi Ani, korynna
La multi ani korynna
La multi ani korynna !
La multi ani,korynna!
![]()
La multi ani korynna!
LA MULTI ANI, Korynna! ![]()
La multi ani , korynna !
Va multumesc!!! ![]()
Ne vedem la o bere
)
La multi ani Mircea_10!
@ Yoyoyoy
Multa sanatate si La Multi Ani, sa ai mai multi fani decat dusmani! ![]()
La multi ani Irina ![]()