FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«13738394041120»
S.S.Lazio29.12.2009 20:41

La multi ani sarbatoritilor de azi ! >:D< (sunt prea multi..)

clausblaus30.12.2009 07:53

La Multi Ani celor ce azi isi serbeaza ziua de nastere!

 

Un an nou,fericit si cu impliniri tuturor stelistilor,indiferent in ce colt al lumii se afla!

 

 

:steag_cruce_invers:

Daniel-Ionut31.12.2009 16:59

Un an nou fericit tuturor stelistilor dp fcsteaua.ro!!! :drunk:

David31.12.2009 17:19

Revelion fericit tuturor! :drunk:

dragos_ghinea31.12.2009 18:22

La multi ani tuturor!!!

AG31.12.2009 18:23

un an nou fericit tuturor, la multi ani dragi Stelisti !

clausblaus01.01.2010 11:24

LA MULTI ANI,noname si tuturor celor ce-si serbeaza azi ziua de nastere!

A...si sa nu uit,pentru toti ce se numesc Vasile,multa sanatate!

Un an nou mai bun tuturor romanilor!!!!!!!

Daniel-Ionut01.01.2010 12:59

Hai sanatate si virtute, s'avem bani s'avem ce... bea! :drunk:

STARforce01.01.2010 13:13

La multi ani tuturor stelistilor,fie ca noul an sa ne aduca schimbarile dupa care tanjim de atata timp!Sanatate si bucurii alaturi de cei dragi!

dragos_ghinea01.01.2010 14:28

La multi ani noname si tuturor stelistilor de pe forum care isi serbeaza astazi ziua de nastere!!!

La multi ani purtatorilor numelui Vasile!!!

 

La multi ani tuturor stelistilor, fie ca dorintele sa va fie indeplinite!!!

David01.01.2010 16:14

LA Multi ani Guardian!Felicitari pentru ca ai implinit respecatabila varsta de ....doi ani! :thumbup:

Lari02.01.2010 21:20

LA MULTI ANI pentru twetwet si str8_gangsta !!! :beer2:

Dragoshel02.01.2010 22:58

si lari bea de unde apuca :))))

Lari02.01.2010 23:32

Pai nu vezi, bai, ce-am ajuns? Sa cer io, nu sa-mi dea altii din proprie initiativa... :no:

str8_gangsta03.01.2010 20:45

Multumesc pt urare Lari!

Lari03.01.2010 22:31

LA MULTI ANI Dragos_Ghinea si Garrincha!!! :beer2:

 

Multumesc pt urare Lari!

 

;)

 

dragos_ghinea04.01.2010 19:32

Multumesc Lari! :beer2:

Maye04.01.2010 20:28

La Multi Ani Dragos!

KERATOCONUS04.01.2010 20:30

La multi ani majorului dragos_ghinea! :beer2:

dragos_ghinea04.01.2010 21:48

multumesc frumos!!

MoWeed05.01.2010 08:00

La multi ani i0nutz83!

 

 

La multi ani dragos_ghinea! :drunk:

danimarcu05.01.2010 21:49

La multi ani Dragos,Ionut si ceilalti stelisti infocati pe care i-am "ratat"! :beer2:

Fane07.01.2010 08:33

La multi ani tuturor userilor ce poarta numele Ion.

bodanelu07.01.2010 09:36

Multumesc :D

MoWeed07.01.2010 09:58

La multi ani tuturor celor pe care-i cheama Ion, Ionut, Ioana:

 

1on, john_86, bodanelu, i0nutz83, Daniel-Ionut si multi altii

«13738394041120»