La multi ani sarbatoritilor de azi ! >
< (sunt prea multi..)
La multi ani sarbatoritilor de azi ! >
< (sunt prea multi..)
La Multi Ani celor ce azi isi serbeaza ziua de nastere!
Un an nou,fericit si cu impliniri tuturor stelistilor,indiferent in ce colt al lumii se afla!
![]()
Un an nou fericit tuturor stelistilor dp fcsteaua.ro!!! ![]()
Revelion fericit tuturor! ![]()
La multi ani tuturor!!!
un an nou fericit tuturor, la multi ani dragi Stelisti !
LA MULTI ANI,noname si tuturor celor ce-si serbeaza azi ziua de nastere!
A...si sa nu uit,pentru toti ce se numesc Vasile,multa sanatate!
Un an nou mai bun tuturor romanilor!!!!!!!
Hai sanatate si virtute, s'avem bani s'avem ce... bea! ![]()
La multi ani tuturor stelistilor,fie ca noul an sa ne aduca schimbarile dupa care tanjim de atata timp!Sanatate si bucurii alaturi de cei dragi!
La multi ani noname si tuturor stelistilor de pe forum care isi serbeaza astazi ziua de nastere!!!
La multi ani purtatorilor numelui Vasile!!!
La multi ani tuturor stelistilor, fie ca dorintele sa va fie indeplinite!!!
LA Multi ani Guardian!Felicitari pentru ca ai implinit respecatabila varsta de ....doi ani! ![]()
LA MULTI ANI pentru twetwet si str8_gangsta !!! ![]()
si lari bea de unde apuca
))
Pai nu vezi, bai, ce-am ajuns? Sa cer io, nu sa-mi dea altii din proprie initiativa... ![]()
Multumesc pt urare Lari!
LA MULTI ANI Dragos_Ghinea si Garrincha!!! ![]()
Multumesc pt urare Lari!
![]()
Multumesc Lari! ![]()
La Multi Ani Dragos!
La multi ani majorului dragos_ghinea! ![]()
multumesc frumos!!
La multi ani i0nutz83!
La multi ani dragos_ghinea! ![]()
La multi ani Dragos,Ionut si ceilalti stelisti infocati pe care i-am "ratat"! ![]()
La multi ani tuturor userilor ce poarta numele Ion.
Multumesc ![]()
La multi ani tuturor celor pe care-i cheama Ion, Ionut, Ioana:
1on, john_86, bodanelu, i0nutz83, Daniel-Ionut si multi altii