FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«13031323334120»
dragos_ghinea14.11.2009 11:03

la multi ani fredy!!!

 

la multi ani mariusmiron(29), FanSteaua4Life(25), Alex14(20), cristi_kidboy(22), zoloz2005(25), mihai1411(27), red_bluegirl89(20), alina nechita(29), r.soare(30), andreibos(14), stelista89(20) !!!

MoWeed14.11.2009 12:18

La multi ani fredy!

 

La multi ani zoloz2005!

Lari16.11.2009 21:44

LA MULTI ANI, Harald!

 

LA MULTI ANI, Petrut!

 

LA MULTI ANI, Lis@!

 

:beer2:

Lari17.11.2009 07:43

Moama, frate, cat o sa bem azi!

 

LA MULTI ANI pentru fratii Mikutu, Valentin2day, AndyQ!!!

Fane17.11.2009 08:08

La multi ani huliganilor de mai sus ;)

valentin2day17.11.2009 13:01

Mersi :clap: . La multi ani si celorlalti doi huligani. Cate-o bere pentru fiecare :beer2: , mai putin pentru Jiji.

MoWeed17.11.2009 13:19

 

LA MULTI ANI Mikutu, Valentin2day, AndyQ!!!

 

 

Lari18.11.2009 22:43
LA MULTI ANI, Vlad Bogdan! :beer2:
Vlad Bogdan19.11.2009 17:56

Mersi Lari :drunk:

Ronnie19.11.2009 18:08

La multi ani, Vlad Bogdan!

MoWeed19.11.2009 22:50

La multi ani stelist24/24 :drunk:

Lari20.11.2009 07:37

LA MULTI ANI yoziss, Il_Scorpio, Stelist24/24, FcSteauaBucuresti!

 

:beer2::thumbup::drunk:

il_scorpio20.11.2009 12:22

Ty! :beer2:

Daniel-Ionut21.11.2009 08:21

18 ani de Grenada... :D

La multi ani!

Grenada21.11.2009 08:36
18 ani de Grenada... :D

La multi ani!

Multumesc ,promit ca beau pentru fiecare persoana care mi-a zis la multi ani :)

MoWeed21.11.2009 08:52

La multi ani Grenada! Acu bei mai mult :D

AG21.11.2009 08:56

la multi ani grenada, sa tii bine cuiu :))

Grenada21.11.2009 10:20

Slab ma , 3 la multi ani doar 3 shoturi?

Sunt dezamagit de voi.

dragos_ghinea21.11.2009 10:51

la multi ani!!! :drunk::beer2:

Maye21.11.2009 10:58

La multi ani Grenada!

Pt mine baga 3 shoturi direct ca sunt mai gras.

Grenada21.11.2009 11:01
La multi ani Grenada!

Pt mine baga 3 shoturi direct ca sunt mai gras.

Hehe , multumesc baieti , eu ma bag sa-mi fac playlistu in 2 ore petrec..Multumesc inca odata tuturor.

Ronnie21.11.2009 11:37

La multi ani Grenada!

Kellerman21.11.2009 12:15

La multi ani bah bazooka ! (grenad@).

 

 

:D

Astristul21.11.2009 13:46

La Multi Ani Grenada !!!

 

Acu baga in tine! :D

Ronnie22.11.2009 09:13

La multi ani 7!

«13031323334120»