cum sa ma simt mosule, nu mai bine ca tine![]()
Pai e grav ca io, la varsta mea, sa ma simt mai bine ca tine, la varsta ta... ![]()
cum sa ma simt mosule, nu mai bine ca tine![]()
Pai e grav ca io, la varsta mea, sa ma simt mai bine ca tine, la varsta ta... ![]()
m-ai ametit detot ![]()
Ashaaaa, fraaaate, da vina pe mine ca esti ametit, ca nici nu putzi a beutura pan' acilea! ![]()
La Multi Ani Mama :x te iubesc
LA MULTI ANI mamei lui Adi! ![]()
Tanti mama lui Adi, va rugam sa-l mai lasati la meciuri! Se drogheaza si bea civilizat, nu ca altii! MULTUMIM!
LA MULTI ANI, darkye!!! ![]()
Distractie placuta azi! ![]()
LA MULTI ANI mamei lui Adi!
Tanti mama lui Adi, va rugam sa-l mai lasati la meciuri! Se drogheaza si bea civilizat, nu ca altii! MULTUMIM!
merci frumos lari ![]()
Cand te droghezi civilizat,vezi numai iepurasi si alte kkturi. ![]()
LA MULTI ANI, gabitzubrasov! ![]()
La multi ani Gabi! Huliganule!
Ai implinit deja un sfert de secol. Pana la terminarea lui mai ai 3/4 de viata. Sper sa fii baiat serios si sa termini ce-ai inceput.
LA MULTI ANI Miaus! Sanatate si virtute!
La multi ani Miause!
La multi ani MIAUS!!
LA MULTI ANI Miaus! Sanatate si virtute!
Sanatate si virtute s'avem bani, s'avem ce... bea ![]()
Sa fii fericit si iubit Miaus!
La multi ani The Flyer!
muei Gigi!
LA MULTI ANI drogatzilor si bagabontzilor de The Flyer si alex_costin80 !!!
TOT CE VA DORITI, hahalerelor! ![]()
La multi ani The Flyer, un veritabil huligan!
La multi ani David!
Cu intarziere, la multi ani The Flyer! Guie migi!
Sa ne traiesti Flyere... si mwuie Jiji !
La multi ani David!
MAJORAT!! ![]()
MAJORAT!!![]()
Poti fute minore si sa faci puscarie.Senzational,nu?
La multi tuturor celor cu numele Dumitru. exceptie ala de la Liga. mitica, da, da, sa-mi sugi pu,la de ziua ta! la multi ani, mitica! pot fi chiar cu suspendare
Luni, pe 26, am mai avut un sărbătorit. Este vorba de protestul care a implinit 1 an. Fix pe 26 octombrie anul trecut s-a jucat meciul cu Gloria Buzău, primul de după demisia onorabilă a lui Lăcătuș, de după meciul cu Lyon, 3-5. Să-i urăm la cât mai puțini ani și un rezultat cât mai grabnic.
ooooOOOOOOOOOOOOO sugi PÏ…LA, g**i!!!