FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«12829303132120»
Lari01.10.2009 16:07
cum sa ma simt mosule, nu mai bine ca tine :nono:

 

Pai e grav ca io, la varsta mea, sa ma simt mai bine ca tine, la varsta ta... :bananadance:

 

gio_stgloria01.10.2009 16:11

m-ai ametit detot :yeahh:

Lari01.10.2009 16:15

Ashaaaa, fraaaate, da vina pe mine ca esti ametit, ca nici nu putzi a beutura pan' acilea! :drunk:

AG01.10.2009 19:08

La Multi Ani Mama :x te iubesc

Lari01.10.2009 19:32

LA MULTI ANI mamei lui Adi! :beer2:

 

Tanti mama lui Adi, va rugam sa-l mai lasati la meciuri! Se drogheaza si bea civilizat, nu ca altii! MULTUMIM!

Lari01.10.2009 23:00

LA MULTI ANI, darkye!!! :beer2:

 

Distractie placuta azi! ;)

AG02.10.2009 07:34
LA MULTI ANI mamei lui Adi! :beer2:

 

Tanti mama lui Adi, va rugam sa-l mai lasati la meciuri! Se drogheaza si bea civilizat, nu ca altii! MULTUMIM!

merci frumos lari :drunk:

David02.10.2009 19:35

Cand te droghezi civilizat,vezi numai iepurasi si alte kkturi. :shit:

Lari02.10.2009 21:37

LA MULTI ANI, gabitzubrasov! :beer2:

MoWeed02.10.2009 21:56

La multi ani Gabi! Huliganule!

Virgil20.10.2009 06:18

Ai implinit deja un sfert de secol. Pana la terminarea lui mai ai 3/4 de viata. Sper sa fii baiat serios si sa termini ce-ai inceput.

 

LA MULTI ANI Miaus! Sanatate si virtute!

Fane20.10.2009 06:22

La multi ani Miause!

Dragoshel20.10.2009 17:31

La multi ani MIAUS!!

Daniel-Ionut20.10.2009 17:43
LA MULTI ANI Miaus! Sanatate si virtute!

 

Sanatate si virtute s'avem bani, s'avem ce... bea :D

Joga Bonito20.10.2009 19:17

Sa fii fericit si iubit Miaus!

Maye22.10.2009 22:18

La multi ani The Flyer!

muei Gigi!

Lari22.10.2009 23:14

LA MULTI ANI drogatzilor si bagabontzilor de The Flyer si alex_costin80 !!!

 

TOT CE VA DORITI, hahalerelor! :beer2:

MoWeed23.10.2009 06:07

La multi ani The Flyer, un veritabil huligan!

 

 

Maye24.10.2009 20:39

La multi ani David!

john_8625.10.2009 00:45

Cu intarziere, la multi ani The Flyer! Guie migi!

Fane25.10.2009 08:08

Sa ne traiesti Flyere... si mwuie Jiji !

David26.10.2009 13:43
La multi ani David!

 

MAJORAT!! :yeahh:

Maye26.10.2009 23:13
MAJORAT!! :yeahh:

Poti fute minore si sa faci puscarie.Senzational,nu?

john_8627.10.2009 00:10

La multi tuturor celor cu numele Dumitru. exceptie ala de la Liga. mitica, da, da, sa-mi sugi pu,la de ziua ta! la multi ani, mitica! pot fi chiar cu suspendare

1on28.10.2009 23:47

Luni, pe 26, am mai avut un sărbătorit. Este vorba de protestul care a implinit 1 an. Fix pe 26 octombrie anul trecut s-a jucat meciul cu Gloria Buzău, primul de după demisia onorabilă a lui Lăcătuș, de după meciul cu Lyon, 3-5. Să-i urăm la cât mai puțini ani și un rezultat cât mai grabnic.

ooooOOOOOOOOOOOOO sugi PÏ…LA, g**i!!!

«12829303132120»