FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«12526272829120»
clausblaus02.09.2009 16:58

La Multi Ani,Razvan Beica!!! :beer2:

razvan beica02.09.2009 17:46
La Multi Ani,Razvan Beica!!! :beer2:

Multumesc clausblaus !

Lari02.09.2009 19:59

LA MULTI, MULTI ANI, Razvan Beica! TOT CE-TI DORESTI! :beer2:

Virgil03.09.2009 05:35

I-as ura de bine lui daffyduck pentru cei 31 de ani impliniti, dar stiu ca-l lasa rece. Totusi, LA MULTI ANI!

Nyghty03.09.2009 07:25

La Multi Ani atat lui Razvan Beica(scuze de intarziere...),cat si lui daffyduck! :beer2:

razvan beica03.09.2009 11:39
LA MULTI, MULTI ANI, Razvan Beica! TOT CE-TI DORESTI! :beer2:

Multumesc Lari...cand ne intalnim dam :beer2: ... :yes:

Lari06.09.2009 13:01

LA MULTI ANI, Maldini!!! :beer2:

Nyghty06.09.2009 13:43

La Multi Ani,Maldini!

NicoSoulSteaua08.09.2009 08:43

La multi ani tuturor sfintilor din aceasta zi,sa va purtati numele cu mandrie iar Sfanta Maria sa va calauzeasca drumul in viata !

 

AG08.09.2009 08:58

La Multi Ani tuturor ce-si serbeaza astazi onomastica!! La Multi Ani Petre Marin !!

Maye09.09.2009 21:23

La Multi Ani Mo!

Beau puternic peste 2 saptamani pe banii tai:D

Ronnie09.09.2009 21:25

E ziua lu' Mo? Il cheama Maria sau Ana? Sau Ana-Maria?

Maye09.09.2009 21:32

Maria-Ana :D

Adrian09.09.2009 21:48

Bai Mo Money... sa nu crezi ca scapi... da de beut la medias da-te dreq!

 

ahhahahhahahahhahah

 

Dai de beut la toata galeria :))

 

Sper ca ai spart o banca :))

 

La multi ani mah :D

 

p.s.

Tre sa ii luam astuia ceva mah baieti. Eu propun o prostituata :D

Maye09.09.2009 22:16

Eu propun inca o mana dreapta :D

MoWeed09.09.2009 22:43

Multumesc oameni buni.

 

Maye, eu sunt stangaci :D

Adriane, m-a "salvat" restanta de drumul la Medias :))

Maye09.09.2009 22:51

O stanga pentru Mo!

NicoSoulSteaua10.09.2009 05:33

La multi ani pentru MoWeed ! :kisstogether:

Dragoshel10.09.2009 06:26

la multi ani ma mo

MoWeed10.09.2009 07:59

Multumesc Nico :kisstogether:

Multumesc Dragos :alcoholic:

bodanelu10.09.2009 08:32

La multi ani!

Ronnie10.09.2009 08:38

La multi ani, lu' asta micu'!

MoWeed10.09.2009 08:47

Mersi bodanelu si Ronnie :beer2:

AG10.09.2009 08:48
:D la multi ani MOreWEED :>
MoWeed10.09.2009 08:50

Mersi AG :drunk:

«12526272829120»