La Multi Ani,Razvan Beica!!! ![]()
La Multi Ani,Razvan Beica!!! ![]()
La Multi Ani,Razvan Beica!!!![]()
Multumesc clausblaus !
LA MULTI, MULTI ANI, Razvan Beica! TOT CE-TI DORESTI! ![]()
I-as ura de bine lui daffyduck pentru cei 31 de ani impliniti, dar stiu ca-l lasa rece. Totusi, LA MULTI ANI!
La Multi Ani atat lui Razvan Beica(scuze de intarziere...),cat si lui daffyduck! ![]()
LA MULTI, MULTI ANI, Razvan Beica! TOT CE-TI DORESTI!![]()
Multumesc Lari...cand ne intalnim dam
... ![]()
LA MULTI ANI, Maldini!!! ![]()
La Multi Ani,Maldini!
La multi ani tuturor sfintilor din aceasta zi,sa va purtati numele cu mandrie iar Sfanta Maria sa va calauzeasca drumul in viata !
La Multi Ani tuturor ce-si serbeaza astazi onomastica!! La Multi Ani Petre Marin !!
La Multi Ani Mo!
Beau puternic peste 2 saptamani pe banii tai:D
E ziua lu' Mo? Il cheama Maria sau Ana? Sau Ana-Maria?
Maria-Ana ![]()
Bai Mo Money... sa nu crezi ca scapi... da de beut la medias da-te dreq!
ahhahahhahahahhahah
Dai de beut la toata galeria ![]()
Sper ca ai spart o banca ![]()
La multi ani mah ![]()
p.s.
Tre sa ii luam astuia ceva mah baieti. Eu propun o prostituata ![]()
Eu propun inca o mana dreapta ![]()
Multumesc oameni buni.
Maye, eu sunt stangaci ![]()
Adriane, m-a "salvat" restanta de drumul la Medias ![]()
O stanga pentru Mo!
La multi ani pentru MoWeed ! ![]()
la multi ani ma mo
Multumesc Nico ![]()
Multumesc Dragos ![]()
La multi ani!
La multi ani, lu' asta micu'!
Mersi bodanelu si Ronnie ![]()
Mersi AG ![]()