La multi ani Maye. Sa fii sanatos si fericit.
La multi ani Maye. Sa fii sanatos si fericit.
Multumesc Vlad si Claus!Toate cele bune si voua.
S-o iau in ordine:
LA MUUULTI ANI, Tzepi!!! ![]()
LA MUUULTI ANI, Dragoshel!!! ![]()
LA MUUULTI ANI, Maye!!! ![]()
La Multi Ani, Maye! Poate iti face Szekely o bucurie si marcheaza diseara.
Multumesc Lari!
Multumesc Alex!Mi-am facut eu singur o fericire si m-am imbatat ![]()
MULTUMESC Lari! ![]()
La multi ani Marius
La multi ani, ma nene!
La Multi Ani Marius!
La Multi Ani, Marius! ![]()
Mariuuuussssseeeee, LA MULTI ANI, bai, gunoiule, hahalero, descreieratule, satanistule! ![]()
La multi ani, Marius!
La multi ani draga Marius.Sa fii foarte sanatos si sa fii cel mai iubit dintre toti.
Oricum ,tu esti cel mai tare moderator si scrii cel mai bine. Te apreciez pentru aceste lucruri ....Apropos de aprecieri,ai sa-mi dai si mie 50.000 de Ron cu imprumut? ![]()
La multi ani domnule Doroftei! Iti doresc sanatate si noroc in viata. Si inca un lucru. Sa nu indraznesti sa te gandesti sa nu termini aceasta prima suta de ani pe care ai inceput-o. Te stiu un om ambitios. ![]()
La multi ani,Marius ! ![]()
Mama, cu cat foc il pupi. O s-o faci geloasa pe dulcicutza.
La multi ani Mariuse!
La Multi Ani,Marius!
La multi ani Marius.
La multi Ani MAriuse
asa Vlade, la mine vii s aiti fac masaj si de la asta vrei bani si il ridici in slavi... sa vezi masaj nu te mai ridici dupa masa aia ![]()
La multi,multi,multi ani,Mariuse! ![]()
La multi Ani MAriuse
asa Vlade, la mine vii s aiti fac masaj si de la asta vrei bani si il ridici in slavi... sa vezi masaj nu te mai ridici dupa masa aia
Pe bune tu esti cel mai tare. Dar trebuie sa fac si eu rost de bani ,d'aia l-am periat pe Marius.
Tu esti no.1 Faci si mie o reflexo-terapie?
.
Masajul ala ar trebui facut pe gratis la toti suporterii Stelei.
OOO, la multi ani sodo!
La multi ani Marius & Nucleo!
Multam fain dragilor si dragelor, va salut de la mare ![]()