FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«12324252627120»
vlad16.08.2009 13:32

La multi ani Maye. Sa fii sanatos si fericit.

Maye16.08.2009 13:40

Multumesc Vlad si Claus!Toate cele bune si voua.

Lari16.08.2009 13:55

S-o iau in ordine:

 

LA MUUULTI ANI, Tzepi!!! :beer2:

 

LA MUUULTI ANI, Dragoshel!!! :beer2:

 

LA MUUULTI ANI, Maye!!! :beer2:

**alex**16.08.2009 15:40

La Multi Ani, Maye! Poate iti face Szekely o bucurie si marcheaza diseara.

Maye17.08.2009 04:11

Multumesc Lari!

Multumesc Alex!Mi-am facut eu singur o fericire si m-am imbatat :D

Dragoshel17.08.2009 06:13

MULTUMESC Lari! :alcoholic:

MoWeed17.08.2009 22:05

La multi ani Marius

Ronnie17.08.2009 22:08

La multi ani, ma nene!

Maye17.08.2009 22:27

La Multi Ani Marius!

korynna17.08.2009 22:29

La Multi Ani, Marius! :D

Lari17.08.2009 22:30

Mariuuuussssseeeee, LA MULTI ANI, bai, gunoiule, hahalero, descreieratule, satanistule! :drunk:

Tz3pI17.08.2009 23:10

La multi ani, Marius!

vlad18.08.2009 04:52

La multi ani draga Marius.Sa fii foarte sanatos si sa fii cel mai iubit dintre toti.

 

Oricum ,tu esti cel mai tare moderator si scrii cel mai bine. Te apreciez pentru aceste lucruri ....Apropos de aprecieri,ai sa-mi dai si mie 50.000 de Ron cu imprumut? :)

Virgil18.08.2009 05:27

La multi ani domnule Doroftei! Iti doresc sanatate si noroc in viata. Si inca un lucru. Sa nu indraznesti sa te gandesti sa nu termini aceasta prima suta de ani pe care ai inceput-o. Te stiu un om ambitios. :beer2:

NicoSoulSteaua18.08.2009 05:51

La multi ani,Marius ! :kisstogether:

Virgil18.08.2009 06:01

Mama, cu cat foc il pupi. O s-o faci geloasa pe dulcicutza.

bodanelu18.08.2009 07:07

La multi ani Mariuse!

Nyghty18.08.2009 08:16

La Multi Ani,Marius!

ninutza18.08.2009 08:21

La multi ani Marius.

 

 

Dragoshel18.08.2009 08:49

La multi Ani MAriuse

 

asa Vlade, la mine vii s aiti fac masaj si de la asta vrei bani si il ridici in slavi... sa vezi masaj nu te mai ridici dupa masa aia :chair:

clausblaus18.08.2009 09:38

La multi,multi,multi ani,Mariuse! :beer2:

vlad18.08.2009 13:34
La multi Ani MAriuse

 

asa Vlade, la mine vii s aiti fac masaj si de la asta vrei bani si il ridici in slavi... sa vezi masaj nu te mai ridici dupa masa aia :chair:

 

 

Pe bune tu esti cel mai tare. Dar trebuie sa fac si eu rost de bani ,d'aia l-am periat pe Marius.

Tu esti no.1 Faci si mie o reflexo-terapie? :).

Masajul ala ar trebui facut pe gratis la toti suporterii Stelei.

axl18.08.2009 14:15

OOO, la multi ani sodo!

The Game18.08.2009 17:38

La multi ani Marius & Nucleo!

Marius18.08.2009 18:49

Multam fain dragilor si dragelor, va salut de la mare :)

«12324252627120»