La multi ani redondo.
Cu o intarziere, deloc scuzabila de altfel, la multi ani ochi! La mai mare, so to speak ![]()
La multi ani redondo.
Cu o intarziere, deloc scuzabila de altfel, la multi ani ochi! La mai mare, so to speak ![]()
La multi ani olteanule:)
La multi ani Redondo.
Sa traiesti Redondo!
La multi ani ionut_alexandra_1987!
Va multumesc la toti! Este o surpriza placuta pentru mine! Sper sa avem toti un an bun!
Sa traiesti si sa fi fericit redondo!
La multi ani redondo
LA MULTI ANI, Redondo! ![]()
Iti urez sa ai multe bucurii ros-albastre! Despre bucurii in alte culori, prefer sa nu spun nimic (asta ca sa te parafrazez pe tine cu "La intrebarea cu cine tin dintre Steaua si Univ. Craiova, prefer sa nu raspund"
)
La Multi Ani si pentru tomashgee, Florin Gavril, Wickie, ionut_alexandra_1987, Stelistul-1998, petrutzu.
Saru'mana si LA MULTI, MULTI ANI, Yoyoyoi! ![]()
Urari de bine si LA MULTI ANI si pentru biku007, Muresan Radu, ros-albastru4ever, M.P, florin6, Teo4ever, stelista_ana, MoRRiS, BASARAB!
Sarut mana si LA MULTI ANI Irina! Sa fii fericita. :*
La multi ani Yoyoyoi(28) si celor care isi serbeaza astazi ziua !!!
PS:ma da de dimineatza va mai treziti... ![]()
PS:ma da de dimineatza va mai treziti...![]()
La multi ani sarbatoritilor nostri de astazi! ![]()
PS Eu m-am trezit la 5 ,am avut de predat o lucrare urgent.Dar daca intram la 5 zicea lumea ca sunt dubios,ca n-am o viata reala
Poate mai reusesc sa dorm si eu putin ca sunt epuizat.
E ziua Irinei?
La multi ani.
La multi ani bai Irinuca! ![]()
Multumesc tuturor ![]()
Sa ne traiesti Irina
La multi ani.
La multi ani Irinaaaaa!!!!
La multi ani fratelui meu si a celor care isi serbeaza azi ziua de nastere , si bineinteles , celor de pe acest forum.
La multi ani Irina !
La Multi Ani, Irina!
La multi ani Irina
multumesc baieti si fete ![]()
Poate nu dai palinca la Medias.
esti din medias? ![]()