FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«17891011120»
Marius16.03.2009 08:57

La multi ani redondo.

 

Cu o intarziere, deloc scuzabila de altfel, la multi ani ochi! La mai mare, so to speak :P

bodanelu16.03.2009 09:19

La multi ani olteanule:)

Fane16.03.2009 10:55

La multi ani Redondo.

Ronnie16.03.2009 12:18

Sa traiesti Redondo!

axl16.03.2009 12:26

La multi ani ionut_alexandra_1987!

redondo16.03.2009 14:59

Va multumesc la toti! Este o surpriza placuta pentru mine! Sper sa avem toti un an bun!

maye16.03.2009 15:21

Sa traiesti si sa fi fericit redondo!

MoWeed16.03.2009 15:55

La multi ani redondo

Lari16.03.2009 16:04

LA MULTI ANI, Redondo! :beer2:

 

Iti urez sa ai multe bucurii ros-albastre! Despre bucurii in alte culori, prefer sa nu spun nimic (asta ca sa te parafrazez pe tine cu "La intrebarea cu cine tin dintre Steaua si Univ. Craiova, prefer sa nu raspund" :notangel: )

 

La Multi Ani si pentru tomashgee, Florin Gavril, Wickie, ionut_alexandra_1987, Stelistul-1998, petrutzu.

Lari17.03.2009 22:18

Saru'mana si LA MULTI, MULTI ANI, Yoyoyoi! :beer2:

 

Urari de bine si LA MULTI ANI si pentru biku007, Muresan Radu, ros-albastru4ever, M.P, florin6, Teo4ever, stelista_ana, MoRRiS, BASARAB!

Virgil18.03.2009 06:19

Sarut mana si LA MULTI ANI Irina! Sa fii fericita. :*

Dragoshel18.03.2009 06:21

La multi ani Yoyoyoi(28) si celor care isi serbeaza astazi ziua !!!

 

 

 

PS:ma da de dimineatza va mai treziti... :huh:

vlad18.03.2009 06:27
PS:ma da de dimineatza va mai treziti... :huh:

 

La multi ani sarbatoritilor nostri de astazi! :beer2:

 

PS Eu m-am trezit la 5 ,am avut de predat o lucrare urgent.Dar daca intram la 5 zicea lumea ca sunt dubios,ca n-am o viata reala :) Poate mai reusesc sa dorm si eu putin ca sunt epuizat.

axl18.03.2009 07:14

E ziua Irinei?

La multi ani.

Marius18.03.2009 07:29

La multi ani bai Irinuca! :kisstogether:

Yoyoyoi18.03.2009 08:09

Multumesc tuturor :kisstogether:

Fane18.03.2009 08:37

Sa ne traiesti Irina

La multi ani.

bodanelu18.03.2009 09:04

La multi ani Irinaaaaa!!!!

Robinson Rufay Zapata18.03.2009 09:43

La multi ani fratelui meu si a celor care isi serbeaza azi ziua de nastere , si bineinteles , celor de pe acest forum.

Azzidutza18.03.2009 10:02

La multi ani Irina !

Ronnie18.03.2009 13:05

La Multi Ani, Irina!

MoWeed18.03.2009 13:49

La multi ani Irina

Yoyoyoi18.03.2009 14:12

multumesc baieti si fete :beer2:

Stanici18.03.2009 16:46

Poate nu dai palinca la Medias.

maye18.03.2009 18:23

esti din medias? :blink:

«17891011120»