FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«145678120»
vlad7507.01.2009 17:57

Multumesc pentru urari.

@Lari

Cu taica-su sa semene! In niciun caz cu mine. :wacko:

Joga Bonito08.01.2009 00:05

La multi ani Mitica!

Dragoshel15.01.2009 13:18

Fan_Piturca(27), alexu_nastase(21), rogero_ro2002(19), S.S.Lazio(17), brinzei(32), dicaninho(19), Vali stelistul(21), dascalu(13), maria micu(18), 007 Thebest(18), SuperstaR18, florin89(20), Ennimpow(38)

 

 

LA MULTI ANI!!!!!!

bodanelu25.01.2009 01:23

la multi ani novac!

Fane25.01.2009 06:48

La multi ani tataie :crazy:

c.ronaldo1725.01.2009 07:18

Sa ne traiesti!

Guardian25.01.2009 08:50
:drunk: Hai noroc si la multi ani !
MoWeed25.01.2009 11:08

La multi ani novace

MoWeed28.01.2009 23:00

La multi ani maestre Gutz@. Baga una de suflet :yeahh:

RaMs3s05.02.2009 13:28

La Multi Ani Gica Hagi !

Azzido05.02.2009 19:27

Da, un sincer "La multi ani, Giga Hagi!"

danimarcu05.02.2009 19:55
Incepem cu Alina fiind fata :thumbsup: deci...LA MULTI ANI !!!

 

si danimarcu :thumbsup:

Uite un topic pe care l-am descoperit doar azi! :hypocrite:

Mii de :worthy: tuturor celor care mi-au urat de bine:Fane,razvan_beica,Mo, Vlad75, Lari,c.ronaldo17,Joga.

Promit sa fiu mai atent pe viitor.

Intr-adevar,in perioada aia am cam lipsit de pe aici,din cauza ca mi-am mutat domiciliul.

Va raman dator cu o :beer2:

adidwu05.02.2009 20:43

La multi ani Gica Hagi,la multi ani Eric Bicfalvi!

c.ronaldo1705.02.2009 20:59

Bai, azi e ziua si lui Cristiano Ronaldo! La mult ani Ronaldo! :P

gio_stgloria05.02.2009 22:05

La multi ani Gica Hagi ! (mai bine mai tarziu decat niciodata)

Stanici12.02.2009 10:35

La multi ani, kappone! Sa-ti tragem la mumu de ziua taa.. da, daaa!

Fane12.02.2009 11:08

Sa traiesti kappone...sa dai de baut !

korynna12.02.2009 11:46

La Multi Ani, kaponne! :D

Azzido13.02.2009 23:11

La multi ani, AISS ! (cu intarziere)

bodanelu15.02.2009 16:14

AdiM la multi ani!

MoWeed16.02.2009 06:03

La multi ani strezahuzum

Lari18.02.2009 23:07

Saru'mana si LA MULTI ANI, Carminastan! :beer2:

carminastan19.02.2009 06:23
:) Multumesc
Virgil19.02.2009 07:24

Sarut manurile si la multi multi ani fericiti Roxana! Sa nu te opresti pana nu termini macar suta asta de ani.

Azzidutza19.02.2009 07:53

La multi ani Carmina....uaaauu,chiar te-am visat aseara,eram pe stadion amandoua ...hai frateee.coincidenta? :))

«145678120»