Multumesc pentru urari.
@Lari
Cu taica-su sa semene! In niciun caz cu mine. ![]()
Multumesc pentru urari.
@Lari
Cu taica-su sa semene! In niciun caz cu mine. ![]()
La multi ani Mitica!
Fan_Piturca(27), alexu_nastase(21), rogero_ro2002(19), S.S.Lazio(17), brinzei(32), dicaninho(19), Vali stelistul(21), dascalu(13), maria micu(18), 007 Thebest(18), SuperstaR18, florin89(20), Ennimpow(38)
LA MULTI ANI!!!!!!
la multi ani novac!
La multi ani tataie ![]()
Sa ne traiesti!
La multi ani novace
La multi ani maestre Gutz@. Baga una de suflet ![]()
La Multi Ani Gica Hagi !
Da, un sincer "La multi ani, Giga Hagi!"
Incepem cu Alina fiind fatadeci...LA MULTI ANI !!!
si danimarcu
Uite un topic pe care l-am descoperit doar azi! ![]()
Mii de
tuturor celor care mi-au urat de bine:Fane,razvan_beica,Mo, Vlad75, Lari,c.ronaldo17,Joga.
Promit sa fiu mai atent pe viitor.
Intr-adevar,in perioada aia am cam lipsit de pe aici,din cauza ca mi-am mutat domiciliul.
Va raman dator cu o ![]()
La multi ani Gica Hagi,la multi ani Eric Bicfalvi!
Bai, azi e ziua si lui Cristiano Ronaldo! La mult ani Ronaldo! ![]()
La multi ani Gica Hagi ! (mai bine mai tarziu decat niciodata)
La multi ani, kappone! Sa-ti tragem la mumu de ziua taa.. da, daaa!
Sa traiesti kappone...sa dai de baut !
La Multi Ani, kaponne! ![]()
La multi ani, AISS ! (cu intarziere)
AdiM la multi ani!
La multi ani strezahuzum
Saru'mana si LA MULTI ANI, Carminastan! ![]()
Sarut manurile si la multi multi ani fericiti Roxana! Sa nu te opresti pana nu termini macar suta asta de ani.
La multi ani Carmina....uaaauu,chiar te-am visat aseara,eram pe stadion amandoua ...hai frateee.coincidenta? ![]()