sã fiti sãnãtosi
hâc
sã fiti sãnãtosi
hâc
Saru-mana pentru urari! a trecut ziua mea , am suflat in lumanare si bulangioaica de zana nu mi-a indeplinit dorinta Jiji is still here! Mai bagam o fisa mai incercam sa traim un an, cine stie maybe next year
Sa traiasca toti Danii,Danielii si Danielele.Mee tooo!
Sa traiti daca zici tu
LA MULTIA ANI tuturor !
Joint(33), nickexpert(27), El Nino_9(22), DONNA(18), poney2008(25), alecudude(23), vasileh13(17), G3orge(20)
Mersi...mersi
LA MULTI, MULTI ANI lui Dan Petrescu! Sa ne traiasca fericit, sanatos si voios!
Bineinteles, sa ne traiasca si Joint, nickexpert, El Nino_9, DONNA, poney2008, alecudude, vasileh13 si G3orge!
La multi ani,nenea Admin ! sa-mi traiesti multi ani de acum inainte si sa ramai la fel de pacifist ca si pana acum ![]()
La multi ani tuturor pe care-i cheama Cristi,Cristina !
la multi ani sefu!!
La multi ani Azzido!
La multi ani si pofta buna ! ![]()
LA MULTI ANI AZZIDULE...vezi usor cu spritul ![]()
La multi ani Azzido! La cat mai multi! Cifra 99 iti spune ceva? Pana atunci iti doresc sa fii admin. Sa te oftici ca nu prinzi suta. Sa-ti traiasca familia!
multumesc pt urari.
Sarbatori fericite !
Spre 26 ! ![]()
Urari de bine pentru toti stelistii care sarbatoresc astazi ziua de nastere sau ziua onomastica, cu o mentiune speciala pentru fratele meu care le sarbatoreste pe amandoua.
La multi ani!
La multi ani Azzido!
Ce de multe urari, toti vor sa se puna bine cu sefu' ![]()
@Mo
Intreresu`poarta fesu` ![]()
La Multi Ani, Azzido si tuturor celor cu numele Cristian/Cristina!Sarbatori fericite si beti de toti banii!
Spre 26 !![]()
deci m-ai mintit ?! ![]()
e , acum pot sã zic si eu adevãrul .. 28
si încã un La Multi Ani! nu stricã niciodatã
LMA! Hai sa bem oleaca, mai ales ca unii ca min lucreaza maine ![]()
Mariuse , mãcar ai o muncã usoarã si bine plãtitã?
Evident, mai ales ca sunt un lenes notoriu ![]()
La multi Azzido... hidosule... scoate vinul, tuica... si sa dansam!
Ba, ce atata La multi ani pentru Azzido!? N-aveti coloana vertebrala, ba!
JOS TIRANIA! ANARHIE!
La multi ani si tie!