FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«12345120»
Guardian15.12.2008 20:33

sã fiti sãnãtosi :drunk: hâc

keluboss16.12.2008 21:28

Saru-mana pentru urari! a trecut ziua mea , am suflat in lumanare si bulangioaica de zana nu mi-a indeplinit dorinta Jiji is still here! Mai bagam o fisa mai incercam sa traim un an, cine stie maybe next year

STARforce17.12.2008 07:54

Sa traiasca toti Danii,Danielii si Danielele.Mee tooo!

MoWeed17.12.2008 09:26

Sa traiti daca zici tu

Fane22.12.2008 09:18

LA MULTIA ANI tuturor !

 

Joint(33), nickexpert(27), El Nino_9(22), DONNA(18), poney2008(25), alecudude(23), vasileh13(17), G3orge(20)

El Nino_922.12.2008 10:29

Mersi...mersi

Lari22.12.2008 11:20

LA MULTI, MULTI ANI lui Dan Petrescu! Sa ne traiasca fericit, sanatos si voios!

 

Bineinteles, sa ne traiasca si Joint, nickexpert, El Nino_9, DONNA, poney2008, alecudude, vasileh13 si G3orge!

Azzidutza25.12.2008 07:12

La multi ani,nenea Admin ! sa-mi traiesti multi ani de acum inainte si sa ramai la fel de pacifist ca si pana acum :crazy:

 

 

 

La multi ani tuturor pe care-i cheama Cristi,Cristina !

bodanelu25.12.2008 07:29

la multi ani sefu!!

c.ronaldo1725.12.2008 08:11

La multi ani Azzido!

steaua_gloria25.12.2008 08:30

La multi ani si pofta buna ! :D

Fane25.12.2008 09:04

LA MULTI ANI AZZIDULE...vezi usor cu spritul :drunk:

David^25.12.2008 09:30

La multi ani Azzido! La cat mai multi! Cifra 99 iti spune ceva? Pana atunci iti doresc sa fii admin. Sa te oftici ca nu prinzi suta. Sa-ti traiasca familia!

Azzido25.12.2008 09:57

multumesc pt urari.

Sarbatori fericite !

 

Spre 26 ! :D

adidwu25.12.2008 10:06

Urari de bine pentru toti stelistii care sarbatoresc astazi ziua de nastere sau ziua onomastica, cu o mentiune speciala pentru fratele meu care le sarbatoreste pe amandoua.

La multi ani!

MoWeed25.12.2008 11:02

La multi ani Azzido!

 

Ce de multe urari, toti vor sa se puna bine cu sefu' :))

Fane25.12.2008 14:30

@Mo

 

Intreresu`poarta fesu` :thumbsup:

korynna25.12.2008 14:35

La Multi Ani, Azzido si tuturor celor cu numele Cristian/Cristina!Sarbatori fericite si beti de toti banii!

Guardian25.12.2008 18:02
Spre 26 ! :D

deci m-ai mintit ?! :)

e , acum pot sã zic si eu adevãrul .. 28

si încã un La Multi Ani! nu stricã niciodatã

Marius25.12.2008 19:42

LMA! Hai sa bem oleaca, mai ales ca unii ca min lucreaza maine :wall:

Guardian25.12.2008 19:43

Mariuse , mãcar ai o muncã usoarã si bine plãtitã?

Marius25.12.2008 19:44

Evident, mai ales ca sunt un lenes notoriu :D

Joga Bonito25.12.2008 21:44

La multi Azzido... hidosule... scoate vinul, tuica... si sa dansam!

axl26.12.2008 07:48

Ba, ce atata La multi ani pentru Azzido!? N-aveti coloana vertebrala, ba!

JOS TIRANIA! ANARHIE!

c.ronaldo1726.12.2008 08:04

La multi ani si tie!

«12345120»