La multi ani, Costi Vasile! Sa traiesti mult pentru ca faci tot ce poti ca sa tii spiritul stelist sus. Si sa traiesti mult pentru ca esti tanar, de asemenea.
La multi ani, Costi Vasile! Sa traiesti mult pentru ca faci tot ce poti ca sa tii spiritul stelist sus. Si sa traiesti mult pentru ca esti tanar, de asemenea.
La Multi Ani,Kellerman!!!
LA MULTI ANI lui Kellerman si lui Clausblaus!
Care dintre voi l-a chemat pe Barboianu la petrecere? ![]()
La multi ani , Kellerman !!!
La multi ani , Clausblaus !!!
Mersi mult. ![]()
Cel mai frumos cadou a fost CUPA!
LMA claus! cu intarziere, dar ieri am fost ocupati! ![]()
La multi ani, clausblaus!
Multumesc pentru urari,sper sa vi se intoarca indoit,sa va bucurati de viata si sa traiti orice clipa la intensitate maxima.Azi suntem,maine....cine stie?
La multi ani si fir intins!
La multi ani, clausblaus ,Kellerman si ceilalti pe care i-am ratat dintr-un motiv sau altul! ![]()
La multi ani,Stanici ,SteauaToronto si celorlalti stelisti care isi serbeaza azi ziua de nastere!
La multi ani Dorule! Sa cresti mare!
La multi ani , Dorule !
La multi ani Staniciuleee ![]()
La multi ani, Stanici!
La multi ani Stanici! ![]()
La multi ani Stanici !
La multi ani lui Baru al II-lea cand e beat! ![]()
La Multi Ani, Stanele!!! ![]()
La multi ani si la multi bani, Dorule! Sa ai parte de tot ce iti doresti ![]()
![]()
LA MULTI ANI, LA MULTE
, LA MULTE
&
celui mai tare contestatar al adminului! ![]()
LA MULTI ANI si lui SteauaToronto! ![]()
La multi ani stanici! ![]()
La multi ani, Doru ! multa apa minerala+ lamaie +suc de rosii .... maine ![]()
La multi ani Stanele sa ai parte de multa bautura si pustoaice
si fi mandru ca esti nascut in aceeasi zi cu marele toronto
)))
LA MULTI ANI:
- nene Toc!
- Maresal!
- Blackyank!
Sa ne traiti! ![]()