FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«19899100101102120»
Stanici21.05.2011 14:56

La multi ani, Costi Vasile! Sa traiesti mult pentru ca faci tot ce poti ca sa tii spiritul stelist sus. Si sa traiesti mult pentru ca esti tanar, de asemenea.

clausblaus25.05.2011 17:30

La Multi Ani,Kellerman!!!

Lari25.05.2011 23:15

LA MULTI ANI lui Kellerman si lui Clausblaus!

 

Care dintre voi l-a chemat pe Barboianu la petrecere? :clap:

red&blue_boy26.05.2011 04:26

La multi ani , Kellerman !!!

 

La multi ani , Clausblaus !!!

Kellerman26.05.2011 06:55

Mersi mult. :D

 

Cel mai frumos cadou a fost CUPA!

 

LMA claus! cu intarziere, dar ieri am fost ocupati! :D

Nyghty26.05.2011 18:30

La multi ani, clausblaus!

 

clausblaus26.05.2011 20:07

Multumesc pentru urari,sper sa vi se intoarca indoit,sa va bucurati de viata si sa traiti orice clipa la intensitate maxima.Azi suntem,maine....cine stie?

axl26.05.2011 20:11

La multi ani si fir intins!

danimarcu26.05.2011 20:25

La multi ani, clausblaus ,Kellerman si ceilalti pe care i-am ratat dintr-un motiv sau altul! :beer2:

 

danimarcu27.05.2011 22:45

La multi ani,Stanici ,SteauaToronto si celorlalti stelisti care isi serbeaza azi ziua de nastere!

 

axl28.05.2011 05:04

La multi ani Dorule! Sa cresti mare!

Maye28.05.2011 06:48

La multi ani , Dorule !

Daniel-Ionut28.05.2011 06:50

La multi ani Staniciuleee :drunk:

Nyghty28.05.2011 09:44

La multi ani, Stanici!

Kellerman28.05.2011 10:19

La multi ani Stanici! :D

navodarean28.05.2011 10:28

La multi ani Stanici !

1on28.05.2011 12:57

La multi ani lui Baru al II-lea cand e beat! :))

dayra28.05.2011 12:59

La Multi Ani, Stanele!!! :drunk:

MikStelista28.05.2011 14:47

La multi ani si la multi bani, Dorule! Sa ai parte de tot ce iti doresti :):drunk:

Lari28.05.2011 15:32

LA MULTI ANI, LA MULTE :beer2: , LA MULTE :drunk: & :alcoholic: celui mai tare contestatar al adminului! :D

 

LA MULTI ANI si lui SteauaToronto! :beer2:

gio_stgloria28.05.2011 18:55

La multi ani stanici! :beer2:

dee28.05.2011 19:18

La multi ani, Doru ! multa apa minerala+ lamaie +suc de rosii .... maine :rolleyes:

 

 

Robert Aeroth28.05.2011 19:36

La multi ani Stanele sa ai parte de multa bautura si pustoaice :beer2: si fi mandru ca esti nascut in aceeasi zi cu marele toronto :)))))

Lari01.06.2011 08:15
:yes: LA MULTI ANI tuturor! :beer2:
Lari03.06.2011 10:33

LA MULTI ANI:

 

- nene Toc!

- Maresal!

- Blackyank!

 

Sa ne traiti! :beer2:

«19899100101102120»