FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«199100101102103120»
pytycrys03.06.2011 13:24

La multi ani , Maresal!:)

 

Omdrem03.06.2011 17:54

LA MULTI ANI BAIETI!! Multa sanatate si multi BANI!! :beer2:

red&blue_boy15.06.2011 04:47

La multi ani , blindica !

pytycrys15.06.2011 06:32

La multi ani blindica!

Daniel-Ionut15.06.2011 06:34

La multi ani blindica :beer2:

Ronnie15.06.2011 07:51

La multi, multi, multi ani blindica!!!

Maye15.06.2011 09:33

La multi ani, blindica ! :alcoholic:

Lari15.06.2011 10:37

Bai, anilor, sta-v-ar Blindica pe cap cat mai mult si cat mai bine! :beer2:

cristy.steaua2115.06.2011 11:49

La Multi Ani Blindica si Opritza86 :beer2:

Nyghty15.06.2011 12:31

La multi ani, blindica!

blindica16.06.2011 10:48

Vă mulțumesc pt urari !

red&blue_boy17.06.2011 04:16

La multi ani , weedandweird !

stix18.06.2011 00:15

La Multi Ani, Lari! Sa traiesti o mie de ani si toate cele bune!

 

Pacat ca nu sunt mai multi stelisti ca tine......pe site, pe stadion, asa in general.

Kellerman18.06.2011 08:59

La multi ani Lari! :D

pytycrys18.06.2011 09:17

La multi ani , Lari!!

Nyghty18.06.2011 10:59

La multi ani, Lari!

Lari18.06.2011 11:30

Multumesc mult! Toate cele bune si voua! :beer2:

 

(nu se mai poate ascunde lumea de voi, bre... :hump: )

Fane18.06.2011 11:34

LMA betivule,nu te ascunde ca dam noi de baut :thumbsup:

Daniel-Ionut18.06.2011 11:59

La multi ani Lariiiiiiiii :beer2:

axl18.06.2011 12:06

La multi ani Lari!

Cu nedisimulat respect,

Axl.

red&blue_boy18.06.2011 13:24

La multi ani , Lari !

Keep up the good work! :)

Ronnie18.06.2011 13:54

La multi ani, Lari!

clausblaus18.06.2011 15:15

La multi ani, Lari!(desi eu nu te-am vazut trecut la sarbatoritii zilei)

Spor in toate!

Lari19.06.2011 00:57

Va multumesc DIN TOATA INIMA tuturor!

 

LMA betivule,nu te ascunde ca dam noi de baut :thumbsup:

 

Tu dai de baut pe gat, las' ca stiu eu. Ho, bre, ca ma revansez io... :beer2:

 

La multi ani Lari!

Cu nedisimulat respect,

Axl.

 

:look: Anu' asta ajung in Vama, la sfarsitul lui iulie. Daca anu' trecut mi-a fost jena sa te deranjez, acu' promit sa ma revansez. :yes:

 

La multi ani, Lari!(desi eu nu te-am vazut trecut la sarbatoritii zilei)

Spor in toate!

 

Am incercat io o chestie, da' m-a descoperit drogatu'&bagabontu' de Stix. :king:

 

Toate cele bune si matale, nene Claus!

 

:beer2: Toate cele bune tuturor! :beer2:

Daniel-Ionut19.06.2011 18:39

La multi ani clanului bkinkade01(48), briankin003(48), bnmk809(48), Brian Kinkade(48), bRiAn97(48), br1ankd8(48) :w00t:

«199100101102103120»