La multi ani , Maresal!![]()
La multi ani , Maresal!![]()
LA MULTI ANI BAIETI!! Multa sanatate si multi BANI!! ![]()
La multi ani , blindica !
La multi ani blindica!
La multi ani blindica ![]()
La multi, multi, multi ani blindica!!!
La multi ani, blindica ! ![]()
Bai, anilor, sta-v-ar Blindica pe cap cat mai mult si cat mai bine! ![]()
La Multi Ani Blindica si Opritza86 ![]()
La multi ani, blindica!
Vă mulțumesc pt urari !
La multi ani , weedandweird !
La Multi Ani, Lari! Sa traiesti o mie de ani si toate cele bune!
Pacat ca nu sunt mai multi stelisti ca tine......pe site, pe stadion, asa in general.
La multi ani Lari! ![]()
La multi ani , Lari!!
La multi ani, Lari!
Multumesc mult! Toate cele bune si voua! ![]()
(nu se mai poate ascunde lumea de voi, bre...
)
LMA betivule,nu te ascunde ca dam noi de baut ![]()
La multi ani Lariiiiiiiii ![]()
La multi ani Lari!
Cu nedisimulat respect,
Axl.
La multi ani , Lari !
Keep up the good work! ![]()
La multi ani, Lari!
La multi ani, Lari!(desi eu nu te-am vazut trecut la sarbatoritii zilei)
Spor in toate!
Va multumesc DIN TOATA INIMA tuturor!
LMA betivule,nu te ascunde ca dam noi de baut![]()
Tu dai de baut pe gat, las' ca stiu eu. Ho, bre, ca ma revansez io... ![]()
La multi ani Lari!Cu nedisimulat respect,
Axl.
Anu' asta ajung in Vama, la sfarsitul lui iulie. Daca anu' trecut mi-a fost jena sa te deranjez, acu' promit sa ma revansez. ![]()
La multi ani, Lari!(desi eu nu te-am vazut trecut la sarbatoritii zilei)Spor in toate!
Am incercat io o chestie, da' m-a descoperit drogatu'&bagabontu' de Stix. ![]()
Toate cele bune si matale, nene Claus!
Toate cele bune tuturor! ![]()
La multi ani clanului bkinkade01(48), briankin003(48), bnmk809(48), Brian Kinkade(48), bRiAn97(48), br1ankd8(48) ![]()