FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«1101102103104105120»
Ronnie26.07.2011 08:59

La multi ani armanovici !

Stanici26.07.2011 11:07

La multi ani, Armanovici.

Fane26.07.2011 11:09

La multi ani derbedeule ;)

stix26.07.2011 12:20

Un stelist in adevaratul sens al cuvantului, Armanovici..... ii urez si eu La Multi Ani!

Ronnie27.07.2011 12:18

La multi ani, ssinpadureacualune!

Fane27.07.2011 12:31

La multi ani alunedinpadure ;)

danimarcu27.07.2011 18:46

La multi ani, ssinpadureacualune! :beer2:

Gandalf the White04.08.2011 10:24

La Multi Ani, agitatorului Vlad Socrates! :beer2:

 

Trecea oreeee, trecea clipeee, ce dusmani innnntre echiiipeee! :music:După douăăăăștrei de aniii....:hump:

Lari04.08.2011 16:26

LA MULTI ANI, Joga! :beer2:

 

LA MULTI ANI (cu muuulta intarziere) si lui ssinpadureacualune! :beer2:

danimarcu04.08.2011 18:55

La multi ani ,Joga Bonito! :beer2:

blindica05.08.2011 14:50

La multi ani cu multa sanatate pentru rezistenta ultras ! :worthy:

Lari05.08.2011 20:43

SA NE TRAIASCA Rezistenta_Ultras! :beer2:

axl07.08.2011 22:11

La multi ani Ovidiu!

navodarean08.08.2011 04:53

La multi ani SSK, forever_Steaua !

danimarcu08.08.2011 11:43

La multi ani SSK ,forever_STEAUA si celorlalti stelisti! :beer2:

 

Apropo ,domnisoara forever_STEAUA ce mai face?Ca e scumpa rau la "vedere"...

Lari08.08.2011 18:47

LA MULTI ANI, Ovidiu! :beer2:

 

LA MULTI ANI, John_86! :beer2:

 

LA MULTI ANI, Forever_Steaua! :beer2:

 

LA MULTI ANI, Metzzz! :beer2:

 

LA MULTI ANI, Trimut! :beer2:

 

LA MULTI ANI, BNQ! :beer2:

 

 

dee08.08.2011 21:40

La multi ani, Adrian!

Adrian09.08.2011 20:22

Sa traiesti!

Lari10.08.2011 09:13

LA MULTI ANI, Adrian! :beer2:

 

LA MULTI ANI, Tz3pI! :beer2:

 

LA MULTI ANI, hellas_verona! :beer2:

 

LA MULTI ANI, ROhooligan! :beer2:

Adrian11.08.2011 05:09

Nu era mah ziua mea! :))

Voi ascultati ce zic femeile?! WTF?!

red&blue_boy12.08.2011 04:46

La multi ani , Dragoshel !

 

La multi ani, cristy.steaua21 !

Daniel-Ionut12.08.2011 07:42

La multi ani Dragoshel :drunk:

La multi ani cristy.steaua21 !

 

La multi ani AndyTytanBoys !

Virgil12.08.2011 09:52

Ani frumosi sa-ti vina-n cale, sanatate si parale. LA MULTI ANI, Dragos!

axl12.08.2011 11:06

Nu-i mai faceti urari lui Dragoshel, este penticostal si se stie ca penticostalii nu-si sarbatoresc ziua de nastere, este chiar o insulta,.

Dragoshel12.08.2011 11:56

multumesc multumesc multumesc.

 

@axl, am fost acum mai sunt doar racit:)

«1101102103104105120»