La multi ani armanovici !
La multi ani armanovici !
La multi ani, Armanovici.
La multi ani derbedeule ![]()
Un stelist in adevaratul sens al cuvantului, Armanovici..... ii urez si eu La Multi Ani!
La multi ani, ssinpadureacualune!
La multi ani alunedinpadure ![]()
La multi ani, ssinpadureacualune! ![]()
La Multi Ani, agitatorului Vlad Socrates! ![]()
Trecea oreeee, trecea clipeee, ce dusmani innnntre echiiipeee!
După douăăăăștrei de aniii....![]()
LA MULTI ANI, Joga! ![]()
LA MULTI ANI (cu muuulta intarziere) si lui ssinpadureacualune! ![]()
La multi ani ,Joga Bonito! ![]()
La multi ani cu multa sanatate pentru rezistenta ultras ! ![]()
SA NE TRAIASCA Rezistenta_Ultras! ![]()
La multi ani Ovidiu!
La multi ani SSK, forever_Steaua !
La multi ani SSK ,forever_STEAUA si celorlalti stelisti! ![]()
Apropo ,domnisoara forever_STEAUA ce mai face?Ca e scumpa rau la "vedere"...
LA MULTI ANI, Ovidiu! ![]()
LA MULTI ANI, John_86! ![]()
LA MULTI ANI, Forever_Steaua! ![]()
LA MULTI ANI, Metzzz! ![]()
LA MULTI ANI, Trimut! ![]()
LA MULTI ANI, BNQ! ![]()
La multi ani, Adrian!
Sa traiesti!
LA MULTI ANI, Adrian! ![]()
LA MULTI ANI, Tz3pI! ![]()
LA MULTI ANI, hellas_verona! ![]()
LA MULTI ANI, ROhooligan! ![]()
Nu era mah ziua mea! ![]()
Voi ascultati ce zic femeile?! WTF?!
La multi ani , Dragoshel !
La multi ani, cristy.steaua21 !
La multi ani Dragoshel ![]()
La multi ani cristy.steaua21 !
La multi ani AndyTytanBoys !
Ani frumosi sa-ti vina-n cale, sanatate si parale. LA MULTI ANI, Dragos!
Nu-i mai faceti urari lui Dragoshel, este penticostal si se stie ca penticostalii nu-si sarbatoresc ziua de nastere, este chiar o insulta,.
multumesc multumesc multumesc.
@axl, am fost acum mai sunt doar racit:)