FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«1102103104105106120»
MikStelista12.08.2011 12:44

La multi ani sanatosi si fericiti, Dragos! :kisstogether:

dee12.08.2011 12:59
Adrian:Sa traiesti!

 

Sa traiesti si tu, insa nu m-am referit la tine :P

p.s cand fac o urare scriu numele omului, nu nickul.

Adrian14.08.2011 21:04

Mah, ca sa moara fierea in cativa de pe aici, La multi ani lu' Robert Aeroth! :))

 

Si la multi ani si celorlalti la care nu le-am scris. Scuze da' nu am mai intrat de mult pe topicul asta.

stockton14.08.2011 21:22

La multi ani Marius!

Lari14.08.2011 23:10
Sa traiesti si tu, insa nu m-am referit la tine :P

p.s cand fac o urare scriu numele omului, nu nickul.

 

Aaa, pai atunci nu m-am referit nici io la hateru'-sef de pe site. :D

 

LA MULTI ANI, Greenyes! LA MULTI ANI, Robert! :beer2:

 

Si, cu o mica intarziere de cateva sute de ore,

 

LA MUUUULTI AAAANI, Dragosheeelleeee! :beer2::thumbup: Si MUUUULTA putere si chef de munca! :whistle:

 

LA MULTI ANI si lui Andy si cristy.steaua21! :beer2:

Ronnie15.08.2011 09:15

La multi ani Dragos, Marius, greeneyes!

Robert Aeroth15.08.2011 20:50

Ms frumos baieti. La multi ani tuturor leilor

navodarean15.08.2011 21:12

La multi ani Mayeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nyghty15.08.2011 21:23

La multi ani, Maye!

David15.08.2011 21:46

La multi ani Maye.

red&blue_boy16.08.2011 04:51

La multi ani , Maye !!! :beer2:

blindica16.08.2011 05:01

La multi ani cu multa sanatate pentru Maye !

Maye for President !

Adrian16.08.2011 06:02

La multi ani Maye! :)

danimarcu16.08.2011 06:55

La multi ani ,Maye ! :beer2:

Sa traiesti biiiiiiiineeee!!!

Ronnie16.08.2011 08:11

multani boss!

ebonyc16.08.2011 09:39

La Multi Ani, Maye!

 

La Multi Ani si lui Robert! N-am intrat deloc ieri.

Maye16.08.2011 11:08

Va multumesc, drogatilor !

Lari18.08.2011 00:26

Ia-uite, bah, intri acilea sa cersesti o bere de la cineva si dai peste sticlele goale ale altcuiva...

 

LA MULTI ANI, Maye!!! :beer2:

 

LA MULTI ANI, Marius!!! :beer2:

 

LA MULTI ANI, Bucur.Visan!!! :beer2:

Maye18.08.2011 00:38

Multumesc domnului Lari !

Ronnie18.08.2011 15:02

La multi ani Marius!

clausblaus25.08.2011 20:17

La multi ani,Razvypitesti!

red&blue_boy30.08.2011 04:18

La multi ani , makaveli2steaua !

Sud194730.08.2011 21:05

La multi ani educatoru, Seriliu, bulldenej, Anto, Alex_Corina, bull40, chypri47, Cipri47, AlexGiura,makaveli2steaua, teencushene, cristiano91! Ma bucur sa vad ca mai sunt useri nascuti in aceasi zi cu mine :D!

Sud194730.08.2011 21:22
La multi ani educatoru, Seriliu, bulldenej, Anto, Alex_Corina, bull40, chypri47, Cipri47, AlexGiura,makaveli2steaua, teencushene, cristiano91! Ma bucur sa vad ca mai sunt useri nascuti in aceasi zi cu mine :D!

Inca imi apareau SarBAUToritii de ieri... La multi ani si lor!

 

 

La multi ani stelistul_din_roma(27), bebyk_sbye(21), valiksteaua(23), wov.Cyril.(19), LDS(32), edd(21), st3listu89(22), pelicanu0(23), Daniel Dumitru(19), Cornelia28(21), bogdanbog(22), Zegrean Alin(30). Ma bucur sa vad ca mai sunt useri nascuti in aceasi zi cu mine :D!

red&blue_boy31.08.2011 04:14

La multi ani , LDS !

 

La multi ani, Sud1947 !

«1102103104105106120»