La multi ani sanatosi si fericiti, Dragos! ![]()
La multi ani sanatosi si fericiti, Dragos! ![]()
Adrian:Sa traiesti!
Sa traiesti si tu, insa nu m-am referit la tine ![]()
p.s cand fac o urare scriu numele omului, nu nickul.
Mah, ca sa moara fierea in cativa de pe aici, La multi ani lu' Robert Aeroth! ![]()
Si la multi ani si celorlalti la care nu le-am scris. Scuze da' nu am mai intrat de mult pe topicul asta.
La multi ani Marius!
Sa traiesti si tu, insa nu m-am referit la tinep.s cand fac o urare scriu numele omului, nu nickul.
Aaa, pai atunci nu m-am referit nici io la hateru'-sef de pe site. ![]()
LA MULTI ANI, Greenyes! LA MULTI ANI, Robert! ![]()
Si, cu o mica intarziere de cateva sute de ore,
LA MUUUULTI AAAANI, Dragosheeelleeee! ![]()
Si MUUUULTA putere si chef de munca! ![]()
LA MULTI ANI si lui Andy si cristy.steaua21! ![]()
La multi ani Dragos, Marius, greeneyes!
Ms frumos baieti. La multi ani tuturor leilor
La multi ani Mayeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
La multi ani, Maye!
La multi ani Maye.
La multi ani , Maye !!! ![]()
La multi ani cu multa sanatate pentru Maye !
Maye for President !
La multi ani Maye! ![]()
La multi ani ,Maye ! ![]()
Sa traiesti biiiiiiiineeee!!!
multani boss!
La Multi Ani, Maye!
La Multi Ani si lui Robert! N-am intrat deloc ieri.
Va multumesc, drogatilor !
Ia-uite, bah, intri acilea sa cersesti o bere de la cineva si dai peste sticlele goale ale altcuiva...
LA MULTI ANI, Maye!!! ![]()
LA MULTI ANI, Marius!!! ![]()
LA MULTI ANI, Bucur.Visan!!! ![]()
Multumesc domnului Lari !
La multi ani Marius!
La multi ani,Razvypitesti!
La multi ani , makaveli2steaua !
La multi ani educatoru, Seriliu, bulldenej, Anto, Alex_Corina, bull40, chypri47, Cipri47, AlexGiura,makaveli2steaua, teencushene, cristiano91! Ma bucur sa vad ca mai sunt useri nascuti in aceasi zi cu mine
!
La multi ani educatoru, Seriliu, bulldenej, Anto, Alex_Corina, bull40, chypri47, Cipri47, AlexGiura,makaveli2steaua, teencushene, cristiano91! Ma bucur sa vad ca mai sunt useri nascuti in aceasi zi cu mine!
Inca imi apareau SarBAUToritii de ieri... La multi ani si lor!
La multi ani stelistul_din_roma(27), bebyk_sbye(21), valiksteaua(23), wov.Cyril.(19), LDS(32), edd(21), st3listu89(22), pelicanu0(23), Daniel Dumitru(19), Cornelia28(21), bogdanbog(22), Zegrean Alin(30). Ma bucur sa vad ca mai sunt useri nascuti in aceasi zi cu mine
!
La multi ani , LDS !
La multi ani, Sud1947 !