FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«1103104105106107120»
Sud194731.08.2011 07:19

Multam red&blue_boy! :beer2:

Kellerman31.08.2011 07:42

Moama cati sunteti nascuti azi. :D

 

Am si eu o gramada de prieteni pe 31 August, ce coincidenta. :D

 

 

Well, LA MULTI ANI ! :punk::beer2:

Adrian31.08.2011 10:37

La multi ani LDS! :)

 

Stanici31.08.2011 11:15

La multi ani, LDS !

Nyghty31.08.2011 12:03

La multi ani, LDS!

 

La multi ani, Sud1947!

clausblaus31.08.2011 13:22

La multi ani,LDS!

Mi se pare mie sau le-ai cam rarit?

Gandalf the White31.08.2011 16:06

Numai ganduri bune pentru Cristian Ionut (LDS).

danimarcu31.08.2011 16:41

La multi ani ,LDS si celorlalti stelisti care isi serbeaza azi ziua de nastere! :beer2:

LDS ne lipsesti, mai treci pe aici din cand in cand!...

blindica02.09.2011 13:37

La multi ani cu multa sanatate pentru alin_jeleu,fost campion la FIFA pe sectiunea veche din acest forum!

Om cu cuvant,multe blaturi impreuna !

red&blue_boy09.09.2011 04:22

La multi ani , MikStelista ! :beer2:

Lari09.09.2011 15:26

LA MULTI ANI, MikStelista! :beer2:

Le reseau pansant09.09.2011 15:51
LA MULTI ANI, MikStelista! :beer2:

interese, interese?

 

la multi ani sefa, uiti aici si cadoul

cadou.jpg

MikStelista09.09.2011 17:06

Multumesc frumos! :kisstogether:

blindica09.09.2011 18:46

La multi ani cu multa sanatate si impliniri pe toate planurile pentru MikStelista !

 

3791856090_799269df6f.jpg

danimarcu09.09.2011 18:55

La multi ani ,MikStelista !

 

MikStelista09.09.2011 19:27

Merci, Alex! Se pare ca nu ai uitat :) Merci, Dani!

Marius09.09.2011 20:34

Cate kile mai ai, bai?

Ronnie09.09.2011 21:04

La multi ani, Andreea! Multa sanatate, fericire, dragoste, bani, bani si tot ce-ti doresti :*:*:*:*

red&blue_boy09.09.2011 21:19

La multi ani , MoWeed !

Tot ce-ti doresti!

MoWeed09.09.2011 22:20

Mersi, la fel si tie!

danimarcu10.09.2011 05:58

La multi ani ,MoWeed! :beer2:

Ronnie10.09.2011 06:09

La multi ani si bani Mo!

clausblaus10.09.2011 06:19

La multi ani,Mo!

Cat mai multe avertismente si banuri!(nu tie,evident) :))

RobYnho10.09.2011 08:06

La multi ani, burtosule! Ai numarul meu.

MikStelista10.09.2011 08:13

@Marius

Treaba mea

@Ronnie

Multumesc frumos :*

 

La multi ani fericiti si sanatosi, MO! :kisstogether:

«1103104105106107120»