Multam red&blue_boy! ![]()
Multam red&blue_boy! ![]()
Moama cati sunteti nascuti azi. ![]()
Am si eu o gramada de prieteni pe 31 August, ce coincidenta. ![]()
Well, LA MULTI ANI ! ![]()
![]()
La multi ani LDS! ![]()
La multi ani, LDS !
La multi ani, LDS!
La multi ani, Sud1947!
La multi ani,LDS!
Mi se pare mie sau le-ai cam rarit?
Numai ganduri bune pentru Cristian Ionut (LDS).
La multi ani ,LDS si celorlalti stelisti care isi serbeaza azi ziua de nastere! ![]()
LDS ne lipsesti, mai treci pe aici din cand in cand!...
La multi ani cu multa sanatate pentru alin_jeleu,fost campion la FIFA pe sectiunea veche din acest forum!
Om cu cuvant,multe blaturi impreuna !
La multi ani , MikStelista ! ![]()
LA MULTI ANI, MikStelista! ![]()
Multumesc frumos! ![]()
La multi ani cu multa sanatate si impliniri pe toate planurile pentru MikStelista !

La multi ani ,MikStelista !
Merci, Alex! Se pare ca nu ai uitat
Merci, Dani!
Cate kile mai ai, bai?
La multi ani, Andreea! Multa sanatate, fericire, dragoste, bani, bani si tot ce-ti doresti :*:*:*:*
La multi ani , MoWeed !
Tot ce-ti doresti!
Mersi, la fel si tie!
La multi ani ,MoWeed! ![]()
La multi ani si bani Mo!
La multi ani,Mo!
Cat mai multe avertismente si banuri!(nu tie,evident) ![]()
La multi ani, burtosule! Ai numarul meu.
@Marius
Treaba mea
@Ronnie
Multumesc frumos :*
La multi ani fericiti si sanatosi, MO! ![]()