FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«1104105106107108120»
MoWeed10.09.2011 09:10

Multumesc de urari :beer2:

Nyghty10.09.2011 15:59

La multi ani, Mo!

 

La multi ani pt ieri, MikStelista!

Lari10.09.2011 16:31

LAAAA MUUULTI AAAANI, Mo! :beer2:

 

 

Virgil12.09.2011 05:41

Cele mai sincere ganduri si urari de sanatate, fericire, bucurii si impliniri. Sa fii iubit si fericit in fiecare moment al vietii tale. LA MULTI ANI, Fane! :drunk:

clausblaus12.09.2011 06:21

La multi ani,Fane!

Incet,dar sigur,inainte.Multa sanatate!

Adrian12.09.2011 07:19

La multi ani Fane si, cu intarziere, La multi ani Calin!

Sa va creasca mari! :D

Fane12.09.2011 09:56

10Q baietii :wave:

Daniel-Ionut12.09.2011 11:05
10Q baietii :wave:

 

"10Quile" de bere la sedinta baietii ? :beer2:

Multumiiiiim :happy:

 

La multi ani !

Kellerman12.09.2011 11:50

La multi ani Fane!! :D:steag_cruce_invers::beer2:

red&blue_boy12.09.2011 11:58

Multi ani , Fane !

MikStelista12.09.2011 15:13

Ete la Fane...24 de ani! Multi inainte, Fanele! :drunk:

Andrei Dobre12.09.2011 15:26

Fane....MARE OM, MARE CARACTER !!! Si o sa fac ce face scaiul...ma tin dupa tine si p-aci..deci, asculta : "Happy birthday toooo yooouuuuu, happy birthday Mr. FANE!" :)) Sa traiesti Fane, sa fii la fel de longeviv si plin de surprize, ca mitraliera AK47...ruseasca, 1000 de ani fara reparatii!

danimarcu12.09.2011 19:57

La multi ani ,Fane! :beer2:

Cum e sa fii asa batran? :whistle:

 

La multi ani si celorlalti stelisti care isi serbeaza azi ziua de nastere!

Ronnie13.09.2011 04:37

La multi ani, Fane!

Lari19.09.2011 22:30
LA MUUULTI ANI, Crouch! Cati ani faci, atatea beri la fiecare! Multzam! :beer2:
danimarcu22.09.2011 18:37

La multi ani mai Ovidiule !(ovi-Steaua(23), iubescsteauaovi(23), ovisteaua(23)) :D

gio_stgloria30.09.2011 12:26

LA multi ani mie !! :drunk:

Lari20.10.2011 06:29

LA MULTI ANI, Alex! :beer2:

 

 

red&blue_boy20.10.2011 07:22

La multi ani, Alex !

Lari22.10.2011 23:38
LA MULTI ANI The Flyer si alex_costin80 !!! :beer2:
vlad04.11.2011 05:35

Arza-te-ar pe mate de la bautura, Scarba nr. 1!

Lari17.11.2011 09:40

LA MULTI ANI AndyQ!!! :beer2:

 

LA MULTI ANI makaveli! :beer2:

 

LA MULTI ANI Mikutu! :beer2:

 

LA MULTI ANI Valentin2day! :beer2:

Lari25.11.2011 00:42

Pffooaaaiii, cat (speram ca) o sa bem azi! :w00t:

 

LA MUUULTI AAANI, Alina_Mihaela!!! :beer2:

 

LA MUUULTI AAANI, Danimarcu!!! :beer2:

 

LA MUUULTI AAANI, Red-Star!!! :beer2:

 

 

 

red&blue_boy25.11.2011 04:58

La multi ani, danimarcu !

 

La multi ani, RED-STAR !

 

:beer2:

RED-STAR25.11.2011 11:34

Multumesc baieti.

 

@Lari

Bea halbele alea pana nu se sparg de la atata ciocnit :beer2::P

«1104105106107108120»