Multumesc de urari ![]()
Multumesc de urari ![]()
La multi ani, Mo!
La multi ani pt ieri, MikStelista!
LAAAA MUUULTI AAAANI, Mo! ![]()
Cele mai sincere ganduri si urari de sanatate, fericire, bucurii si impliniri. Sa fii iubit si fericit in fiecare moment al vietii tale. LA MULTI ANI, Fane! ![]()
La multi ani,Fane!
Incet,dar sigur,inainte.Multa sanatate!
La multi ani Fane si, cu intarziere, La multi ani Calin!
Sa va creasca mari! ![]()
10Q baietii ![]()
10Q baietii![]()
"10Quile" de bere la sedinta baietii ? ![]()
Multumiiiiim ![]()
La multi ani !
La multi ani Fane!! ![]()
![]()
![]()
Multi ani , Fane !
Ete la Fane...24 de ani! Multi inainte, Fanele! ![]()
Fane....MARE OM, MARE CARACTER !!! Si o sa fac ce face scaiul...ma tin dupa tine si p-aci..deci, asculta : "Happy birthday toooo yooouuuuu, happy birthday Mr. FANE!"
Sa traiesti Fane, sa fii la fel de longeviv si plin de surprize, ca mitraliera AK47...ruseasca, 1000 de ani fara reparatii!
La multi ani ,Fane! ![]()
Cum e sa fii asa batran? ![]()
La multi ani si celorlalti stelisti care isi serbeaza azi ziua de nastere!
La multi ani, Fane!
La multi ani mai Ovidiule !(ovi-Steaua(23), iubescsteauaovi(23), ovisteaua(23)) ![]()
LA multi ani mie !! ![]()
LA MULTI ANI, Alex! ![]()
La multi ani, Alex !
Arza-te-ar pe mate de la bautura, Scarba nr. 1!
LA MULTI ANI AndyQ!!! ![]()
LA MULTI ANI makaveli! ![]()
LA MULTI ANI Mikutu! ![]()
LA MULTI ANI Valentin2day! ![]()
Pffooaaaiii, cat (speram ca) o sa bem azi! ![]()
LA MUUULTI AAANI, Alina_Mihaela!!! ![]()
LA MUUULTI AAANI, Danimarcu!!! ![]()
LA MUUULTI AAANI, Red-Star!!! ![]()
La multi ani, danimarcu !
La multi ani, RED-STAR !
![]()
Multumesc baieti.
@Lari
Bea halbele alea pana nu se sparg de la atata ciocnit ![]()
![]()