FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«1106107108109110120»
Azzido26.12.2011 12:05

Multumesc tuturor pt urari. Sarbatori fericite !

gio_stgloria26.12.2011 15:18

La multi ani si baiatului ros-albastru ! :D

Virgil26.12.2011 15:56

LA MULTI ANI, Adi Tanas!

blindica26.12.2011 16:15

La multi ani cu multa sanatate si putere financiara :

pcsbb(25), Gandalf the White(27), red&blue_boy(30)!

 

Sunteti cam batrani. :console::beer2:

SuperstaR1826.12.2011 16:49

La multi ani baieti, sa fiti sanatosi si la anul! :D

danimarcu26.12.2011 17:30

La multi ani , Adi Tanas, pcsbb, red&blue_boy, Gandalf the White !

Sa fiti sanatosi si cuminti! :beer2:

Nyghty27.12.2011 13:05

La multi ani, Gandalf!

 

La multi ani, Fane Casieru' :alcoholic: si celor care-si mai sarbatoresc azi ziua!

Kellerman27.12.2011 13:59

La multi ani Gandalf, pcsbb, redblueboy si care mai sunteti! :D

 

An nou fericit!

Gandalf the White27.12.2011 20:10

Lutule, cate o cupa de sampanie la toata lumea!

 

felicitari-online-sampanie-69.jpg

 

Asa, tata...

gio_stgloria07.01.2012 13:44

La multi ani Ioane !

danimarcu07.01.2012 17:52

La multi ani tuturor celor ce isi serbeaza azi ziua numelui! :beer2:

danimarcu25.01.2012 19:28

La multi ani ,amice Novac! :beer2:

La multi ani si lui Virgil! :beer2:

Sud194728.01.2012 08:41

La multi ani, pytycrys! :drunk:

Lari28.01.2012 18:31

LA MUUULTI ANI, Pytycrys!!! Tot ce-ti doresti! :beer2:

Ronnie28.01.2012 21:33

Multani pytycrys!

Lari03.02.2012 17:24
LA MULTI ANI, lm-a!!! :beer2: Multumim pentru tot! :thumbup:
Lari16.02.2012 18:34

LA MULTI ANI, Strezahuzum!!! :beer2:

 

LA MULTI ANI, Mircea27!!! :beer2:

Lari17.02.2012 00:10

Pfffuuuaaaai, cat o sa bem aaaazi!

 

LA MULTI ANI inculpatilor South-Side, Elika, Crossman si Symmy !!! :beer2:

south-side17.02.2012 09:30

Nu va cunosc :)

red&blue_boy04.03.2012 15:40

La multi ani , 1on !

Kellerman04.03.2012 16:41

La multi ani!

Ronnie07.03.2012 22:27

La multi ani dee, dayra, MikStelista, Marius, NicoSoulSteaua, korynna, carminastan si tuturor stelistelor de pe forum!

Kellerman08.03.2012 13:05
....Marius....

 

 

what-you-did-there-i-see-it.thumbnail.jp

 

 

Anyway, la multi ani!

Lari08.03.2012 18:06

LA MULTI ANI lui Elvis si celorlalte steliste! :beer2:

 

P.S. Azzido, dibuieste si matale un emoticon c-o floare, ceva, sa-l folosim la ocazii d-astea. Bine c-avem 2-3 cu beutura, betivule! :gathering:

gio_stgloria08.03.2012 18:13

La multi ani fetelor!

 

PS: Defapt voiam sa zic ca am ras de faptul ca la postarea lui Ronnie au dat like baietii :))

«1106107108109110120»