Multumesc tuturor pt urari. Sarbatori fericite !
Multumesc tuturor pt urari. Sarbatori fericite !
La multi ani si baiatului ros-albastru ! ![]()
LA MULTI ANI, Adi Tanas!
La multi ani cu multa sanatate si putere financiara :
pcsbb(25), Gandalf the White(27), red&blue_boy(30)!
Sunteti cam batrani. ![]()
![]()
La multi ani baieti, sa fiti sanatosi si la anul! ![]()
La multi ani , Adi Tanas, pcsbb, red&blue_boy, Gandalf the White !
Sa fiti sanatosi si cuminti! ![]()
La multi ani, Gandalf!
La multi ani, Fane Casieru'
si celor care-si mai sarbatoresc azi ziua!
La multi ani Gandalf, pcsbb, redblueboy si care mai sunteti! ![]()
An nou fericit!

Asa, tata...
La multi ani Ioane !
La multi ani tuturor celor ce isi serbeaza azi ziua numelui! ![]()
La multi ani ,amice Novac! ![]()
La multi ani si lui Virgil! ![]()
La multi ani, pytycrys! ![]()
LA MUUULTI ANI, Pytycrys!!! Tot ce-ti doresti! ![]()
Multani pytycrys!
LA MULTI ANI, Strezahuzum!!! ![]()
LA MULTI ANI, Mircea27!!! ![]()
Pfffuuuaaaai, cat o sa bem aaaazi!
LA MULTI ANI inculpatilor South-Side, Elika, Crossman si Symmy !!! ![]()
Nu va cunosc ![]()
La multi ani , 1on !
La multi ani!
La multi ani dee, dayra, MikStelista, Marius, NicoSoulSteaua, korynna, carminastan si tuturor stelistelor de pe forum!
....Marius....
![]()
Anyway, la multi ani!
LA MULTI ANI lui Elvis si celorlalte steliste! ![]()
P.S. Azzido, dibuieste si matale un emoticon c-o floare, ceva, sa-l folosim la ocazii d-astea. Bine c-avem 2-3 cu beutura, betivule! ![]()
La multi ani fetelor!
PS: Defapt voiam sa zic ca am ras de faptul ca la postarea lui Ronnie au dat like baietii ![]()