FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«1108109110111112120»
blindica08.04.2012 13:04

La multi ani,Adrian !

 

no_cake.jpg

 

Ronnie08.04.2012 15:32
La multi si tuturor Florentinelor, Florinelor, Florinilor! :beer2:

 

Si Crinilor! :D

 

Multumesc :D

danimarcu08.04.2012 18:27

La multi ani ,Adriane!

La multi ani tuturor celorlalti pe care i-am ratat intre timp,dar si celor ce-si serbeaza azi ziua numelui! :beer2:

Kellerman08.04.2012 18:50
Multumesc :D

 

Crinisor ? :D

Ronnie08.04.2012 19:58

Florin, mult mai bine decat Viorel sau Narcis :D

clausblaus09.04.2012 16:41

Cum nu am mai intrat de ceva timp pe aici,i-am "sarit" pe unii dintre putinii ramasi pe baricade.

Cu scuzele de rigoare va urez La Multi Ani:TUPAC,Kuzman,Ronnie,Robynho Adrian!!!

red&blue_boy11.04.2012 04:13

La multi ani , Daniel-Ionut !

clausblaus11.04.2012 06:21

La multi ani,Daniele!

Sa curga berea in valuri.:))

Ronnie11.04.2012 06:27

Multi ani cuc!

blindica11.04.2012 06:54

Daniel-Ionut,bre`, o sa recunosc... sunt invidios pe varsta ta! :beer2:

La multi ani cu multa sanatate !

danimarcu11.04.2012 15:36

La multi ani, Daniele! :beer2:

gio_stgloria11.04.2012 16:55

La multi ani Daniele ! Cadou primul loc la concursul de pronosticuri etapa asta :D

Lari12.04.2012 00:16

La Daniele ani, Muuulti! :drunk:

Daniel-Ionut12.04.2012 07:36

Va multumesc :beer2:

Ronnie14.04.2012 19:02

Paste Fericit, stimabili domni si doamne!

clausblaus14.04.2012 19:55

Paste fericit tuturor!

 

clausblaus14.04.2012 23:01

La multi ani,Adrian Pacurar!

Hristos a Inviat!

Blackzie15.04.2012 10:19

Paste fericit tuturor stelistilor si nu numai. Maine fac si eu 18 ani in sfarsit.

 

 

Fane23.04.2012 07:22

La multi ani George Stan si tuturor ce poarta numele de Gheorghe !

Lari24.04.2012 10:49

LA MULTI ANI, Y-Jam! :beer2:

Ronnie04.05.2012 21:05

La multi ani, barbati!

gio_stgloria04.05.2012 21:10

Asa e , uitasem , sa traim !

 

Sa vina berea aia !

 

 

 

 

oktoberfest_01.jpg

clausblaus12.05.2012 05:19

La multi ani,NYGHTY si......fir intins!!!

Nyghty12.05.2012 06:29
La multi ani,NYGHTY si......fir intins!!!

 

Mersi, asemenea si tie! :D

blindica12.05.2012 20:55

Nyghty, La multi ani si multi bani!

 

Nyghty, Om de baza.

«1108109110111112120»