La multi si tuturor Florentinelor, Florinelor, Florinilor!
Si Crinilor!
Multumesc ![]()
La multi ani ,Adriane!
La multi ani tuturor celorlalti pe care i-am ratat intre timp,dar si celor ce-si serbeaza azi ziua numelui! ![]()
Multumesc![]()
Crinisor ? ![]()
Florin, mult mai bine decat Viorel sau Narcis ![]()
Cum nu am mai intrat de ceva timp pe aici,i-am "sarit" pe unii dintre putinii ramasi pe baricade.
Cu scuzele de rigoare va urez La Multi Ani:TUPAC,Kuzman,Ronnie,Robynho Adrian!!!
La multi ani , Daniel-Ionut !
La multi ani,Daniele!
Sa curga berea in valuri.![]()
Multi ani cuc!
Daniel-Ionut,bre`, o sa recunosc... sunt invidios pe varsta ta! ![]()
La multi ani cu multa sanatate !
La multi ani, Daniele! ![]()
La multi ani Daniele ! Cadou primul loc la concursul de pronosticuri etapa asta ![]()
La Daniele ani, Muuulti! ![]()
Va multumesc ![]()
Paste Fericit, stimabili domni si doamne!
Paste fericit tuturor!
La multi ani,Adrian Pacurar!
Hristos a Inviat!
Paste fericit tuturor stelistilor si nu numai. Maine fac si eu 18 ani in sfarsit.
La multi ani George Stan si tuturor ce poarta numele de Gheorghe !
LA MULTI ANI, Y-Jam! ![]()
La multi ani, barbati!
La multi ani,NYGHTY si......fir intins!!!
La multi ani,NYGHTY si......fir intins!!!
Mersi, asemenea si tie! ![]()
Nyghty, La multi ani si multi bani!
Nyghty, Om de baza.