Mersi!
Mersi!
La multi ani, Nyghty! ![]()
La multi,multi ani,Jderule!!!
La multi ani!
La multi ani Bogdan4Steaua(29), axl(32) si restul.
Multani, axl!
O fi dus peste mari si tari,ca nu l-am mai vazut pe aici...
La multi ani , axl!
La multi ani si celorlalti ! ![]()
Multumesc pentru urari. Sa fiti sanatosi!
La multi ani Axl ! ![]()
LA MULTI ANI Hooltras si Andrei Dobre! ![]()
La multi ani , Kellerman ! ![]()
La multi ani,Kell!
La multi ani Kellermane !
LA MULTI ANI, Kellermane!!!
Si, chiar daca a trecut baba cu colaci de o groaza de vreme (SORRY!!!
), trebuie sa spun si, spre amuzamentul ambilor sarbatoriti, LA MULTI ANI, AXL!!!
O sa beau pentru amandoi, gandindu-ma ca stati la aceeasi masa cu mine si ca inca dezbateti ce si cum. ![]()
Sa ne traiti! ![]()
La multi ani Kellerman ,spaima bozgorilor din Romania si Spania! ![]()
La multi ani, Kellerman! Scuze pentru intarziere, da' nu prea vad pana jos la locul 8 ![]()
La multi ani si sanatate Kellermane ! ![]()
Multa sanatate pentru Kellerman!
La multi ani, clausbaus! ![]()
Hehe, am uitat sa citesc topicul, am fost prea ... treaz. ![]()
Multam fain de urari ! ![]()
p.s: la multi ani clausbaus!
La multi ani, clausbaus!
p.s: la multi ani clausbaus!
Lui clausblaus trebuie sa-i dati si un miel! ![]()
La multi ani ,clausblaus! ![]()
Scuze de intarziere Kellerman, se pare ca am aceeasi problema cu Ronnie:))
Sa fii iubit ma, tot ce-ti doresti sa se implineasca( mai putin fantasmele cu Liverpool:))
) Sanatate si sa ne vedem la vreo bere vreodata
La multi ani Claus!
La multi ani Stanici!
PS as vrea de asemenea sa urez un calduros si sincer la multi ani lui toronto si ausdemnordem care azi isi sarbatoresc, probabil impreuna:P, ziua de nastere:))![]()
)
Cum lipsesc nitel, cum se gandesc unii sa scape de dat de beut... ![]()
LA MULTI ANI, Clausblaus! ![]()
LA MULTI ANI, Stanici! ![]()
LA MULTI ANI, SteauaToronto! ![]()
Scuze de intarziere Kellerman, se pare ca am aceeasi problema cu Ronnie:))
Boala pe dracu, mai bine zi ca ai baut banii de cadou!... ![]()
La multi ani clubului nostru si tuturor stelistilor!!
LA MULTI ANI CSA!!!!Steaua LIBERA!!