FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«1109110111112113120»
Nyghty13.05.2012 06:57

Mersi!

Ronnie13.05.2012 07:56

La multi ani, Nyghty! :D

clausblaus13.05.2012 08:01

La multi,multi ani,Jderule!!!

Ronnie13.05.2012 20:27

La multi ani!

Dragoshel14.05.2012 08:09

La multi ani Bogdan4Steaua(29), axl(32) si restul.

Ronnie14.05.2012 12:01

Multani, axl!

danimarcu14.05.2012 16:38

O fi dus peste mari si tari,ca nu l-am mai vazut pe aici...

La multi ani , axl!

La multi ani si celorlalti ! :beer2:

axl15.05.2012 04:47

Multumesc pentru urari. Sa fiti sanatosi!

gio_stgloria15.05.2012 06:56

La multi ani Axl ! :beer2:

Lari22.05.2012 19:07

LA MULTI ANI Hooltras si Andrei Dobre! :beer2:

red&blue_boy25.05.2012 04:07

La multi ani , Kellerman ! :beer2:

clausblaus25.05.2012 04:17

La multi ani,Kell!

Fane25.05.2012 06:05

La multi ani Kellermane !

Lari25.05.2012 14:41

LA MULTI ANI, Kellermane!!!

 

Si, chiar daca a trecut baba cu colaci de o groaza de vreme (SORRY!!! :look: ), trebuie sa spun si, spre amuzamentul ambilor sarbatoriti, LA MULTI ANI, AXL!!!

 

O sa beau pentru amandoi, gandindu-ma ca stati la aceeasi masa cu mine si ca inca dezbateti ce si cum. :w00t:

 

Sa ne traiti! :beer2:

danimarcu25.05.2012 16:01

La multi ani Kellerman ,spaima bozgorilor din Romania si Spania! :beer2:

Ronnie26.05.2012 06:45

La multi ani, Kellerman! Scuze pentru intarziere, da' nu prea vad pana jos la locul 8 :D

gio_stgloria26.05.2012 08:45

La multi ani si sanatate Kellermane ! :beer2:

blindica26.05.2012 16:10

Multa sanatate pentru Kellerman!

 

600-1300646615.JPG

 

 

La multi ani, clausbaus! :alcoholic:

Kellerman27.05.2012 07:44

Hehe, am uitat sa citesc topicul, am fost prea ... treaz. :D

 

Multam fain de urari ! :D

 

 

p.s: la multi ani clausbaus!

danimarcu27.05.2012 08:02
La multi ani, clausbaus! :alcoholic:

 

 

p.s: la multi ani clausbaus!

 

Lui clausblaus trebuie sa-i dati si un miel! :gathering:

 

La multi ani ,clausblaus! :beer2:

drvladyk28.05.2012 18:06

Scuze de intarziere Kellerman, se pare ca am aceeasi problema cu Ronnie:)):)) Sa fii iubit ma, tot ce-ti doresti sa se implineasca( mai putin fantasmele cu Liverpool:)):))) Sanatate si sa ne vedem la vreo bere vreodata

La multi ani Claus!

La multi ani Stanici!

 

PS as vrea de asemenea sa urez un calduros si sincer la multi ani lui toronto si ausdemnordem care azi isi sarbatoresc, probabil impreuna:P, ziua de nastere:)):)):))

Lari29.05.2012 06:38

Cum lipsesc nitel, cum se gandesc unii sa scape de dat de beut... :ce_oameni:

 

LA MULTI ANI, Clausblaus! :beer2:

 

LA MULTI ANI, Stanici! :beer2:

 

LA MULTI ANI, SteauaToronto! :beer2:

danimarcu29.05.2012 08:45
Scuze de intarziere Kellerman, se pare ca am aceeasi problema cu Ronnie:)):))

 

Boala pe dracu, mai bine zi ca ai baut banii de cadou!... :D

 

 

 

Harald07.06.2012 12:02

La multi ani clubului nostru si tuturor stelistilor!!

Chocapik07.06.2012 18:32

LA MULTI ANI CSA!!!!Steaua LIBERA!!

«1109110111112113120»