FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«1111112113114115120»
drvladyk30.07.2012 14:44

Multumesc baieti, multumesc frumos

PS inca mai apare poza cu Stefan ca de vreo cateva saptamani am pus una cu capsuni, stii tu de ce:)):)):))

 

uite inchin un black label pt voi, multam fain:P

clausblaus30.07.2012 14:56

La Multi Ani,doctor Vlad....si-o capsunata in cinstea ta!

 

:drunk:

blindica30.07.2012 17:51

La multa sanatate in toti anii ce vor urma, stimabile drvladyk ! :beer2:

 

drvladyk, omul care m-a invitat in lumea buna a torrentelor!

red&blue_boy30.07.2012 18:38

La multi ani , drvladyk !!! :beer2:

Sa fii sanatos , sperand ca vom prinde si zile mai bune .

Hope old times will come back ! CSA !

 

ps Am mancat in cinstea ta azi o capsuna . :))

drvladyk30.07.2012 18:55

sarumana frumos

PS ******, cum iti spui tu in lumea hotilor:P nu mai da din casa ca facem ilegalitati:))

PS1 red la prima recolta iti pastrez si tie una

Lays30.07.2012 18:57

La multi ani si tot... ce se mai spune, ca nu stiu! :D

ebonyc31.07.2012 07:38

Cu intarziere "La Multi Ani Drvladyk!"

Ronnie31.07.2012 08:29

Drvladyk, cu si mai mare intarziere, si cu mare entuziasm in suflet, iti doresc multi, multi ani si sper sa ne bucuram amandoi la finala UCL din acest sezon :D

 

Din nou, la multi ani si **** Kellerman :))

Harald08.08.2012 20:44

la multi ani Ovidiu :drunk:

blindius15.08.2012 21:56
rJPbvm1345072013.jpg
Lays15.08.2012 21:59

Ce vrea sa fie chestia aia? :D La multi ani!

red&blue_boy16.08.2012 04:14

La multi ani, Maye !!! :beer2:

drvladyk16.08.2012 05:58

La multi ani Maye!!!! :beer2:

danimarcu16.08.2012 06:13
Ce vrea sa fie chestia aia?

 

Daca as fi un pic somnoros as spune ca seamana cu o chestie uzata la perversiuni,varianta de plus!Si in culoarea lui preferata...:D

 

La multi ani ,Maye!

Sa traiesti bine! :beer2:

ebonyc16.08.2012 06:25

La Multi Ani Maye!

Ronnie16.08.2012 09:13

La multi ani!

gio_stgloria16.08.2012 15:51

La multi ani Maye !

Lari16.08.2012 22:29

LA MULTI ANI, Maye! :beer2:

 

Scuze ca am intarziat cu urarile, dar abia acu' am terminat de baut in cinstea ta, pe caietul tau. Io spun sa nu-ti faci planuri pentru urmatoarele 2-3 salarii, dar vorbeste si tu la crashma, ca-s baieti buni... ;)

drvladyk17.08.2012 19:10

voiam sa mai scriu ceva si nu imi vine nimic inteligent la ora asta, daca scriu de melci iar ma cearta astia... asa ca

 

redandblue(26), kodrutzz(28), geo(39), GRYG(43), borcescu_coposan(41), adyk(19), yo Dica(22), Bogdanos(20), pletosu(36), TRIFAN(38), cipry_bz(24), Madalin9508(17), NuKonteaza(30), robert_(23), MariusBogdanSB(20), castertroy(32), Dusequeefelob(41), SolomPrent(31), anatMypeinage(34)

 

La multi ani bai oamenilor, sa fiti iubiti!

Lays17.08.2012 20:25

Iar esti beat? :D

Maye17.08.2012 20:28

Multumesc frumos !

clausblaus31.08.2012 04:02

33 de sticle de bere=mahmureala groaznica

 

La multi ani,LDS!!!

Lari31.08.2012 15:13

La multi ani, tinere LDS!!! :beer2:

LDS31.08.2012 22:36

Multumesc pentru urari. Ajuns la cifra "33", de-o seama cu Mantuitoru' la rastignire, va spun sincer, cu mana pe inima, ca pur si simplu M-AM SATURAT ! Daca as avea o putere ca sa-i dau cuiva anii care mi-au mai ramas (apropo de "La multi ani") as face-o cu cea mai mare placere, fara sa ezit. Anii pe care i-am trait, nu i-as da pe tot aurul din lume. O fi trait Matusalem o mie de ani, da' eu unu' m-as trage cu el de sireturi la orice ora.

 

Daca eram samurai, aveam la indemana un gest onorabil, asa, fiind urmasu' Romei, merg inainte, precum cainele cu lantu'...

Lari01.09.2012 00:10

Paaai, baaah, baaaiiiaaatuuullleeee, tu faci si gandesti ce vrei tu sau ce vrem noi? :judge:

 

Ia, hai, SA NE TRAIESTI, ca sa nu ne suparam, ca venim peste tine sa ne dai de beut. :rolleyes:

 

LA MULTI ANI, inca o data! :beer2:

 

 

«1111112113114115120»