@LDS
Lasa maestre nu mai fi asa pesimist,mai bine ne-ai mai bucura cu ceva articole pline de umor....asa ca pe vremuri!
@LDS
Lasa maestre nu mai fi asa pesimist,mai bine ne-ai mai bucura cu ceva articole pline de umor....asa ca pe vremuri!
La multi ani LDS!
maine,de ziua mea, voi veni la stadion si voi sustine echipa si sper sa imi faca un cadou frumos
La multi ani,MARIUSMIHET!!
(37?!)Ia piciorul de pe acceleratie ca ma ajungi din urma.
![]()
La multi ani, MARIUSMIHET! ![]()
La multi ani!
La multi ani, MoWeed !!! ![]()
Moooo,La multi ani!!!!
Bafta,bafta......de 24 de ori bafta!
La multi ani mah Mo ![]()
La multi Mo! ![]()
![]()
La multi ani Moweed si Mariusmihet (cu intarziere
) !
La multi ani!!!!! Sanatate maxima fericire exagerata
De curiozitate, azi am numarat sanctiunile pe care mi le-a aplicat MoWeed de-a lungul timpului: 7 la numar. Sunt relativ dezamagit, traiam cu senzatia ca sunt mai multe.
Acum vorbind serios, la multi ani, MoWeed, sa fii iubit si sanatos!
La multi ani cu sanatate si viata lunga, MoWeed!
LA MUUULTI ANI, MoWeed! ![]()
Sa nu ne chemi si pe noi la beuta, bai, zgarciobule! Cat puteam sa bem? ![]()
Sa ne traiesti! ![]()
Multumesc tuturor pentru urari. ![]()
![]()
@Joga. Am putea spune, deci, ca aparentele inseala. Nu de alta, dar si eu aveam impresia ca-s mai multe
@Lari. Daca ai cand veni la Brasov, cu cea mai mare placere.
La multi ani, Mo, cu cateva ore intarziere!
La cati ani a primit in plus p-aici, cateva ore intarziere nu se mai observa!
Multa sanatate, Moweed! ![]()
MoWeed a dat de baut ieri, asa ca mai puneti-va pofta-n cui pana la anul. ![]()
Si eu imbatranesc,dar tu parca un picut mai repede. ![]()
La multi ani, Fane!!!
LA MULTI ANI, Lucvald-1902!
Vino mai des pe la noi, mai ales ca ai de dat de beut! ![]()
LA MULTI ANI, Zloty! ![]()
LA MULTI ANI, Crouch! ![]()
La multi ani , gio !!! ![]()
Hai sa traiesti,tinere gio....La multi ani!
La multi ani cu multa sanatate si succes, gio!
Imbatranesti!