FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«1112113114115116120»
clausblaus01.09.2012 06:26

@LDS

Lasa maestre nu mai fi asa pesimist,mai bine ne-ai mai bucura cu ceva articole pline de umor....asa ca pe vremuri!

drvladyk01.09.2012 07:27

La multi ani LDS!

costystelistu9501.09.2012 15:06

maine,de ziua mea, voi veni la stadion si voi sustine echipa si sper sa imi faca un cadou frumos

clausblaus05.09.2012 18:30

La multi ani,MARIUSMIHET!!

(37?!)Ia piciorul de pe acceleratie ca ma ajungi din urma.

 

:beer2:

drvladyk05.09.2012 18:51

La multi ani, MARIUSMIHET! :thumbup:

Lays05.09.2012 21:10

La multi ani!

red&blue_boy10.09.2012 06:21

La multi ani, MoWeed !!! :beer2:

clausblaus10.09.2012 07:20

Moooo,La multi ani!!!!

Bafta,bafta......de 24 de ori bafta!

Fane10.09.2012 07:40

La multi ani mah Mo :alcoholic:

drvladyk10.09.2012 08:38

La multi Mo! :beer2::beer2:

gio_stgloria10.09.2012 09:18

La multi ani Moweed si Mariusmihet (cu intarziere :D ) !

cheloo9810.09.2012 11:01

La multi ani!!!!! Sanatate maxima fericire exagerata

Joga Bonito10.09.2012 16:25

De curiozitate, azi am numarat sanctiunile pe care mi le-a aplicat MoWeed de-a lungul timpului: 7 la numar. Sunt relativ dezamagit, traiam cu senzatia ca sunt mai multe.

 

Acum vorbind serios, la multi ani, MoWeed, sa fii iubit si sanatos!

Virgil10.09.2012 20:50

La multi ani cu sanatate si viata lunga, MoWeed!

Lari10.09.2012 23:06

LA MUUULTI ANI, MoWeed! :beer2:

 

Sa nu ne chemi si pe noi la beuta, bai, zgarciobule! Cat puteam sa bem? :drunk:

 

Sa ne traiesti! :thumbup:

MoWeed11.09.2012 04:06

Multumesc tuturor pentru urari. :alcoholic::alcoholic:

 

@Joga. Am putea spune, deci, ca aparentele inseala. Nu de alta, dar si eu aveam impresia ca-s mai multe

 

@Lari. Daca ai cand veni la Brasov, cu cea mai mare placere.

Ronnie11.09.2012 07:27

La multi ani, Mo, cu cateva ore intarziere!

blindius11.09.2012 14:47

La cati ani a primit in plus p-aici, cateva ore intarziere nu se mai observa!

 

Multa sanatate, Moweed! :beer2:

red&blue_boy11.09.2012 19:55

MoWeed a dat de baut ieri, asa ca mai puneti-va pofta-n cui pana la anul. :)

clausblaus12.09.2012 08:01

Si eu imbatranesc,dar tu parca un picut mai repede. :))

La multi ani, Fane!!!

Lari18.09.2012 14:12

LA MULTI ANI, Lucvald-1902! :beer2: Vino mai des pe la noi, mai ales ca ai de dat de beut! :D

 

LA MULTI ANI, Zloty! :beer2:

Lari20.09.2012 13:30

LA MULTI ANI, Crouch! :beer2:

red&blue_boy29.09.2012 21:50

La multi ani , gio !!! :beer2:

clausblaus30.09.2012 04:14

Hai sa traiesti,tinere gio....La multi ani!

blindius30.09.2012 08:09

La multi ani cu multa sanatate si succes, gio!

 

:drunk: Imbatranesti!

«1112113114115116120»