FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«1114115116117118120»
Azzido25.12.2012 16:10

Multumesc pentru urari. Sarbatori fericite!

Lari25.12.2012 16:36

LA MUUULTI ANI, Azzido! Sa ne traiesti! :beer2:

drvladyk26.12.2012 10:56

La multi ani Azzido :beer2:

 

:beer2: La multi ani Gandalf

gio_stgloria26.12.2012 11:12

La multi ani , red ! :clap:

blindius26.12.2012 21:41

Multa sanatate si putere de a trece peste orice probleme pentru Tiranul, Dictatorul, Asupritorul -glumesc cu nick-urile- Azzido!

 

Aceleasi ganduri calde si pentru Maestrul Red&blue_boy!

 

Sa aveti sarbatori fericite!

Harald26.12.2012 21:47

la multi ani red & Azzido!

sper ca taberele din care faceti parte sa ingroape securea razboiului mai devreme sau mai tarziu.

Lays27.12.2012 03:18

La multi ani Azzido, Red, Gandalf (in ordine aleatorie)!

red&blue_boy27.12.2012 15:51

Multumesc pentru urari !

 

 

la multi ani red & Azzido!

sper ca taberele din care faceti parte sa ingroape securea razboiului mai devreme sau mai tarziu.

Nu stiu despre ce tabere si razboaie vorbesti. De ce ne imparti asa. Nu am nimic de impartit cu nimeni.

Aici ar trebui sa fie o singura tabara: Steaua ! Si eu unul ma simt tot mai putin legat ca stelist de site, raportat la atitudinea din ultima perioada de pe site, legat de cum trebuie abordata sau ignorata problema acum cand echipa e pe val in campionat, ca tot le place unora expresia.

 

 

ps La multi ani, Gandalf !

Harald29.12.2012 11:41

in mare eu gandesc la fel cum ai descris situatia. ca multi altii, sunt si eu dezamagit de dezbinarea mai mult decat evidenta din prezent si de faptul ca unii useri activi s-au retras sau au devenit inactivi. poate, cine stie, 2013 va aduce schimbari in sensul asta..

Virgil16.02.2013 01:16

@ strezahuzum

 

La multi ani! Cu sanatate si impliniri.

Virgil18.03.2013 14:23

La multi ani, Yoyoyoy! Sa fii fericita.

drvladyk28.03.2013 09:10

Ce faci ma Ronnie? Imbatranesti?! Hai La multi ani, sa fii iubit, si sa te comporti frumos diseara :P

:beer2:

Ronnie28.03.2013 09:23

Multumesc! Exemplar, fara devieri :)) Mai cuminte ca Romania-n Olanda voi fi :D

Virgil28.03.2013 09:33

Laa multi ani, Ronnie! Sanatate si viata lunga!

Ronnie28.03.2013 10:24

Multumesc frumos!

drvladyk28.03.2013 19:47

Ardeleanul nici macar La multi ani nu ti-a zis, vezi? Si o sa vina cu replica gen ca ti-a zis pe grup, dar ai vazut eu... de dimineata si pe grup si pe wall..si aici, nu sunt hater ca el :)):))

Ronnie28.03.2013 21:51

Mi-a zis ardeleanul pe facebook, e baiat bun. Nu-mi permit sa-l denigrez ca acum ii la putere si ma face sa dispar ca Botezatu.

besliud28.03.2013 21:56

La multi ani mane! :)

Ronnie28.03.2013 22:03

Multumesc! :D

blindius28.03.2013 22:17

Ronnie, esti prietenas de ani buni cu userii noi, foarte popular!

 

Multa sanatate si spor financiar!

Ronnie28.03.2013 22:44

Multumesc, batrane! Si tie iti doresc tot binele!

clausblaus29.03.2013 13:25

Iote-al naibii,a fost ziua lui Ronnie si eu n-am fost pe faza......

La multi ani, tinere!!!!

drvladyk30.03.2013 10:35

Sa traiesti Tupac, La Multi Ani :beer2:

clausblaus30.03.2013 11:16

La Multi Ani Tupace,te grabesti nu gluma!:)))

Lari30.03.2013 18:37

LA MULTI ANI, nene Tupace! :beer2:

 

Din partea matale, mai rarutz nu-i asa dragutz ;)

«1114115116117118120»