FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«1116117118119120»
Lari13.05.2013 15:18

LA MULTI ANI, Stix! :beer2:

 

LA MULTI ANI, nene Jder! :beer2:

Ronnie15.05.2013 09:23

La multi ani, axl! Scuze de intarziere, da' mi-a picat ieri netul toata ziua si abia acum mi-am adus aminte ca ieri, 14 mai, esti tu nascut. :D

 

 

Lorimer15.05.2013 10:10

axl, multa sanatate si la multi ani!

drvladyk15.05.2013 10:29

La multi ani, axl! :beer2:

axl15.05.2013 15:47

Multumesc, sanatate va urez si voua!

clausblaus15.05.2013 20:43

La multi ani Axl!!!

{Altul care s-a trezit cam tarziu........:))))) scuze!}

axl19.05.2013 17:42

Multumesc pentru urari, m-am intors cu febra la picioare dupa o tura prin Carpati. Sanatate la toata lumea!

Harald26.05.2013 16:57

la multi ani claus :beer2:

clausblaus27.05.2013 06:21

Saru' mana! :))

Ronnie27.05.2013 13:04

Sa traiesti! :D

Virgil28.05.2013 08:04

La multi ani, Stanici!

 

La multi ani, Steaua Toronto!

Lari28.05.2013 20:05
La multi ani, Stanici!

 

La multi ani, Steaua Toronto!

 

LAAA MUUULTZI AAAANI! :beer2:

red&blue_boy15.06.2013 15:17

La multi ani, blindius ! :beer2:

 

Succes lui Rudi Garcia ! :P

Ronnie15.06.2013 16:37

La multi ani, Blindius!

Harald15.06.2013 17:08

la multi ani!!

blindius15.06.2013 20:25

Va multumesc, domnilor!

clausblaus25.06.2013 11:14

La cat mai multi ani....in siguranta penitenciarului!

Virgil03.07.2013 08:50

La multi ani, M@rmota! Sanatate si viata linistita.

Harald16.07.2013 15:34

la multi ani misulikca !! de ziua ta iti doresc sa intri in posesia premiului de la concursul de pronosticuri :hooray:

drvladyk16.07.2013 17:28
la multi ani misulikca !! de ziua ta iti doresc sa intri in posesia premiului de la concursul de pronosticuri :hooray:

 

+1

:steag_sah_mic:

drvladyk26.07.2013 20:42

armanovici(33

:beer2:

ti-am dat sms ma, ti pup

Virgil30.07.2013 11:49

La multi ani drVladyk! Sanatate si viata lunga!

drvladyk30.07.2013 13:20

Ms Virgil, asemenea :)

Harald30.07.2013 13:28

la multi ani!!! :beer2:

vlad30.07.2013 14:47
LA MULTI ANI! Sanatate si liniste sufleteasca,drVladyk, Sa ne moderezi bine! Dar nu cum a zis unul prin tara.
«1116117118119120»