FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«1117118119120»
LDS30.07.2013 21:29

Un sobru LA MULTI ANI apasat si cu seriozitate maxima ! De la tovarasa invatatoare catre colegu' militian, spor mare la sanctiuni drastice si justificate in spiritu' regulamentulu'...

squad31.07.2013 01:08

La Multi Ani Vlade....Ba daca aflu ca chiar ai dat banii ma gandesc serios sa tii trimit inapoi ca tu nu meriti o teapa ca ******* astia de pe site....

 

Toronto

drvladyk04.08.2013 07:37

La multi ani Joga! :beer2:

Empyro08.08.2013 09:42

La multi ani, Ovidiu !

axl08.08.2013 11:32

La multi ani Ovidiu si Alina!

drvladyk12.08.2013 12:48

La multi ani Dragoshel! :)

Azzido12.08.2013 13:02

Traiasca Dragoshel!

Dragoshel12.08.2013 16:38

multumesc pentru urari :)

Adrian12.08.2013 19:13

La multi ani, Dragos :)

vlad12.08.2013 19:18

Sa fii sanatos, iubit si fericit, Dragoshel.

LA MULTI ANI!

Virgil12.08.2013 20:26

La multi ani, Dragoshel! Sanatate, viata lunga, bani in punga.

Dragoshel13.08.2013 23:56

va multumesc!

drvladyk15.08.2013 14:15

La multi ani Greenyes! :beer2:

drvladyk29.08.2013 07:01

La multi ani SergioAguero! Mai lasa FPL ca faci prea multe puncte :P:beer2:

drvladyk31.08.2013 14:44

Astazi, dragă LDS,

De ziua ta, Multi ani! iți zic,

Și in fata dumitale

Palaria mi-o ridic. :beer2:

 

E plagiat ca n-am talentul matale :P

vlad31.08.2013 14:57

LA MULTI ANI, dragul nostru LDS!

Sa fii sanatos in primul rand ca restul ti le faci singur cu mana ta!

 

:beer2:

Sper sa nu fiu avertizat. Am fost serios si fara ironii (Dovada : :mellow: ).

LDS31.08.2013 15:06

Multumesc pentru urari, toate cele bune voua si tuturor celor dragi. Desi nu e recomandat ca la ceas aniversar sa faci sugestii sau sa dai povete, eu v-as indemna sa fiti mai toleranti unii cu altii, mai intelegatori. Asa cum e loc sub soare pentru toata lumea, cu atat mai mult patimile si ranchiuna nu au ce cauta pe un sait de internet.

 

Salutari tuturor.

Harald31.08.2013 15:25

la multi ani!

 

Ai postat de doua ori multumirile :)

drvladyk205.09.2013 11:53

Hai sa traiesti Marius Mihet! La multi ani cu de toate :beer2:

Virgil05.09.2013 14:26

La multi ani MMihet! Sanatate, viata lunga, bani in punga! :drunk:

Empyro05.09.2013 14:58

La multi ani Marius ! Sanatate si tot ce iti doresti !

:beer2: :beer2: :drunk: :drunk: :alcoholic: :alcoholic: :sick:

Virgil12.09.2013 11:05

La multi ani, Empyro!

Empyro12.09.2013 12:05

Va multumesc pentru urari. Si eu va transmit sanatate si putere de munca !

blindius12.09.2013 19:45

La multa sanatate si succes in viata personala pentru domnii Fane si Empyro, asemenea si celorlalti membri de baza pe care i-am ratat din neglijenta!

Fane15.09.2013 11:40

Multumesc frumos blindius ;)

«1117118119120»