Un sobru LA MULTI ANI apasat si cu seriozitate maxima ! De la tovarasa invatatoare catre colegu' militian, spor mare la sanctiuni drastice si justificate in spiritu' regulamentulu'...
Un sobru LA MULTI ANI apasat si cu seriozitate maxima ! De la tovarasa invatatoare catre colegu' militian, spor mare la sanctiuni drastice si justificate in spiritu' regulamentulu'...
La Multi Ani Vlade....Ba daca aflu ca chiar ai dat banii ma gandesc serios sa tii trimit inapoi ca tu nu meriti o teapa ca ******* astia de pe site....
Toronto
La multi ani Joga! ![]()
La multi ani, Ovidiu !
La multi ani Ovidiu si Alina!
La multi ani Dragoshel! ![]()
Traiasca Dragoshel!
multumesc pentru urari ![]()
La multi ani, Dragos ![]()
Sa fii sanatos, iubit si fericit, Dragoshel.
LA MULTI ANI!
La multi ani, Dragoshel! Sanatate, viata lunga, bani in punga.
va multumesc!
La multi ani Greenyes! ![]()
La multi ani SergioAguero! Mai lasa FPL ca faci prea multe puncte ![]()
![]()
Astazi, dragă LDS,
De ziua ta, Multi ani! iți zic,
Și in fata dumitale
Palaria mi-o ridic. ![]()
E plagiat ca n-am talentul matale ![]()
LA MULTI ANI, dragul nostru LDS!
Sa fii sanatos in primul rand ca restul ti le faci singur cu mana ta!
![]()
Sper sa nu fiu avertizat. Am fost serios si fara ironii (Dovada :
).
Multumesc pentru urari, toate cele bune voua si tuturor celor dragi. Desi nu e recomandat ca la ceas aniversar sa faci sugestii sau sa dai povete, eu v-as indemna sa fiti mai toleranti unii cu altii, mai intelegatori. Asa cum e loc sub soare pentru toata lumea, cu atat mai mult patimile si ranchiuna nu au ce cauta pe un sait de internet.
Salutari tuturor.
la multi ani!
Ai postat de doua ori multumirile ![]()
Hai sa traiesti Marius Mihet! La multi ani cu de toate ![]()
La multi ani MMihet! Sanatate, viata lunga, bani in punga! ![]()
La multi ani Marius ! Sanatate si tot ce iti doresti !
:beer2:
:drunk:
:alcoholic: ![]()
La multi ani, Empyro!
Va multumesc pentru urari. Si eu va transmit sanatate si putere de munca !
La multa sanatate si succes in viata personala pentru domnii Fane si Empyro, asemenea si celorlalti membri de baza pe care i-am ratat din neglijenta!
Multumesc frumos blindius ![]()