FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«1115116117118119120»
Tupac Amaru30.03.2013 20:06

Multumesc, baieti, la fel si voua, tare v-as mai invita la o bere......

drvladyk30.03.2013 21:38

pai si ce te opreste... poate chiar venim :))

MoWeed30.03.2013 22:23

La multi ani Tupac! Invita-ne, ca nu te refuzam :D

Ronnie31.03.2013 14:11

Multumesc, Claus! Multani Tupac!

Tupac Amaru31.03.2013 14:26

La multi ani si tie Ronnie, inca o data multumiri tuturor celor care m-au felicitat si invitatia ramane valabila.

drvladyk08.04.2013 06:57

La multi ani Adrian :beer2:

clausblaus08.04.2013 07:11

La Multi Ani Adriane,bafta-n toate!

Adrian08.04.2013 08:59

Merci, prieteni :) Sa fim toti sanatosi :)

Harald08.04.2013 12:05

La multi ani Adrian si tot ce iti doresti. Ai grija la varsta de 27 de ani, e o varsta periculoasa. ;)

Adrian08.04.2013 12:22

Multumesc:) O sa am grija. Totusi, sunt bucuros ca acum sunt si eu bun de prima echipa. Mai tre doar sa ajung la Steaua si sunt automat titular :D

Adrian08.04.2013 14:26

Multumesc :)

MoWeed08.04.2013 15:22

La multi ani Adriane! Toate cele bune!

Adrian08.04.2013 15:41

Merci, Caline :)

Lari08.04.2013 21:07

LA MULTI ANI, Adriane!

 

Adrian08.04.2013 22:02

Multumesc, nea Lari.... :worthy:

Lari08.04.2013 23:05

Vedeti, bah, gay-ilor, ce inseamna sa faci un cadou de ziua omulu', sa-l faci sa se simta special? :tomato:

Lays09.04.2013 01:46

La multi ani, Adriane!

 

 

Bate-o p-asta, Lari :naughty:

Adrian09.04.2013 08:19

Multumesc, multumesc :)

 

Sunteti prea buni :P

Virgil15.04.2013 07:28

La multi ani, Adrian Pacurar! Multa sanatate si viata lunga.

 

Aceeasi urare pentru un coleg de valoare, care din pacate ne-a parasit. La multi ani, Melku!

drvladyk24.04.2013 15:21

y-jam, chiar daca nu mai scrii( din pacate ), poate citesti asa ca iti urez La multi ani! :beer2:

Virgil25.04.2013 17:32

La multi ani, George Stan! Sanatate si viata lunga.

besliud25.04.2013 21:35

Ups! La multi ani Adriane ca inca nu a trecut de 00:00 :D

LDS25.04.2013 21:58

O data in an va urez si eu un sincer LA MULTI ANI tuturor celor care fac din procesul de imbatranire un motiv de sarbatoare. LA MULTI ANI, cat de multi va doriti, MULTI,MULTI,MULTI, CAT MAI MULTI, iar daca va doriti prea multi, sa va mai dea Dumnezeu si ceva extra, peste asteptarile voastre si ale celor care, eventual, va numara zilele.

 

LA MULTI ANI !

Virgil26.04.2013 07:58

La multi ani, Adrian! Belsug si bucurie.

 

Adrian26.04.2013 09:08

Ziua mea a fost in 8, da' primesc si acum, multumesc. Daca era pentru mine :) Daca era pentru alt Adrian, La multi ani, Adriene :)

«1115116117118119120»