FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«1113114115116117120»
drvladyk30.09.2012 08:24

La multi ani Gio :beer2:

Lari30.09.2012 09:56

LA MULTI ANI, Gio! :beer2:

gio_stgloria30.09.2012 16:23

Va multumesc , stiti ca va iubesc ! :D

Lari30.09.2012 16:32

Noi masuram dragostea in litri, so start pouring! :drunk:

 

Sa ne traiesti! :yes:

drvladyk30.09.2012 17:45
Va multumesc , stiti ca va iubesc ! :D

 

daca le zic ce mi-ai cerut pe facebook...... noroc ca mi-am pastrat onoarea :P:beer2:

terente08.11.2012 11:31

La multi ani , Mihai (MM) !

O singura rugaminte am la tine: nu te mai tavali prin iarba la goluri ca faci anexita laterala stanga sau dreapta (depinde pe ce parte te bucuri). Sunt o gramada de microbi pe marginea terenului plus flegme. Numai Dorinel cate a tras.

 

Nota: Conform dictionarului medical, anexita este o boala inflamatorie pelviana, care afecteaza patru din cinci femei active din punct de vedere sexual. Se manifesta prin senzatie de tensiune si de arsura locala, durere, febra, tulburari urinare sau tulburari legate de menstruatie.

gio_stgloria08.11.2012 11:34

La multi ani sarbatoritilor de astazi ! Sa beti si pentru noi .

drvladyk08.11.2012 12:21

Stiu ca nu mai vtreti thanks-uri multe, da a fost belea omu :)):)):))

red&blue_boy08.11.2012 13:27
La multi ani , Mihai (MM) !

O singura rugaminte am la tine: nu te mai tavali prin iarba la goluri ca faci anexita laterala stanga sau dreapta (depinde pe ce parte te bucuri). Sunt o gramada de microbi pe marginea terenului plus flegme. Numai Dorinel cate a tras.

Si draga MM , sa nu mai dai cu pumnii in suporteri, stii ca ai probleme cu tendoanele.

Tu n-ai o incheietura a manii la fel de puternica precum are Mache, desi exersati destul de des.

red&blue_boy08.11.2012 14:25

Erata : "o incheietura a mainii". " :P

ebonyc15.11.2012 23:04

La Multi Ani Harald!

red&blue_boy16.11.2012 07:06

La multi ani, Harald !

blindius16.11.2012 07:30

Multa sanatate si spor, Harald!

Harald16.11.2012 08:55

multumesc pentru urari baieti ...

sa traiasca toti scorpionii autentici :cool:

MoWeed16.11.2012 09:49

La multi ani, Harald!

drvladyk16.11.2012 10:10

La multi ani Harald! :beer2:

drvladyk17.11.2012 11:44

La multi ani AndyQ ! :beer2: :beer2:

gio_stgloria17.11.2012 12:20

La multi ani Harald si AndyQ.

 

Apropo Andy , Rat e scula de jucator :D

Harald17.11.2012 19:08

la multi ani Andy :cool:

drvladyk25.11.2012 15:35

La multi ani RED-STAR :beer2: :beer2:

clausblaus30.11.2012 09:11

La multi ani Andreilor si Andreelor!

Lari11.12.2012 17:06

LA MULTI ANI, Alex88pl si David_Steaua2007! :beer2:

Harald14.12.2012 20:28

la multi ani Bogdan :thumbup:

Virgil25.12.2012 13:39

La multi ani cu sanatate lui Azzido, adminul nostru la bine si la greu!

gio_stgloria25.12.2012 16:01

La multi ani Azzido !

«1113114115116117120»