FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«1110111112113114120»
red&blue_boy15.06.2012 04:44

La multi ani, blindica ! :beer2:

gio_stgloria15.06.2012 08:18

La multi ani si multa sanatate blindica ! Sa vina berea , sa vina berea :D

Ronnie15.06.2012 08:31

Multa sanatate blindica! :D

drvladyk15.06.2012 08:37

Hai sa traiesti Blindica.. sanatate si tot ce-ti doresti! :beer2:

Kellerman15.06.2012 18:08

la multi ani blindilica :D (mereu mi se parea mai funny blindiLica)

danimarcu15.06.2012 19:06

La multi ani ,blindica! :beer2:

 

clausblaus16.06.2012 10:10

Sa traiesti Blindi!!!!!

blindica16.06.2012 14:16

Va multumesc pentru urari! :drunk:

 

Multa sanatate si bani s-aveti!

Lari17.06.2012 13:50

LA MULTI ANI, Blindiq! :beer2:

red&blue_boy29.06.2012 21:32

La multi ani, ebonyc ! :beer2:

Lari29.06.2012 22:35

LA MULTI ANI, Ebonyc, unicul mod negru din istoria sitului astuia! :D

 

Sa ne traiesti! :beer2:

Kellerman30.06.2012 07:04

La multi ani. :D

Ronnie30.06.2012 07:14

La multi ani, ebonyc !

drvladyk30.06.2012 21:38

sa traiesti ebonyc, tot ce-ti doresti:)

ebonyc01.07.2012 05:09

Bai, multumesc frumos pentru urari! :worthy:

danimarcu01.07.2012 12:37

La multi ani ,ebonyc! :beer2:

Scuze de intarziere,sunt in cantonament din cauza finalei de diseara!... :D

Lari17.07.2012 20:23

LA MULTI ANI, Nico! :beer2:

Kellerman17.07.2012 21:25

cine ?

drvladyk18.07.2012 09:15

Nico ma, ce esti chior?

Kellerman18.07.2012 10:12

Cine e nico :D

Lari18.07.2012 12:51

Prima doamna a sitului. ;)

Virgil26.07.2012 16:31

La multi ani, Nico!

Kellerman26.07.2012 17:19

La multi ani, Virgil !

Lari30.07.2012 13:42

LA MULTI ANI, drvladyk!!! :beer2:

danimarcu30.07.2012 14:41

La multi ani,Stefan cel Mare! :beer2::)

«1110111112113114120»