FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«1107108109110111120»
danimarcu08.03.2012 19:13
PS: Defapt voiam sa zic ca am ras de faptul ca la postarea lui Ronnie au dat like baietii :))

 

Pai e mai comod asa ,i-am dat "thanks" asta inseamna ca suntem de acord cu el si am scapat de urari si de cumparat cadouri... :D

 

Acu,ca tot veni vorba, La multi ani tuturor femeilor! Ce ne-am face fara ele?...

Lari27.03.2012 23:06

LA MULTI ANI!

 

(sper sa sufli inainte sa ia foc situ', da?)

Ronnie_July_22.jpg

Ronnie28.03.2012 03:23

Multumeeesc! Ati facut o cheta mica pentru mine?:D

Stanici28.03.2012 09:39

Am scos niste fete din N-E la produs. Win-win.

Maye28.03.2012 17:03

La multi ani, Bogdane !

RobYnho28.03.2012 18:10

La multi ani batranului Ronnie!

Ronnie28.03.2012 19:00

Sarut mainile baieti!

blindica28.03.2012 19:07

Multa sanatate si putere financiara,stimabile Ronnie !

Ronnie28.03.2012 19:14

Multumesc, sir Blindica! :D

Nyghty28.03.2012 19:17

La multi ani, Ronnie!

Ronnie28.03.2012 19:36

Multumesc, boss!

 

PS: La multi ani, cristian86!

Ronnie28.03.2012 21:03

Multani, Robynho!

RobYnho28.03.2012 21:06

Multumesc, Ronnie! :D

Lari28.03.2012 22:23

Alt tort, alta bere pe care n-o sa vad in veci... :no: Si i l-am facut cu ciocolata, sa mearga bine taria cu el...

 

Si sa nu-l uitam cumva pe Sabin, chiar daca papagalii aia din desen i-au gresit varsta. Robyhno e de vina, ca el a beut cu ei...

Happy_Birthday_Cake.jpg

Sabin.jpg

red&blue_boy29.03.2012 08:48

La multi ani, RobYnho !

 

La multi ani, sabin1307 !

 

ps Lari, de unde faci rost de tort personalizat, cumva de la Georgel Copos? " :P

RobYnho29.03.2012 10:26

Multumesc, Lari! :D

Multumesc, Red!

 

La multi ani, Sabin!

blindica29.03.2012 10:41

La multi ani cu multa sanatate , Robynho!

 

Mai stii,dom'le,cand m-ai sunat cu prietenul tau dinamovist sa-mi faceti gluma aceea cu campionatul de FIFA? :ce_oameni: Te tin minte.

 

6IqOlT1333020945.jpg

 

_____

 

La multi ani,Sabin! Multa sanatate tie si celor din jurul tau!

RobYnho29.03.2012 10:47

Multumesc, Blindica!

Da, tin minte. Tin minte ca te-ai si suparat foarte rau. :))

 

P.S Dar de blaturile alea iti mai aduci aminte? :))

gio_stgloria30.03.2012 18:08

La multi ani Tupac Amaru , Robynho si Ronnie (unora va spun cu intarziere, ca acum am aflat) !

Lari03.04.2012 21:09

LA MULTI ANI, Kuzman! :beer2:

 

LA MULTI ANI, Tavyto! :beer2:

KuzMaN05.04.2012 22:54

Multumesc, Lari!

Lari08.04.2012 11:28

Ooohohohohhhoooo, ce ziiiii!!! :drunk:

 

LA MUUULTI AAAANI, AAAADRRIIIIIAAAANNEEEE!!! :beer2:

 

LA MULTI ANI, Ninutza! :beer2:

 

LA MULTI ANI, Old School Ultras! :beer2:

 

La multi si tuturor Florentinelor, Florinelor, Florinilor! :beer2:

 

Si Crinilor! :D

Kellerman08.04.2012 11:57

Aoleo, la multi ani tuturor alora de pe pagina anterioara printre care si Tupac, am omis topicul zilele alea si nu stiam ce si cum. :D

 

 

Totodata la multi ani Adrian si care mai sunteti astazi. :D

 

 

Adrian08.04.2012 12:26

Multumesc, baieti! :D

 

Aztek08.04.2012 12:56

La multi ani baieti :) .

«1107108109110111120»