FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

SarBAUToritul Zilei

«1105106107108109120»
Kellerman25.11.2011 12:44

La multi ani la multi ani. :D

 

 

Sa va traiasca! :D

Lari30.11.2011 07:26

LA MULTI ANI, Andreea! :beer2:

 

LA MULTI ANI, Andrei! :beer2:

 

Oricine si oricati ati fi! :yes:

Nyghty30.11.2011 09:02

La multi ani tuturor celor care poarta numele de Andrei si Andreea!

dee30.11.2011 10:01
Lari : LA MULTI ANI, Andreea! :beer2:

 

multumesc :cool:

Virgil30.11.2011 18:02

Un ocean de sanatate, un munte de noroc, un camion cu bani si un sincer LA MULTI ANI, ANDREEA!

Azzido01.12.2011 13:10

sarbatoritul zilei: Romania ! Sa traiesti si sa infloresti!

danimarcu03.12.2011 17:42

Multumesc baieti pentru urari!Imi cer scuze pentru intarziere,dar nu am prea intrat pe aici in ultima vreme...

O bere virtuala la toata lumea! :beer2:

red&blue_boy13.12.2011 23:10

La multi ani, Bogdan !

Bogdan14.12.2011 06:50

Multumesc

Cesc.14.12.2011 08:11

La multi ani, Bogdan! Sa ai parte de tot ce-ti doresti!! :kisstogether:

Fane14.12.2011 08:21

La multi ani Bogdane !

Bogdan14.12.2011 08:33

multumesc frumos

Lari14.12.2011 08:56

LA MUUULTI AAANI! :beer2:

f234567k14.12.2011 09:01

La multi ani!

Bogdan14.12.2011 09:15

mersi mersi

Kellerman14.12.2011 14:26

La multi ani si sarbatori fericite!

Nyghty14.12.2011 15:44

La multi ani!

Lari19.12.2011 18:55

LA MULTI ANI, Puyol! :beer2:

Lari20.12.2011 17:18

LA MULTI ANI, Azazello! :beer2:

blindica25.12.2011 15:50

Multa sanatate,Azzido! :yes:

 

gio_stgloria25.12.2011 15:59

La multi ani azzido ! :oleole:

danimarcu25.12.2011 17:19

La multi ani,Azzido! :beer2:

Fane25.12.2011 18:11

La multi ani Accido ;)

Virgil25.12.2011 21:30

Chiar daca viata nu e asa cum o doresti, chiar daca cei pe care ii iubesti te mai supara, iarta si uita, zambeste si bucura-te alaturi de noi cei care iti spunem astazi, LA MULTI ANI, FRATE STELIST AZZIDO! Cele mai frumoase ganduri de bine, sanatate si viata lunga!

 

Un prieten

clausblaus26.12.2011 09:27

La Multi Ani,RED&BLUE BOY!!!!!

Mare grija la carnati si caltabosi,nu exagera.....colesterolul bata-l vina!

Sarbatori fericite!

«1105106107108109120»