yo tot nu inteleg de ce nu se incearca iar cu Dica mijlocas stanga si cu un alt atacant, astfel s-ar creste jocul pe benzi, plus ca in meciu cu Poli se vedea de pe luna ca Bostina numai cu piciorul stang poate sa centreze, tot ce facea era ca sa i se potriveasca pe stangul (acum sa nu ne inteleaga bietul jucator ca avem ceva cu el, Doamne fereste)
plus noi nu avem un mijlocas central de constructie, care sa limpezeasca jocul cand e incalcit, Lovin si para sunt buni si au dovedit o crestere de forma dar cu tot respectul noi inca avem nevoie de un mijlocas de dat pase de geniu, acum intra in discutie :idea: exista un astfel de fotbalist in campionatul nostru ?
parca ar fi vreo 2 pe acolo : tibi Balan si Prepelita cu mentiunea ca ultimul doar are sclipiri din cand in cand.
Inca un lucru care incepe sa imi placa la jucatorii nostri, la faulturi nu au mai stat pe jos sa se tavaleasca in purul stil romanesc ci hopa sus imediat, si iar ceva ce rar vezi la noi au inceput sa mai si alerge pe teren, cu unele exceptii...unii nu sunt facuti pt alergat
, oricum venirea celor 2 antrenori straini, cu toate ca yo am fost reticent la aceste veniri, au schimbat fata fotbalistilor de la Steaua, si in continuare asteptam lucruri tot mai bune.