Neaga a terminat cu fotbalul la Steaua.Va pleca sigur,daca nu acum,in vara. In afara meciului cu Dinamo in care a dat gol,spuneti-mi un meci in care Neaga a jucat ceva de cand a revenit din Korea.
Neaga nu a juca nimic pentru ca nu a fost pe teren. cand a fost pe teren a fost cam singurul care juca fotbal, intr-o echipa in care vreo 8-9 se chinuiau sa tina mingea departe de poarta (si de-a noastra, dar si de-a adversarului!!) iar 1-2 varfuri nu reueau sa ajunga la minge.
ai vazut meciul cu Timisoara de exemplu? rica a fost cel mai bun!
nu va luati dupa cioban, ala e negru de suparare ca i-a dat salariu asa mare lui Neaga si si-a pus ambitia sa-l dea afara pe rica. iar rica nu pleaca, si bine face, decat cu toti banii luati. ca sa-l doara pe Gigi la portofel, ca doar la asta il doare!
