Deacord cu tandemul Ionescu-Tiago. In opinia mea este cea mai buna varianta in momentul actual, cu un tandem Radoi-Goian sau Radoi-Ghionea in linia de fund.
Si cuplul Ochirosii-Szekely pare solutia optima.
Dar atentie: asta in conditiile de fata. Cred ca se poate mai mult, daca am transfera cu cap.
Pepe Moreno mi s-a parut acceptabil, mai bun decat Arthuro cu siguranta. Intre el si alt rateu managerial, il aleg pe columbian. A marcat un numar rezonabil de goluri in conditiile in care nici atunci nu jucam fotbal. Traiam din centrarile lui Mendoza si golurile chinuite ale lui Pepe.
