Se tot striga aici acum vreo` saptamana - doua , de ce nu facem nimic , de ce nu luam atitudine impotriva dictaturii....aseara , cand tarfele lui au intrat in peluza sa faca "ordine" pentru O TORTA care nu a zburat in teren , care nu a fost aruncata in suporteri sau un fortele de ordine) si baietii din peluze s-au opus abuzului nejustificat ..... de ce aseara , cei care critica nu s-au alaturat celor care au luat atitudine si au facut ceea ce era normal sa faca orice OM cand isi vede prietenul calcat in picioare pentru simplul fapt ca se afla in peluza ?! de ce[....] va ascundeti ? de ce nu parasiti si voi in semn de protest tribuna ?? pentru unii sunt mai importanti banii de pe bilet decat onoarea ... multi habar nu au si unii au uitat ce inseamna spiritul de "stelism" ... am ajuns doar niste oi ...oi care stau si critica pe forumuri , la radio , TV si pe unde mai pot in stil becalian ascuns dupa niste cuvinte mai deocheate care ar trebui sa exprime inteligenta si superioritatea absoluta.
A sosit clipa pe care toata lumea o astepta ( si o chema zi dupa zi aici si nu numai) , si multi dintre voi ce ati facut ? ati ramas pe pozitii , cu semintele in brate sau cu fel de fel de scuze si ati privit cum cei care traiesc cu Steaua in sange ( huliganii , golanii , vagabonzii , scursurile etc ) sunt calcati in picioare pentru ca au avut "tupeul nesimtit" ( nu ?! ) sa opreasca animalul personal al ciobanului sa "isi faca datoria " ( cea de a da pumni in stanga si`n dreapta si de a crapa capete)
DESTEAPTA-TE ROMANE , ACUM .... ORI NICIODATA !!!
ps: oitele sa nu se oboseasca sa-mi dea reply ... nu sunt genul care raspunde pe net , mai bine ar veni pe stadion alaturi de noi , ar fi mult mai "constructiv"