Meci tacticizat la extrem. Semedo si Dayro sunt in plus. Daca in locul lor am avea vreo jucatori determinati, cred ca am pune mai multe probleme unei defensive nesigure, in opinia mea.
P.S. Comentatorii sunt atat de idioti incat nu cred ca s-ar recunoaste in oglinda daca s-ar uita cu acelasi ochi si/sau creier cu care comenteaza. Ori asta, ori sunt cu adevarat rau intentionati. Ca un exemplu: dupa bara lui Oga, aia atacau la 35 de metri de poarta. Cosmescu: "Raspuns furibund al Rapidului!". Mingea a ajuns in out la faza aia, la vreo 30 de metri de Zapata...
