FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Rapid - Steaua

«12346»
Guardian09.11.2008 16:44

aoleu stã Taher in galerie la Rapid :laugh: sã vedeti ce tocanã isi ia pe final cand Steaua o sã conducã cu vreo 2 goluri :clap:

Alex88pl09.11.2008 16:52

Le-o dam azi...vad aici la 2 goluri.daca va fi doar unul nu cred ca se va supara nimeni...dar macar sa joace fotbal...rupeti-le capul.FORZA Steaua

ssinpadureacualune09.11.2008 17:58

Va fi un meci foarte greu.Nu va luati dupa mizerile din presa.Tiganii o sa joace cu cea mai mare ura si cu cea mai mare ambitie.Probabil isi vor prmii banii exact inainte de meci si daca bat o sa se bata iarasi la titlu si peseiro va iar cel mai bun antrenor.

 

Eu zic ca numai daca baietii se autodepasesc si daca Dorinel reuseste sa bage in teren cei mai capabili jucatori in acest moment putem sa-i batem.De asemeni sper de data asta sa nimereasca si schimbarile.Personal as vrea ca echipa sa arate asa:

 

Zapata===Ogararu--Goian--Radoi--P.Marin===Nicolita--Tiago--Lovin--Ochirosii===Neaga-Kapetanos

f234567k09.11.2008 18:05

Așa cum era de așteptat, derby-ul Rapid - Steaua i-a aprins pe fanii celor douã formații. Nucleul dur al "Peluzei Nord" din Giulești a lansat o provocare tipicã pentru grupãrile hooligans omologilor de la Steaua prin care îi "invitã" pe aceștia la un duel bãrbãtesc, fãrã arme albe. Câmpul de luptã: parcul din incinta Politehnicii, unde sunt deja prezenți 150 de fani ai vișiniilor, așa cum fusese stabilit. Reprezentanții Stelei nu și-au fãcut încã apariția și nu se știe dacã vor mai ajunge la "întâlnire", "regulamentul de ordine interioarã" al ultrașilor interzicând astfel de manifestãri.

 

UPDATE Dupã mai bine de douã ore de așteptare în van, rapidiștii au plecat în cãutarea adversarilor în zona Militari - Leu.

 

prostport

 

Incredibil ce minciuni pot scrie jigodiile astea.

MALDINI09.11.2008 18:41

@f234567k

 

 

Nu e vrajeala !!! Eu stau in camin in regie... pot confirma ca au fost ciori in fata la Politehnica!

 

Nu mai cita in intregime un post anterior

c.ronaldo1709.11.2008 18:42

Zapata- Ogararu, Goe, Ghionea, Marin- Radoi ©, Tiago G.- Nicolita, Dayro, Semedo- Kapetanos.

@dy_00709.11.2008 19:07

Iar Semedo titular care alearga ca o antilopa derutata X(

 

mountytoma09.11.2008 19:11
Zapata- Ogararu, Goe, Ghionea, Marin- Radoi ©, Tiago G.- Nicolita, Dayro, Semedo- Kapetanos.

 

tare mi-e teama cu Dayro si Semedo in teren... sper ca stie Dorinel ce stie!

 

[quote name='MALDINI'

 

Nu e vrajeala !!! Eu stau in camin in regie... pot confirma ca au fost ciori in fata la Politehnica!

 

/quote]

 

si eu pot confirma ca e plin de suporteri ai rapidului la groapa glina. sunt sute de mii, milioane poate! noaptea insa nu se vad :-)

Guardian09.11.2008 19:17

Pedriel de ce nu poate sã joace ? e pe lista de rezerve ?

Adrian09.11.2008 19:26

Ii rupem pe aviari!

 

Forza Steaua!

DanStan09.11.2008 19:27

Nu CINE va juca conteaza. E important doar CE vor juca cei care vor fi titularizati.

SzabiStelistu09.11.2008 19:41

siii incepe.....forzza Steaua !!:X:X:X:X :steag_cruce_invers:

 

ce plm fac suporterii nostri?????Steaua poate fi dezavantajat din cauza lor!!!scuzati ca am postat una dupa alta:-s

Bodanel09.11.2008 19:46

comentariu de toata kk. sa-mi bag picioarele in trustu' lu' felix.

Joga Bonito09.11.2008 19:47

La vanatoare de ciori! :x

clausblaus09.11.2008 19:53
comentariu de toata kk. sa-mi bag picioarele in trustu' lu' felix.

La ce te asteptai?

SzabiStelistu09.11.2008 20:04

daca jucam asa ....nu prea avem sanse la victorie :-s...sper ca vom incepe sa jucam si noi intre timp :Dforzza Steaua!!

Bodanel09.11.2008 20:08
La ce te asteptai?

 

din pacate la nimic altceva. cred ca dau pe mute.

clausblaus09.11.2008 20:20

din pacate la nimic altceva. cred ca dau pe mute.

[/quote Poti sa dai pe MUTE dar ai sa auzi sigur..GOOOOOOOOOOL Steaua!!! :steag_sah_mic:

Bodanel09.11.2008 20:25

@clausbaus

 

n-auzi mai ca mor astia de ciuda cand da Steaua gol.

strezahuzum09.11.2008 20:28

Semedo si Moreno au fost pe teren ?

clausblaus09.11.2008 20:30

Ma rugam ca rapidu sa nu aiba norocul lui Dinamo.Da cineva acolo sus nu m-a ascultat....iar bara!Sa dea dracii in ea de bara ..s-a lipit de Steaua?

Serilius09.11.2008 20:30

vochin: IL VREAU PE Lovin IL VREAU PE Lovin !!! :X:X:X

 

 

@dy_00709.11.2008 20:30

ce frustrat e baiatu de mai sus (lucian matei) . Oricum pun pariu ca e un suporter de internet.Pun pariu ca nu stie ce inseamna stadion si galerie.Baiatule sti ce este aia peluza?

Marius09.11.2008 20:31

Suntem vraiste...

White_R09.11.2008 20:32

Degeaba pe oricine pui antrenor, daca esti tzaranoi tot tzaraneste joci. Noroc ca in campionat nu-s nici altii mai talentati si campioana Romaniei iese cine are noroc.

«12346»