mai e o zi pana la termen,jucati,amanati sau postati daca nu a vrut adversarul sa joace...sau.........
mai e o zi pana la termen,jucati,amanati sau postati daca nu a vrut adversarul sa joace...sau.........
GRUPA 3
danny1ok - Arsenal
fifa_for_fun - Bayern
mihainho86 - Villarreal
hitchockian ? Bordeaux
danny1ok ? mihainho86 1-0
mihainho86 -danny1ok 1-3
grupa 1 .. n-am reusit sa joc meciurile cu dummy si vad ca nici acum nu il vad pe mess .. sper sa jucam daca nu aman asta e
@quitarr: nu ne-am sincronizat, asta e probl. ca am fost pe mess insa in momentele alea erai tu absent. o sa jucam maine seara daca se poate. daca se grabeshte Mihai poate sa treaca 3-0 in contul lu quitarr. mai devreme n-am cum sa ajung acasa. multzumesc!
dumy_wazzy ? quitar
quitar -dumy_wazzy
mihainho86 ? hitchockian
hitchockian- mihainho86
puricele88 ? i0nutz83
i0nutz83- puricele88
ady_adinho ? gattuso_gh
gattuso_gh- ady_adinho
nu le-am gasit sau nu s-au jucat,termen pana maine seara
Grupa 4:
puricele88 - i0nutz83 2-0
i0nutz83 - puricele88 1-2
repet nu dau de gatusso...si-a dat demisia de pe FCS? ![]()
dumy_wazzy ? quitar
quitar -dumy_wazzy
ady_adinho ? gattuso_gh
gattuso_gh- ady_adinho
cu termen pana duminica ora 20:00....
n-am reusit sa dau de hitchockian.
Pana cand se poate juca?duminica?
Daca nu postez pana atunci 3-0,dar sper sa jucam.
ok
mihainho86-hitchockian 2-1
hitchockian-mihainho86 3-3
oricum ar fi nu dau de quitarr. cred ca intra diseara inainte saexpire termenu de joc si zice ca dumy nu e online. bineintzeles. am fost online si ieri si o sa fiu si azi. dar nu stiu cam cat deoarece am o aniversare. Mihai faci cum crezi.
chiar cand dam drumul la joc? la optimi. Vreau adversar puternic ![]()
nu am dat de quitarr. am fost online de vineri seara pana duminica seara. nu mi-a dat niciun semn. nah... faceti cum vreti. eu iau drumu facultatii. o saptamana placuta tuturor!
frate eu cand te caut tu nu esti si invers ... asta inseamna ca numai eu sunt de vina??? acuma nu o sa stau mereu pe net sa vad cand intrii tu sa te astept . Mereu cand aveam timp sa jucam .. ba faceai curat prin casa ba trebuia sa faci altceva .. mereu intervenea cate ceva .. si eu am fost plecat in weekend .. maine poimaine te astept ca in seara asta dupa meci dorm si eu dupa 2 zile ![]()
Se trece odata la optimi sau stam o luna in stadiu' asta ?
dumy si quitar , meciul vostru nu se ia in considerare,o sa il trec nul si nu o sa penalizez pe nimeni,daca ziceti ca nu v-ati gasit,desi v-ati cautat amandoi
GRUPA 1
alexxx_tzupy - Manchester United 13 pct
dumy_wazzy -Atl. Madrid 4 pct
only_babbardel1 - Goiania 1 pct
quitar-Tottenham 10 pct
GRUPA 2
f1or_cs - Barcelona 12 pct
ronaldo_0201 - Liverpool 0 pct
alinn50c - Hamburger SV 15 pct
amf_fifa - Sporting 9 pct
GRUPA 3
danny1ok - Arsenal 12 pct
fifa_for_fun - Bayern 13 pct
mihainho86 - Villarreal 4 pct
hitchockian - Bordeaux 5 pct
GRUPA 4
puricele88 -Juventus 16 pct
fallenangell002000 - Valencia 10 pct
yamasha_tusca - Schalke 04 9 pct
i0nutz83 - Newcastle 0 pct
GRUPA 5
klaus_e89 -Inter 11 pct
meph_frumossu- Lyon 8 pct
cosmin_marin25 - Udinese 6 pct
blind1ro - Werder Bremen 6 pct
GRUPA 6
laurentiu_state - Roma 15 pct
ady_adinho - Real Madrid 12 pct
gattuso_gh - Panatinaikos 3 pct
serilius_2005 - Boca Juniors 3 pct
GRUPA 7
marianbolohan - AC Milan 16 pct
rusu_andrey_2005 - FC Sevilla 9 pct
badboy_steaua - Benfica 9 pct
tazonne - Marseille 1 pct
GRUPA 8
mihai1411 - Chelsea Londra 16 pct
s3rgyu_adriano_13-Fiorentina 12 pct
drlv85 - Vfb Stuttgart 2 pct
buli2buli - Aston Villa 4 pct
OPTIMI
1. alexxx_tzupy ( Manchester United)
2. quitar (Tottenham )
3.fifa_for_fun ( Bayern) -
4. puricele88 (Juventus)
5.klaus_e89 (Inter)
6.laurentiu_state ( Roma)
7.marianbolohan (AC Milan)
8. rusu_andrey_2005 (Sevilla)
TERMEN : 13.11.2008, ORA 22:00
SE JOACA TUR-RETUR CU REGULA GOLULUI DAT IN DEPLASARE (DECI STABILITI INAINTE CARE E GAZDA PRIMULUI MECI ETC)
IN CAZ DE EGALITATE PERFECTA SE JOACA AL 3 LEA MECI PANA LA 11 M DACA E NEVOIE
REGULAMENTUL DIN CAMPIONAT
ESTE INTERZIS cu+W!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
le: nu s-a tras la sorti, ci, loc 1 gr a-loc 2 gr b etc,mai departe o sa fie 1-2 3-4 etc
Nu e extraordinar sistemul propus de tn. In sferturi se pot intalni din nou persoanele care s-au intalnit si in grupa. In fine ne conformam. E ok cum ai facut optimile. Dar mai depate eu pot juca din nou cu tine sau bubutza cu marian. Cred ca era mai ok un 1-8 , 2-7 , 3-6 si 4-5. Dar decizia e a ta.
quitar lasa aici o zi si o ora la care poti juca
ce sergiule? te temi de mine? ![]()
ce frumos era sa fie s3rgyu_adriano_13 - rusu_andrey_2005. un meci cat o finala ![]()
Lasa bubutza ca te razbun eu
))))
4. puricele88 (Juventus) - danny1ok (Arsenal)
I. puricele88 - danny1ok 3-0
II. danny1ok - puricele88 1-0
7.marianbolohan (AC Milan) - s3rgyu_adriano_13 (Fiorentina ) 4-0
s3rgyu_adriano_13 - marianbolohan (AC Milan) 3-6
1. alexxx_tzupy ( Manchester United) - f1or_cs ( Barcelona) 6-1 si 5-2