FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa FC Steaua

«123456»
mihai141105.11.2008 11:09

mai e o zi pana la termen,jucati,amanati sau postati daca nu a vrut adversarul sa joace...sau.........

DannY_105.11.2008 11:55

GRUPA 3

danny1ok - Arsenal

fifa_for_fun - Bayern

mihainho86 - Villarreal

hitchockian ? Bordeaux

 

danny1ok ? mihainho86 1-0

mihainho86 -danny1ok 1-3

quitarr05.11.2008 18:41

grupa 1 .. n-am reusit sa joc meciurile cu dummy si vad ca nici acum nu il vad pe mess .. sper sa jucam daca nu aman asta e

dumy3l06.11.2008 07:46

@quitarr: nu ne-am sincronizat, asta e probl. ca am fost pe mess insa in momentele alea erai tu absent. o sa jucam maine seara daca se poate. daca se grabeshte Mihai poate sa treaca 3-0 in contul lu quitarr. mai devreme n-am cum sa ajung acasa. multzumesc!

mihai141106.11.2008 09:10

dumy_wazzy ? quitar

quitar -dumy_wazzy

mihainho86 ? hitchockian

hitchockian- mihainho86

puricele88 ? i0nutz83

i0nutz83- puricele88

ady_adinho ? gattuso_gh

gattuso_gh- ady_adinho

 

nu le-am gasit sau nu s-au jucat,termen pana maine seara

DoctorLov06.11.2008 10:03
Grupa 4:

 

 

puricele88 - i0nutz83 2-0

 

i0nutz83 - puricele88 1-2

ady_4steaua06.11.2008 12:11

repet nu dau de gatusso...si-a dat demisia de pe FCS? :hmmm:

mihai141106.11.2008 12:41

dumy_wazzy ? quitar

quitar -dumy_wazzy

ady_adinho ? gattuso_gh

gattuso_gh- ady_adinho

 

 

cu termen pana duminica ora 20:00....

 

mihainho8606.11.2008 15:22

n-am reusit sa dau de hitchockian.

Pana cand se poate juca?duminica?

Daca nu postez pana atunci 3-0,dar sper sa jucam.

mihai141106.11.2008 15:24

ok

mihainho8606.11.2008 19:53

mihainho86-hitchockian 2-1

hitchockian-mihainho86 3-3

dumy3l09.11.2008 08:43

oricum ar fi nu dau de quitarr. cred ca intra diseara inainte saexpire termenu de joc si zice ca dumy nu e online. bineintzeles. am fost online si ieri si o sa fiu si azi. dar nu stiu cam cat deoarece am o aniversare. Mihai faci cum crezi.

bubutza09.11.2008 10:36

chiar cand dam drumul la joc? la optimi. Vreau adversar puternic :))

dumy3l09.11.2008 17:51

nu am dat de quitarr. am fost online de vineri seara pana duminica seara. nu mi-a dat niciun semn. nah... faceti cum vreti. eu iau drumu facultatii. o saptamana placuta tuturor!

quitarr09.11.2008 19:05

frate eu cand te caut tu nu esti si invers ... asta inseamna ca numai eu sunt de vina??? acuma nu o sa stau mereu pe net sa vad cand intrii tu sa te astept . Mereu cand aveam timp sa jucam .. ba faceai curat prin casa ba trebuia sa faci altceva .. mereu intervenea cate ceva .. si eu am fost plecat in weekend .. maine poimaine te astept ca in seara asta dupa meci dorm si eu dupa 2 zile ;)

AliN4u09.11.2008 19:39

Se trece odata la optimi sau stam o luna in stadiu' asta ?

mihai141110.11.2008 10:06

dumy si quitar , meciul vostru nu se ia in considerare,o sa il trec nul si nu o sa penalizez pe nimeni,daca ziceti ca nu v-ati gasit,desi v-ati cautat amandoi

 

 

GRUPA 1

alexxx_tzupy - Manchester United 13 pct

dumy_wazzy -Atl. Madrid 4 pct

only_babbardel1 - Goiania 1 pct

quitar-Tottenham 10 pct

 

GRUPA 2

f1or_cs - Barcelona 12 pct

ronaldo_0201 - Liverpool 0 pct

alinn50c - Hamburger SV 15 pct

amf_fifa - Sporting 9 pct

 

GRUPA 3

danny1ok - Arsenal 12 pct

fifa_for_fun - Bayern 13 pct

mihainho86 - Villarreal 4 pct

hitchockian - Bordeaux 5 pct

 

GRUPA 4

puricele88 -Juventus 16 pct

fallenangell002000 - Valencia 10 pct

yamasha_tusca - Schalke 04 9 pct

i0nutz83 - Newcastle 0 pct

 

GRUPA 5

klaus_e89 -Inter 11 pct

meph_frumossu- Lyon 8 pct

cosmin_marin25 - Udinese 6 pct

blind1ro - Werder Bremen 6 pct

 

GRUPA 6

laurentiu_state - Roma 15 pct

ady_adinho - Real Madrid 12 pct

gattuso_gh - Panatinaikos 3 pct

serilius_2005 - Boca Juniors 3 pct

 

GRUPA 7

marianbolohan - AC Milan 16 pct

rusu_andrey_2005 - FC Sevilla 9 pct

badboy_steaua - Benfica 9 pct

tazonne - Marseille 1 pct

 

GRUPA 8

mihai1411 - Chelsea Londra 16 pct

s3rgyu_adriano_13-Fiorentina 12 pct

drlv85 - Vfb Stuttgart 2 pct

buli2buli - Aston Villa 4 pct

 

mihai141110.11.2008 15:50

OPTIMI

 

1. alexxx_tzupy ( Manchester United)

2. quitar (Tottenham )

 

3.fifa_for_fun ( Bayern) -

4. puricele88 (Juventus)

 

5.klaus_e89 (Inter)

 

6.laurentiu_state ( Roma)

 

7.marianbolohan (AC Milan)

 

8. rusu_andrey_2005 (Sevilla)

 

 

TERMEN : 13.11.2008, ORA 22:00

 

SE JOACA TUR-RETUR CU REGULA GOLULUI DAT IN DEPLASARE (DECI STABILITI INAINTE CARE E GAZDA PRIMULUI MECI ETC)

IN CAZ DE EGALITATE PERFECTA SE JOACA AL 3 LEA MECI PANA LA 11 M DACA E NEVOIE

 

REGULAMENTUL DIN CAMPIONAT

 

ESTE INTERZIS cu+W!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

le: nu s-a tras la sorti, ci, loc 1 gr a-loc 2 gr b etc,mai departe o sa fie 1-2 3-4 etc

Sergyu1610.11.2008 16:04

Nu e extraordinar sistemul propus de tn. In sferturi se pot intalni din nou persoanele care s-au intalnit si in grupa. In fine ne conformam. E ok cum ai facut optimile. Dar mai depate eu pot juca din nou cu tine sau bubutza cu marian. Cred ca era mai ok un 1-8 , 2-7 , 3-6 si 4-5. Dar decizia e a ta.

AliN4u10.11.2008 16:15

quitar lasa aici o zi si o ora la care poti juca

bubutza10.11.2008 16:18

ce sergiule? te temi de mine? :))

Paradise_Lost10.11.2008 16:20

ce frumos era sa fie s3rgyu_adriano_13 - rusu_andrey_2005. un meci cat o finala :P

 

Lasa bubutza ca te razbun eu :))))))

pda10.11.2008 16:37

4. puricele88 (Juventus) - danny1ok (Arsenal)

 

I. puricele88 - danny1ok 3-0

 

II. danny1ok - puricele88 1-0

marianb10.11.2008 16:54

7.marianbolohan (AC Milan) - s3rgyu_adriano_13 (Fiorentina ) 4-0

s3rgyu_adriano_13 - marianbolohan (AC Milan) 3-6

alexxx_tzupy10.11.2008 19:27

1. alexxx_tzupy ( Manchester United) - f1or_cs ( Barcelona) 6-1 si 5-2

«123456»