FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa FC Steaua

«123456»
mihai141131.10.2008 06:57
Il astept pe Mihai sau pe ionutz sa le dau replay-ul de la meciul al doilea cu fallenangel. Nu stiu ce combinatie a folosit zice ca A, eu nu zic sigur, dar merge si spre cu+W!

 

 

ma gasesti pe mess,daca dai pasa cu a si apesi scurt,pana sa ajunga mingea la jucator, nu se umple linia aia si ai impresia ca se da qw,oricum se cunoaste diferenta,te astept sa-mi dai salvarea meciului daca ai probleme

 

au ramas de jucat:

 

 

GRUPA 1

 

 

alexxx_tzupy ? only_babbardel1

dumy_wazzy ? quitar

only_babbardel1 ? quitar

only_babbardel1- alexxx_tzupy

quitar -dumy_wazzy

quitar- only_babbardel1

 

 

 

 

GRUPA 2

 

f1or_cs ? ronaldo_0201

f1or_cs ? amf_fifa

ronaldo_0201 ? alinn50c

ronaldo_0201 ? amf_fifa

alinn50c - amf_fifa

ronaldo_0201- f1or_cs

amf_fifa -f1or_cs

alinn50c- ronaldo_0201

amf_fifa - ronaldo_0201

amf_fifa- alinn50c

 

 

 

 

GRUPA 3

 

danny1ok ? mihainho86

mihainho86 ? hitchockian

mihainho86 -danny1ok

hitchockian- mihainho86

 

 

 

 

GRUPA 4

 

puricele88 ? yamasha_tusca

puricele88 ? i0nutz83

yamasha_tusca - i0nutz83

yamasha_tusca -puricele88

i0nutz83- puricele88

i0nutz83- yamasha_tusca

 

 

 

GRUPA 5

 

cosmin_marin25 - blind1ro

blind1ro- cosmin_marin25

 

 

 

GRUPA 6

 

laurentiu_state ? ady_adinho

laurentiu_state ? gattuso_gh

ady_adinho ? gattuso_gh

ady_adinho ? serilius_2005

gattuso_gh - serilius_2005

ady_adinho- laurentiu_state

gattuso_gh - laurentiu_state

gattuso_gh- ady_adinho

serilius_2005- ady_adinho

serilius_2005- gattuso_gh

 

GRUPA 7

 

marianbolohan ? tazonne

rusu_andrey_2005 ? tazonne

rusu_andrey_2005- marianbolohan

tazonne - marianbolohan

tazonne - rusu_andrey_2005

 

 

 

 

GRUPA 8

 

mihai1411 ? drlv85

s3rgyu_adriano_13- drlv85

drlv85 - mihai1411

drlv85- s3rgyu_adriano_13

 

i0nutz8331.10.2008 09:35

@Mihai: mai am si returul cu fallen dar nu vrea sa joace ;)

DoctorLov31.10.2008 09:38

din pacate pe replay nu se vede powerbar-ul. Nu am jucat cu qw, asa cum nu joc niciodata.

Am jucat cu A pentru ca pierdeam prea multe dueluri in atac.

 

edit: @ ionutz: da bai fix:p nu pot acu` ti-am zis:D Cand am vrut sa joc returul n-ai vrut tu :notangel:

i0nutz8331.10.2008 09:40

N-am putut, nu ca n-am vrut ;)

mihai141131.10.2008 09:58

mai e timp :P

 

nu se vede bara ,dar se stie cum se duce mingea din qw,si cum se duce din a

DoctorLov31.10.2008 14:38

Grupa 4

fallenangell002000 - i0nutz83 = 3 - 0

 

Sa corectezi la rezultate, ca ai pus 2-4 la meciul asta :) eu l-am batut pe i0nutz de 2 ori cu 3-0 si 4-2.

marianb31.10.2008 14:53

grupa 7: rusu_andrey_2005- marianbolohan 3-4

mihai141131.10.2008 16:46

grupa 8

 

mihai1411 ? drlv85 1-1

drlv85 - mihai1411 0-3

 

drlv8531.10.2008 17:01
GRUPA 8

mihai1411 - Chelsea Londra

s3rgyu_adriano_13-Fiorentina

drlv85 - Vfb Stuttgart

buli2buli - Aston Villa

 

 

mihai1411 - drlv85 [1-1]

 

drlv85 - mihai1411 [0-3]

 

dumy3l31.10.2008 17:31

@quitarr: mai jucam si noi meciurile alea?:)

bubutza31.10.2008 21:26

GRUPA 7

rusu_andrey_2005 ? tazonne 5-3

rusu_andrey_2005- marianbolohan 3-4

tazonne - rusu_andrey_2005 1-3

 

Si is in optimi de pe locul 2. :yeahh:

AliN4u01.11.2008 11:38

GRUPA 2

f1or_cs - Barcelona

ronaldo_0201 - Liverpool

alinn50c - Hamburger SV

amf_fifa - Sporting

 

 

f1or_cs - alinn50c = 1 - 3

 

ronaldo_0201 - alinn50c = 1 - 4

 

alinn50c - amf_fifa

 

alinn50c - f1or_cs = 5 - 4

 

alinn50c - ronaldo_0201 = 8 - 0

 

amf_fifa - alinn50c

ronaldo_020101.11.2008 11:44

Grupa 2

 

alinn50c- ronaldo_0201 8-0

ronaldo_0201 alinn50c 1-4

 

amf_fifa v ronaldo_0201 2-1

ronaldo_0201 v amf_fifa 0-1

 

 

fior_cs v Ronaldo 5-3

ronaldo_0201 v fior cs 02

AliN4u01.11.2008 12:23

GRUPA 2

f1or_cs - Barcelona

ronaldo_0201 - Liverpool

alinn50c - Hamburger SV

amf_fifa - Sporting

 

 

f1or_cs - alinn50c = 1 - 3

 

ronaldo_0201 - alinn50c = 1 - 4

 

alinn50c - amf_fifa = 3 - 5

 

alinn50c - f1or_cs = 5 - 4

 

alinn50c - ronaldo_0201 = 8 - 0

 

amf_fifa - alinn50c = 0 - 2

BabBarDeL01.11.2008 13:35

Grupa 1:

 

only_babbardel1 - quitar 1 - 5

 

quitar - only_babbardel1 4 - 5

 

alexxx_tzupy ? only_babbardel1 6 - 2

 

only_babbardel1 - alexxx_tzupy 1 - 3

crist3a01.11.2008 15:10

GRUPA 4

puricele88 -Juventus

fallenangell002000 - Valencia

yamasha_tusca - Schalke 04

i0nutz83 - Newcastle

 

yamasha-tusca - puricele88 2-4 1-3

yamasha-tusca - fallenangell002000 2-1 1-6

yamasha-tusca - i0nutz83 5-3 2-1

Paradise_Lost01.11.2008 18:35

Grupa 6

 

laurentiu_state - ady_adinho 2 - 0

 

ady_adinho - laurentiu_state 1 - 0

 

laurentiu_state - gattuso_gh 6 - 1

gattuso_gh - laurentiu_state 0 - 7

 

si cu asta am terminat

F1oRinho02.11.2008 10:50

f1or_cs - amf_fifa 2-1

 

amf_fifa -f1or_cs 1-7

 

GatTuSo02.11.2008 12:07

serilius_2005 - gattuso_gh 2-1

 

serilius_2005 - gattuso_gh 1-2

Serilius02.11.2008 12:10
serilius_2005 - gattuso_gh 2-1

 

serilius_2005 - gattuso_gh 1-2

 

 

in al 2lea meci a fost 1-3...al 3lea gol a fost un mare bug...i

Serilius02.11.2008 18:20

grupa 6: serilius_2005- ady_adinho 2-3

 

 

ady_adinho-serilius_2005 1-3 ...dak as juca asa tot timpu`:X :steag_cruce_invers:

Sergyu1603.11.2008 19:37

mihai1411 ? s3rgyu_adriano_13 = 4-3

s3rgyu_adriano_13- mihai1411= 4-6

 

buli2buli - s3rgyu_adriano_13 = 0-2

s3rgyu_adriano_13- buli2buli = 5-2

 

drlv85- s3rgyu_adriano_13 0-9

s3rgyu_adriano_13- drlv85 6-4

 

Cu 12 puncte sunt calificat :clap:

KINSKI03.11.2008 20:06
GRUPA 5

klaus_e89 - Inter ::::::::::::::: 6 | 3 : 2 : 1 | 11-10 | 11p.

meph_frumossu - Lyon :::::::: 6 | 3 : 2 : 1 | 14-11 | 11p.

cosmin_marin25 - Udinese

blind1ro - Werder Bremen

 

klaus_e89 2 - 2 meph_frumossu

klaus_e89 2 - 2 cosmin_marin25

klaus_e89 2 - 1 blind1ro

meph_frumossu 2 - 3 klaus_e89

cosmin_marin25 2 - 0 klaus_e89

blind1ro 1 - 2 klaus_e89

 

 

 

meph_frumossu 1 - 1 blind1ro

blind1ro 0 - 2 meph_frumossu

cosmin_marin25 2 - 3 meph_frumossu

meph_frumossu 4 - 3 cosmin_marin25

 

Eu si Meph mergem mai departe ... Restul rezultatelor din grupa nu mai conteaza, Cosmin poate sa acumuleze maxim 10p. iar blindi 7p.

 

 

Desi nu mai influenta clasamentul, tot am jucat:

cosmin_marin25-blind1ro >>>> 1-1 in tur, 1-1 in retur.

 

 

 

marianb04.11.2008 16:14

grupa 7: marianbolohan ? tazonne 8-2

tazonne ? marianbolohan 2-2

 

ady_4steaua05.11.2008 09:04

eu am o problema in grupa 6 cu gatusso ...i-am lasat offline-uri dar nu mi-a raspuns niciodata..astept decizie dak nu jucam pana la termen

«123456»