FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa FC Steaua

«13456»
Serilius10.11.2008 19:55

eu trebuia sa am 6 puncte dak te uiti mai bine la scoruri...nu ma calific oricum dar da bine:P

(serilius_2005)

dumy3l10.11.2008 20:19

foarte tare ideea ta Mihai.

@quitarr: nu fi nesimtit prietene. o singura data mi-ai zis sa jucam (duminica trecuta). nici macar nu mi-ai dat accept la id. mai ai si curaju sa comentezi. sunteti fara obraz!

quitarr10.11.2008 20:54

2. alinn50c (Hamburger SV) - quitar (Tottenham ) 2-3

 

quitar (Tottenham ) - (Hamburger SV) 3-3

 

 

super strans meciul ... si dumy apropo vezi ca te am in lista de mult .. lol .. am jucat si etapa in campionat .. cum poti sa zici ca nu ti-am dat acc la id =))

klaus_e8911.11.2008 21:41

ady_adinho 0 - 2 klaus_e89

klaus_e89 1 - 1 ady_adinho

 

klaus_e89 3 - 1 ady_adinho

 

merg mai departe :X

Paradise_Lost11.11.2008 22:28

6.laurentiu_state ( Roma) - meph_frumossu (Lyon ) 4 - 2

meph_frumossu (Lyon ) - laurentiu_state ( Roma) 4 - 2

 

 

Decisiv

laurentiu_state ( Roma) - meph_frumossu (Lyon ) 3 - 1

 

F grele meciurile, f bun adversar, m-a spart cu 1-2-urile :P

bubutza12.11.2008 16:45

rog amanare o zi maxim 2. Am un inceput de saptamana incendiar :D sper ca de maine sa intru in normal. SPER.

 

va multumesc.

mihai141113.11.2008 07:28

hai ca mai sunt 2 meciuri de jucat

branica13.11.2008 10:14

Am stabilit cu fallen ca dupa ora 21 sa jucam meciu din cupa ... numai bine !

bubutza13.11.2008 17:09

8. mihai1411 (Chelsea Londra) - rusu_andrey_2005 (FC Sevilla ) 1-1 5-7

 

sa curga berea !!!!

Sergyu1613.11.2008 17:56

Hai ca m-ai spart. Pai ce faci ma iti revii ? :ohmy: Aveam eu de cine sa ma tem. Pacat ca n-am trecut eu ca se juca finala cupei mai repede. Bafta ma! Sa castigi cupa , da sa nu dea dracu sa ma depasesti in campionat :biggrin:

Paradise_Lost13.11.2008 20:03

Nu nu nu nu nu, asta a fost blat. :)))

 

Bubutza, al meu esti :D, berea mai tarziu :P

branica13.11.2008 20:48

 

3.fifa_for_fun ( Bayern) - fallenangell002000 (Valencia)

 

tur - 3-0 la el acasa ... a zis ca intra in 15 min si nu a mai intrat .... eu maine dimineata plec la munca, nu stau dupa el ... mai stau pana la 23 ... dak nu ... luati voi o decizie

branica13.11.2008 21:18

3.fifa_for_fun ( Bayern) - fallenangell002000 (Valencia) 3-2

3.fallenangell002000 (Valencia) - fifa_for_fun ( Bayern) 0-3

 

Sa mergem mai departe :X ... Ma scuzati pentru dublu post .... nu stiu cum am reusit ... mai degraba Ursus :)

bubutza14.11.2008 15:41

bai segiule dar m-ai dezamagit... eu cu tine voiam sa joc... :X

Daca bat si acum nu mai beau singur :))

Sergiu si Laurentiu pregatiti-va in campionat ca vine TGV-ul:)) Multam de urari dar nu va puneti bine cu mine ca nu va iert :))

branica14.11.2008 17:28

Mihai, ocupa`te de cupa chiar dak ai iesit ... :)) Please ! Nu ne strica joaca :))))

mihai141115.11.2008 14:55

SFERTURI

 

1. alexxx_tzupy ( Manchester United)

2. puricele88 (Juventus)

 

3.klaus_e89 (Inter)

4.marianbolohan (AC Milan)

 

TERMEN : 18.11.2008, ORA 22:00

 

SE JOACA TUR-RETUR CU REGULA GOLULUI DAT IN DEPLASARE (DECI STABILITI INAINTE CARE E GAZDA PRIMULUI MECI ETC)

IN CAZ DE EGALITATE PERFECTA SE JOACA AL 3 LEA MECI PANA LA 11 M DACA E NEVOIE

 

REGULAMENTUL DIN CAMPIONAT

 

ESTE INTERZIS cu+W!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alexxx_tzupy15.11.2008 18:09

1. alexxx_tzupy ( Manchester United) - quitar (Tottenham )

tur 5-1

retur 3-5

klaus_e8916.11.2008 03:50

laurentiu_state 3 - 4 klaus_e89

klaus_e89 1 - 1 laurentiu_state

 

klaus_e89 5 - 4 laurentiu_state

 

semifinale :X

marianb16.11.2008 12:04

4.marianbolohan (AC Milan) - rusu_andrey_2005 (Sevilla) 4-3

rusu_andrey_2005 (Sevilla) - marianbolohan (AC Milan) 2-3

bubutza16.11.2008 12:12
4.marianbolohan (AC Milan) - rusu_andrey_2005 (Sevilla) 4-3

rusu_andrey_2005 (Sevilla) - marianbolohan (AC Milan) 2-3

 

pot sa zic ca al doilea meci in care am pierdut 4-3 a fost f dramatic :)) cred ca meritam mult mai mult. Ma bucur totusi ca mi-am luat-o la scor mic.Daca nu dadeai mariane tu golul 4 il dadeam eu ca eram pe val :))

 

Bafta mai departe

branica17.11.2008 23:42

mii de scuze imi cer .. sper sa nu mi se anuleze meciu`. .... astazi .... 18.11.2008 ... daca scap devreme de la munca , pe la ora 15 intru sa joc etapa ... dak nu, dupa ora 21 intru sigur sa jucam .... imi cer mii de scuze. .... pfff, munca asta x( ..... te astept purice maine dupa-amiaza sau dupa ora 21 sa jucam .... multumesc pt intelegere ...... sau poate nu :-s .... mersi Mihai ! ;;)

branica19.11.2008 01:48

sincer...am fost plecat in oras si nu am avut timp sa joc etapa ... dupa cum se vede, nici acum nu sunt acasa (dak va uitati la ip`ul dupa care postez) .....dak nu joc maine pana in ora 22 .... ma puteti scoate din cupa ...dar dupa ora 21 .... puricele sa fie sigur pe mess ... multumesc pt intelegere :*

pda19.11.2008 08:56

Amice, nu-mi faci tu mie programul cand sa fiu sau cand sa nu fiu.

blindica19.11.2008 08:58

De fapt, nu l-a inteles nimeni, a facut si post-dublu. Sa stai pana pe la 1-2 diseara, siguuuur !!!

branica19.11.2008 09:29

@puricele .... dak tii neaparat sa te califici prin nejucarea meciului ... asta e ....

@ blindica .... tu nu te mai baga ca prostu` ... ca nu a vorbit nimeni cu tine ;)

«13456»