FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa FC Steaua

«1236»
mihai141128.10.2008 09:12

GRUPA 1

alexxx_tzupy - Manchester United

dumy_wazzy -Atl. Madrid

only_babbardel1 - Goiania

quitar-Tottenham

 

GRUPA 2

f1or_cs - Barcelona

ronaldo_0201 - Liverpool

alinn50c - Hamburger SV

amf_fifa - Sporting

 

GRUPA 3

danny1ok - Arsenal

fifa_for_fun - Bayern

mihainho86 - Villarreal

hitchockian - Bordeaux

 

GRUPA 4

puricele88 -Juventus

fallenangell002000 - Valencia

yamasha_tusca - Schalke 04

i0nutz83 - Newcastle

 

GRUPA 5

klaus_e89 -Inter

meph_frumossu- Lyon

cosmin_marin25 - Udinese

blind1ro - Werder Bremen

 

GRUPA 6

laurentiu_state - Roma

ady_adinho - Real Madrid

gattuso_gh - Panatinaikos

serilius_2005 - Boca Juniors

 

GRUPA 7

marianbolohan - AC Milan

rusu_andrey_2005 - FC Sevilla

badboy_steaua - Benfica

tazonne - Marseille

 

GRUPA 8

mihai1411 - Chelsea Londra

s3rgyu_adriano_13-Fiorentina

drlv85 - Vfb Stuttgart

buli2buli - Aston Villa

 

 

 

program in curand

 

se califica primii 2 din fiecare grupa

 

 

IN CUPA NU E VOIE FOLOSIREA QW , SALVATI LA SFARSIT IN CAZ CA SUNT PROBLEME (SAVE MATCH REPLAY)

 

am facut mici modificari in grupe,acum sunt numai grupe de cate 4,datorita faptului ca nnmfifa08 nu a dorit sa joace ,iar ss ultra s-a retras

 

daca mai e careva care nu vrea sa participe cu respectiva restrictie sa ma anunte pana maine,cand o sa pun programul complet

noname_fu28.10.2008 11:53

Mie mi se pare o prostie... eu nu joc cupa daca nu e voie cu qw si cei care au jucat cu mine stiu ca nu abuzez de comb asta de taste. Nu ma deranjeaza cei care folosesc chiar si in exces qw, pentru ca se pot evita problemele foarte simplu si pana una alta face parte din joc (if it`s in the game, it`s in the game vorba EASPORTS). Hai sa scoatem si golurile din interiorul careului daca tot am inceput.

mihai141128.10.2008 12:17

nu e nici o problema?mai e careva care nu vrea sa participe? majoritatea cred ca vor sa joace fara qw

 

cine are cojones joaca,cine nu,nu joaca,acum sa vedem ce zice si ionut

 

daca e de acord ca macar in cupa sa se joace curat,in spiritul jocului,cei care nu mai vor sa joace pierd cu 3-0

B33KTA28.10.2008 12:59

Ce grupa am , 0 pct :)

blindica28.10.2008 16:49

Pe ce criterii sunt facute grupele?

noname_fu28.10.2008 19:43

Ce cojones amice? Pai mie imi trebuie cojones sau tie ca plangi ca o fetita cand te bate unul cu qw? Gandeste-te inainte sa postezi ceva, ca vorbesc mainile fara tine. Ce pm e propaganda asta ... auzi , ca trebuie sa ai cojones ca sa joci fara qw. Eu cred ca tu nu ai cojones daca nu esti de acord sa jucam toti cu o mana la ****... asa ar fi in spiritul jocului (spiritul jocului este fara centrari sau cum?).

i0nutz8328.10.2008 20:26

Propun sa se posteze integral criteriile pe care au fost facute grupele. In caz contrar, va ordon sa boicotati competitia asta !

;)

alexxx_tzupy28.10.2008 20:45

chiar asa..pe mine m-a pus cu ala in grupa...

klaus_e8928.10.2008 21:17

nu stricati grupele :)) pur si simplu nu are sens :D

blindica28.10.2008 21:35

Nici vorba, dar parca ss ultra nu mai joaca. Raman 3 in grupa aceea? Mutati-ma pe mine acolo :))

dumy3l28.10.2008 21:58

f subtil incompetentule :)

by ala :>

blindica29.10.2008 08:48

Incepe treaba?

noname_fu29.10.2008 11:49

etape?

DannY_129.10.2008 12:19

Nu mai trebuie program.Sa se stabileasca termenul limita pt disputarea meciurilor,ca doar nu sunt cate 20 de meciuri de om.

bubutza29.10.2008 12:51

grupa e buna , 2 din a doi din b. Sper sa nu iau locul 4.

mihai141129.10.2008 13:14
etape?

 

tu nu participi in cupa,asa ai spus

 

 

programul o sa-l pun zilele astea,o sa se joace tur-retur,cand o sa am timp,sper maine

 

si cand o sa pun programul,o sa inteleg ca o sa jucati fara qw in cupa,sper sa nu fie probleme,de genul am uitat etc;sau anuntati din timp daca nu vreti sa participati

 

 

in fiecare grupa aproape sunt 2 din a,2 din b,asta a fost si criteriul,dar unii nu vor sa joace,unii sunt retrasi si exclusi deci mai sunt si mici exceptii in alcatuirea grupelor

mihai141129.10.2008 13:47

GRUPA 1

alexxx_tzupy - Manchester United

dumy_wazzy -Atl. Madrid

only_babbardel1 - Goiania

quitar-Tottenham

 

 

alexxx_tzupy ? dumy_wazzy = 7-2

alexxx_tzupy ? only_babbardel1 = 6 - 2

alexxx_tzupy ? quitar = 1-1

dumy_wazzy ? only_babbardel1 = 5-1

dumy_wazzy ? quitar

only_babbardel1 ? quitar = 1 - 5

 

dumy_wazzy - alexxx_tzupy = 1-4

only_babbardel1- alexxx_tzupy = 1 - 3

quitar- alexxx_tzupy = 5-1

only_babbardel1- dumy_wazzy = 1-1

quitar -dumy_wazzy

quitar- only_babbardel1 = 4 - 5

 

 

 

 

GRUPA 2

f1or_cs - Barcelona

ronaldo_0201 - Liverpool

alinn50c - Hamburger SV

amf_fifa ? Sporting

 

f1or_cs ? ronaldo_0201 = 5-3

f1or_cs ? alinn50c = 1 - 3

f1or_cs ? amf_fifa = 2-1

ronaldo_0201 ? alinn50c = 1 - 4

ronaldo_0201 ? amf_fifa = 0-1

alinn50c - amf_fifa = 3 - 5

 

ronaldo_0201- f1or_cs = 0-2

alinn50c -f1or_cs = 5 - 4

amf_fifa -f1or_cs = 1-7

alinn50c- ronaldo_0201 = 8 - 0

amf_fifa - ronaldo_0201 = 2-1

amf_fifa- alinn50c = 0 - 2

 

 

 

 

GRUPA 3

danny1ok - Arsenal

fifa_for_fun - Bayern

mihainho86 - Villarreal

hitchockian ? Bordeaux

 

danny1ok ? fifa_for_fun = 1-2

danny1ok ? mihainho86 = 1-0

danny1ok ? hitchockian = 3 - 0

fifa_for_fun ? mihainho86 = 5-3

fifa_for_fun ? hitchockian = 1-1

mihainho86 ? hitchockian = 2-1

 

fifa_for_fun- danny1ok = 1-2

mihainho86 -danny1ok = 1-3

hitchockian -danny1ok = 4 - 3

mihainho86- fifa_for_fun = 1-4

hitchockian - fifa_for_fun = 0-2

hitchockian- mihainho86 = 3-3

 

 

 

 

GRUPA 4

puricele88 -Juventus

fallenangell002000 - Valencia

yamasha_tusca - Schalke 04

i0nutz83 ? Newcastle

 

puricele88 ? fallenangell002000 = 5-0

puricele88 ? yamasha_tusca = 4-2

puricele88 ? i0nutz83 = 2-0

fallenangell002000 ? yamasha_tusca = 6- 1

fallenangell002000 ? i0nutz83 = 4-2

yamasha_tusca - i0nutz83 = 5-3

 

fallenangell002000- puricele88 = 1 - 1

yamasha_tusca -puricele88 = 1-3

i0nutz83- puricele88 = 1-2

yamasha_tusca- fallenangell002000 = 2 - 1

i0nutz83- fallenangell002000 = 0 - 3

i0nutz83- yamasha_tusca = 1-2

 

 

 

GRUPA 5

klaus_e89 -Inter

meph_frumossu- Lyon

cosmin_marin25 - Udinese

blind1ro - Werder Bremen

 

klaus_e89 ? meph_frumossu =2 - 2

klaus_e89 ? cosmin_marin25 =2 - 2

klaus_e89 ? blind1ro = 2-1

meph_frumossu- cosmin_marin25 = 4 - 3

meph_frumossu- blind1ro = 1 - 1

cosmin_marin25 - blind1ro = 1-1

 

meph_frumossu- klaus_e89 =2 - 3

cosmin_marin25 -klaus_e89 = 2 - 0

blind1ro - klaus_e89 = 1-2

cosmin_marin25- meph_frumossu = 2 - 3

blind1ro - meph_frumossu = 0 - 2

blind1ro- cosmin_marin25 = 1-1

 

 

 

GRUPA 6

laurentiu_state - Roma

ady_adinho - Real Madrid

gattuso_gh - Panatinaikos

serilius_2005 - Boca Juniors

 

laurentiu_state ? ady_adinho = 2 - 0

laurentiu_state ? gattuso_gh = 6 - 1

laurentiu_state ? serilius_2005 = 1 - 0

ady_adinho ? gattuso_gh = 3-0

ady_adinho ? serilius_2005 = 1-3

gattuso_gh - serilius_2005 = 3-1

 

ady_adinho- laurentiu_state = 1 - 0

gattuso_gh - laurentiu_state = 0 - 7

serilius_2005- laurentiu_state = 0 - 1

gattuso_gh- ady_adinho = 0-3

serilius_2005- ady_adinho = 2-3

serilius_2005- gattuso_gh = 2-1

 

GRUPA 7

marianbolohan - AC Milan

rusu_andrey_2005 - FC Sevilla

badboy_steaua - Benfica

tazonne ? Marseille

 

marianbolohan ? rusu_andrey_2005 = 5-3

marianbolohan ? badboy_steaua = 5-4

marianbolohan ? tazonne = 8-2

rusu_andrey_2005 ? badboy_steaua =5-0

rusu_andrey_2005 ? tazonne = 5-3

badboy_steaua ? tazonne =4-3

 

rusu_andrey_2005- marianbolohan =3-4

badboy_steaua - marianbolohan = 1-5

tazonne - marianbolohan = 2-2

badboy_steaua- rusu_andrey_2005 =5-3

tazonne - rusu_andrey_2005 = 1-3

tazonne- badboy_steaua = 2-4

 

 

 

 

GRUPA 8

mihai1411 - Chelsea Londra

s3rgyu_adriano_13-Fiorentina

drlv85 - Vfb Stuttgart

buli2buli - Aston Villa

 

mihai1411 ? s3rgyu_adriano_13 = 4-3

mihai1411 ? drlv85 = 1-1

mihai1411 ? buli2buli =3-2

s3rgyu_adriano_13- drlv85 = 6-4

s3rgyu_adriano_13- buli2buli = 5-2

drlv85 - buli2buli = 2-4

 

s3rgyu_adriano_13- mihai1411= 4-6

drlv85 - mihai1411 = 0-3

buli2buli - mihai1411 = 3-5

drlv85- s3rgyu_adriano_13 = 0-9

buli2buli - s3rgyu_adriano_13 = 0-2

buli2buli- drlv85 = 2-2

 

 

 

 

TERMEN:05.11.2008

 

 

NU E VOIE FOLOSIREA COMBINATIEI cu+W,PUTETI BUBUI MINGEA CU A DACA VRETI, IN REST SE APLICA REGULAMENTUL DIN CAMPIONAT

 

DACA SUNT PROBLEME,SE SALVEAZA MECIUL,CINE IESE INAINTE SA APARA MENIUL RESPECTIV E PENALIZAT

 

SE JOACA TUR - RETUR,DUPA CUM OBSERVATI,90 DE MIN,NU MA INTERESEAZA CINE DA HOST,DAR REZULTATUL IL POSTATI EXACT CUM AM POSTAT EU,CA SA STIU CINE E GAZDA,DEOARECE LA FINAL IN CAZ DE EGALITATE SE IA IN CALCUL MECIUL DIRECT

 

SE CALIFICA PRIMII 2 MAI DEPARTE

 

 

BAFTA SI CEL MAI BUN SA CASTIGE!!!

noname_fu29.10.2008 14:07

esti prost rau :D

mihai141129.10.2008 14:13

imi dau seama de inteligenta ta din posturile tale,ai zis ca nu vrei sa participi,pa si la revedere,nu mai posta aici te rog

noname_fu29.10.2008 14:21

Misule, e greu cu tine! Esti ruda cu Gigi ?

dumy3l29.10.2008 14:56

grupa 1

dumy_wazzy-only_babbardel1 5-1

only_babbardel1-dumy_wazzy 1-1

 

dumy-alexxx 1-4

alexxx-dumy 7-2

 

Paradise_Lost29.10.2008 15:06

O intrebare... restrictia la Qw este totala, sau doar acel qw imputit direct pe varf din terenul propriu? Intreb asta pt ca eu uneori si centrez cu QW, pot fi in coltul terenului si sa bag qw in loc de A. oricum, pot centra si cu A, nu-i problema.

mihai141129.10.2008 15:28

totala,chiar merge mai bine centrarea cu a,decat cu qw ;)

 

iar cand ataci e la fel de simplu sa dai a,decat qw,cand esti in jumatatea adversa

BADboySteaua29.10.2008 15:28

grupa 7

 

marianbolohan - badboy_steaua 5-4

 

badboy_steaua - marianbolohan 1-5

pda29.10.2008 15:38

Grupa 4:

 

puricele88 - fallenangell002000 5-0

 

fallenangell002000 - puricele88 1-1

 

puricele88 - yamasha_tusca 4-2

 

yamasha_tusca - puricele88 1-3

 

puricele88 - i0nutz83 2-0

 

i0nutz83 - puricele88 1-2

«1236»