FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa FC Steaua

«1456»
pda19.11.2008 09:56

Daca vroiam sa ma calific nejucand meciurile postam asta. :wink:

branica19.11.2008 09:58

bine fratimiu, e decizia ta ... ca recunosc, eu nu am putut intra ... dak vrei sa jucam in seara asta ... jucam ... dak nu, ai tot dreptul sa te duci mai departe ... bafta

blindica19.11.2008 10:19

@ branica : vezi ca eu ti-am dat accept la Testari. Altfel, mai jucai prin campionate obscure... Ai si tu un limbaj mai normal...Bafta !

branica19.11.2008 10:28

Nu te mai baga neintrebat data viitoare ... ;)) ... @purice....da un buzz pe mess ca sunt on

mihai141119.11.2008 12:13

daca nu se joaca azi se califica puricele,e alegerea lui daca joaca sau nu

pda19.11.2008 20:00

2. fifa_for_fun (Bayern) - puricele88 (Juventus)

 

puricele88 - fifa_for_fun 2-2

 

fifa_for_fun - puricele88 3-3

mihai141120.11.2008 08:00

SEMIFINALE

 

1. puricele88 (Juventus)

 

2.klaus_e89 (Inter) -marianbolohan (AC Milan)

 

TERMEN : 22.11.2008, ORA 22:00

 

SE JOACA TUR-RETUR CU REGULA GOLULUI DAT IN DEPLASARE (DECI STABILITI INAINTE CARE E GAZDA PRIMULUI MECI ETC)

IN CAZ DE EGALITATE PERFECTA SE JOACA AL 3 LEA MECI PANA LA 11 M DACA E NEVOIE

 

REGULAMENTUL DIN CAMPIONAT

 

ESTE INTERZIS cu+W!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

klaus_e8920.11.2008 15:49

sa vina cupaaaaa sa vina cupaaaaa sa vina cupaaaaa in MILITAAAARI :X

B33KTA20.11.2008 17:59

Hai Klaus .. u can do IT !!

blindica20.11.2008 20:42

Castiga Puricele :steag_sah_mic: , TORTE !

pda20.11.2008 21:12

1. alexxx_tzupy (Manchester United) - puricele88 (Juventus)

 

puricele88 - alexxx_tzupy 2-2

 

alexxx_tzupy - puricele88 2-3

marianb21.11.2008 16:00

2.klaus_e89 (Inter) -marianbolohan (AC Milan

 

 

marianbolohan - klaus_e89 1-1

klaus_e89 - marianbolohan 1-3

 

 

 

FINALA !!!!

mihai141124.11.2008 08:00

FINALA

 

puricele88 (Juventus) - marianbolohan (AC Milan)

 

 

 

Se joaca un singur meci,pana la 11m daca e nevoie,host la alegere

 

REGULAMENTUL DIN CAMPIONAT

 

ESTE INTERZIS cu+W!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

blindica24.11.2008 08:56

Castiga Puricele, iar ! :steag_sah_mic: Cota 2.10 la PariBets , 1.90 AstralBetting !

mihai141128.11.2008 11:55

jucati si voi finala :)

pda28.11.2008 15:14

puricele88 (Juventus) - marianbolohan (AC Milan) 4-0

 

:hooray:

Sergyu1628.11.2008 15:19

Bravo ma ! Adevarul e ca practici un joc frumos . Sunt mandru ca am facut un 4-4 cu tine dupa ce am revenit de la 1-4 . :beer2:

blindica28.11.2008 21:25

Aici daca jucam la pariuri, as fi castigat si eu !!! fular-campioniifular-campionii

marianb29.11.2008 10:14

clar

DannY_129.11.2008 11:39

Felicitari castigatorului,felicitari mariane,pentru argint;).

klaus_e8929.11.2008 22:52

finala mica nu o jucam ? :D

«1456»