Daca vroiam sa ma calific nejucand meciurile postam asta. :wink:
Daca vroiam sa ma calific nejucand meciurile postam asta. :wink:
bine fratimiu, e decizia ta ... ca recunosc, eu nu am putut intra ... dak vrei sa jucam in seara asta ... jucam ... dak nu, ai tot dreptul sa te duci mai departe ... bafta
@ branica : vezi ca eu ti-am dat accept la Testari. Altfel, mai jucai prin campionate obscure... Ai si tu un limbaj mai normal...Bafta !
Nu te mai baga neintrebat data viitoare ...
) ... @purice....da un buzz pe mess ca sunt on
daca nu se joaca azi se califica puricele,e alegerea lui daca joaca sau nu
2. fifa_for_fun (Bayern) - puricele88 (Juventus)
puricele88 - fifa_for_fun 2-2
fifa_for_fun - puricele88 3-3
SEMIFINALE
1. puricele88 (Juventus)
2.klaus_e89 (Inter) -marianbolohan (AC Milan)
TERMEN : 22.11.2008, ORA 22:00
SE JOACA TUR-RETUR CU REGULA GOLULUI DAT IN DEPLASARE (DECI STABILITI INAINTE CARE E GAZDA PRIMULUI MECI ETC)
IN CAZ DE EGALITATE PERFECTA SE JOACA AL 3 LEA MECI PANA LA 11 M DACA E NEVOIE
REGULAMENTUL DIN CAMPIONAT
ESTE INTERZIS cu+W!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sa vina cupaaaaa sa vina cupaaaaa sa vina cupaaaaa in MILITAAAARI :X
Hai Klaus .. u can do IT !!
Castiga Puricele
, TORTE !
1. alexxx_tzupy (Manchester United) - puricele88 (Juventus)
puricele88 - alexxx_tzupy 2-2
alexxx_tzupy - puricele88 2-3
2.klaus_e89 (Inter) -marianbolohan (AC Milan
marianbolohan - klaus_e89 1-1
klaus_e89 - marianbolohan 1-3
FINALA !!!!
FINALA
puricele88 (Juventus) - marianbolohan (AC Milan)
Se joaca un singur meci,pana la 11m daca e nevoie,host la alegere
REGULAMENTUL DIN CAMPIONAT
ESTE INTERZIS cu+W!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Castiga Puricele, iar !
Cota 2.10 la PariBets , 1.90 AstralBetting !
jucati si voi finala ![]()
puricele88 (Juventus) - marianbolohan (AC Milan) 4-0
![]()
Bravo ma ! Adevarul e ca practici un joc frumos . Sunt mandru ca am facut un 4-4 cu tine dupa ce am revenit de la 1-4 . ![]()
Aici daca jucam la pariuri, as fi castigat si eu !!! ![]()
![]()
clar
Felicitari castigatorului,felicitari mariane,pentru argint;).
finala mica nu o jucam ? ![]()