GRUPA 8
mihai1411 - s3rgyu_adriano_13 4-3
s3rgyu_adriano_13- mihai1411 4-6
mihai1411 - buli2buli 3-2
buli2buli - mihai1411 3-5
GRUPA 8
mihai1411 - s3rgyu_adriano_13 4-3
s3rgyu_adriano_13- mihai1411 4-6
mihai1411 - buli2buli 3-2
buli2buli - mihai1411 3-5
Grupa 8
mihai1411 - s3rgyu_adriano_13 4-3
s3rgyu_adriano_13- mihai1411 4-6
Doamne cand se termina ghinionul asta ![]()
stiu, si asta. ca e mai bine, mai ales din lateral, desi depinde f mult de pozitie. chestia e ca asta nu se poate verifica, cu tot cu replay salvat. ma rog, pe mine nu ma intereseaza aspectul asta cata vreme nu se mai da pe varf din propria jumatate... acolo era baiul.
bafta tuturor
grupa 7
rusu_andrey_2005 - badboy_steaua 5-0
badboy_steaua - rusu_andrey_2005 5-3
GRUPA 7
rusu_andrey_2005 ? badboy_steaua 5-0
badboy_steaua- rusu_andrey_2005 5-3 in nota obisnuita
Grupa 3:
danny1ok - fifa_for_fun 1-2
fifa_for_fun- danny1ok 1-2
Grupa 4
fallenangell002000 1 - 1 puricele88
Grupa 5
meph_frumossu- blind1ro 1 - 1
blind1ro - meph_frumossu 0 - 2 ![]()
klaus_e89 - blind1ro 2 - 1 gol dubios aici.
blind1ro - klaus_e89 1 - 2
Grupa 8
buli2buli- drlv85 2 - 2
drlv85 - buli2buli 2 - 4
GRUPA 8
mihai1411 - Chelsea Londra
s3rgyu_adriano_13-Fiorentina
drlv85 - Vfb Stuttgart
buli2buli - Aston Villa
mihai1411 - drlv85 [1-1]
s3rgyu_adriano_13 - drlv85
drlv85 - buli2buli [2-4]
drlv85 - mihai1411 [0-3]
drlv85 - s3rgyu_adriano_13
buli2buli - drlv85 [2-2]
grupa 7
tazonne - badboy_steaua 2-4
badboy_steaua - tazonne 4-3
GRUPA 5
klaus_e89 - Inter 6 3 2 1 11-10 11p.
meph_frumossu- Lyon
cosmin_marin25 - Udinese
blind1ro - Werder Bremen
klaus_e89 2 - 2 meph_frumossu
klaus_e89 2 - 2 cosmin_marin25
klaus_e89 2 - 1 blind1ro
meph_frumossu 2 - 3 klaus_e89
cosmin_marin25 2 - 0 klaus_e89
blind1ro 1 - 2 klaus_e89
si sunt calificat in faza urmatoare ... acum nush daca dp locu 1 sau locu 2
gr 1 alexxx_tzupy ? dumy_wazzy 7-2
dumy_wazzy - alexxx_tzupy 1-4
i0nutz83 2 - 4 fallenangell002000
yamasha_tusca 2 - 1 fallenangell002000
fallenangell002000 6- 1 yamasha_tusca
Il astept pe Mihai sau pe ionutz sa le dau replay-ul de la meciul al doilea cu fallenangel. Nu stiu ce combinatie a folosit zice ca A, eu nu zic sigur, dar merge si spre cu+W!
Grupa 6:
danny1ok - hitchockian [ 3 - 0 ]
hitchockian - danny1ok [ 4 - 3 ]
GRUPA 2
f1or_cs - Barcelona
ronaldo_0201 - Liverpool
alinn50c - Hamburger SV
amf_fifa - Sporting
f1or_cs - alinn50c = 1 - 3
ronaldo_0201 - alinn50c
alinn50c - amf_fifa
alinn50c - f1or_cs = 5 - 4
alinn50c - ronaldo_0201
amf_fifa - alinn50c
GRUPA 5klaus_e89 - Inter 6 3 2 1 11-10 11p.
meph_frumossu- Lyon
cosmin_marin25 - Udinese
blind1ro - Werder Bremen
klaus_e89 2 - 2 meph_frumossu
klaus_e89 2 - 2 cosmin_marin25
klaus_e89 2 - 1 blind1ro
meph_frumossu 2 - 3 klaus_e89
cosmin_marin25 2 - 0 klaus_e89
blind1ro 1 - 2 klaus_e89
si sunt calificat in faza urmatoare ... acum nush daca dp locu 1 sau locu 2
cosmin_marin25 - meph_frumossu - 2-3
meph_frumossu - cosmin_marin25 - 4-3
grupa 7: marianbolohan ? rusu_andrey_2005 5-3
GRUPA 6
laurentiu_state - serilius_2005 1 - 0
serilius_2005- laurentiu_state 0 - 1
Grupa 8
s3rgyu_adriano_13- buli2buli 5-2
buli2buli - s3rgyu_adriano_13 0-2
Grupa 3
fifa_for_fun 5-3 mihainho86
mihainho86 1-4 fifa_for_fun
danny1ok 1-2 fifa_for_fun
fifa_for_fun 1-2 danny1ok
fifa_for_fun 1-1 hitchockian
hitchockian 0-2 fifa_for_fun ... Cred ca am primu` loc ...
GRUPA 5
klaus_e89 - Inter ::::::::::::::: 6 | 3 : 2 : 1 | 11-10 | 11p.
meph_frumossu - Lyon :::::::: 6 | 3 : 2 : 1 | 14-11 | 11p.
cosmin_marin25 - Udinese
blind1ro - Werder Bremen
klaus_e89 2 - 2 meph_frumossu
klaus_e89 2 - 2 cosmin_marin25
klaus_e89 2 - 1 blind1ro
meph_frumossu 2 - 3 klaus_e89
cosmin_marin25 2 - 0 klaus_e89
blind1ro 1 - 2 klaus_e89
meph_frumossu 1 - 1 blind1ro
blind1ro 0 - 2 meph_frumossu
cosmin_marin25 2 - 3 meph_frumossu
meph_frumossu 4 - 3 cosmin_marin25
Eu si Meph mergem mai departe ... Restul rezultatelor din grupa nu mai conteaza, Cosmin poate sa acumuleze maxim 10p. iar blindi 7p.
GRUPA 1
quitarr - alexxx_tzupy 1-1
quitarr - alexxx_tzupy 5-1
hai si celelalte grupe mai cu talent ![]()