FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cupa FC Steaua

«12346»
mihai141129.10.2008 15:50

GRUPA 8

 

mihai1411 - s3rgyu_adriano_13 4-3

 

s3rgyu_adriano_13- mihai1411 4-6

 

mihai1411 - buli2buli 3-2

 

buli2buli - mihai1411 3-5

Sergyu1629.10.2008 16:12

Grupa 8

 

 

mihai1411 - s3rgyu_adriano_13 4-3

 

s3rgyu_adriano_13- mihai1411 4-6

 

Doamne cand se termina ghinionul asta :wall:

Paradise_Lost29.10.2008 16:21

stiu, si asta. ca e mai bine, mai ales din lateral, desi depinde f mult de pozitie. chestia e ca asta nu se poate verifica, cu tot cu replay salvat. ma rog, pe mine nu ma intereseaza aspectul asta cata vreme nu se mai da pe varf din propria jumatate... acolo era baiul.

bafta tuturor

BADboySteaua29.10.2008 16:48

grupa 7

 

rusu_andrey_2005 - badboy_steaua 5-0

 

badboy_steaua - rusu_andrey_2005 5-3

bubutza29.10.2008 16:48

GRUPA 7

rusu_andrey_2005 ? badboy_steaua 5-0

badboy_steaua- rusu_andrey_2005 5-3 in nota obisnuita

 

 

DannY_129.10.2008 17:27

Grupa 3:

 

danny1ok - fifa_for_fun 1-2

fifa_for_fun- danny1ok 1-2

DoctorLov29.10.2008 19:08

Grupa 4

fallenangell002000 1 - 1 puricele88

blindica29.10.2008 19:39

Grupa 5

 

meph_frumossu- blind1ro 1 - 1

 

blind1ro - meph_frumossu 0 - 2 :steag_sah_mic:

 

klaus_e89 - blind1ro 2 - 1 gol dubios aici.

 

blind1ro - klaus_e89 1 - 2

 

B33KTA29.10.2008 20:51

Grupa 8

buli2buli- drlv85 2 - 2

drlv85 - buli2buli 2 - 4

drlv8529.10.2008 20:58

GRUPA 8

mihai1411 - Chelsea Londra

s3rgyu_adriano_13-Fiorentina

drlv85 - Vfb Stuttgart

buli2buli - Aston Villa

 

 

mihai1411 - drlv85 [1-1]

 

s3rgyu_adriano_13 - drlv85

 

drlv85 - buli2buli [2-4]

 

drlv85 - mihai1411 [0-3]

 

drlv85 - s3rgyu_adriano_13

 

buli2buli - drlv85 [2-2]

BADboySteaua29.10.2008 21:03

grupa 7

 

tazonne - badboy_steaua 2-4

 

badboy_steaua - tazonne 4-3

klaus_e8929.10.2008 22:15

GRUPA 5

klaus_e89 - Inter 6 3 2 1 11-10 11p.

meph_frumossu- Lyon

cosmin_marin25 - Udinese

blind1ro - Werder Bremen

 

klaus_e89 2 - 2 meph_frumossu

klaus_e89 2 - 2 cosmin_marin25

klaus_e89 2 - 1 blind1ro

meph_frumossu 2 - 3 klaus_e89

cosmin_marin25 2 - 0 klaus_e89

blind1ro 1 - 2 klaus_e89

 

si sunt calificat in faza urmatoare ... acum nush daca dp locu 1 sau locu 2

alexxx_tzupy30.10.2008 10:04

gr 1 alexxx_tzupy ? dumy_wazzy 7-2

dumy_wazzy - alexxx_tzupy 1-4

DoctorLov30.10.2008 11:37

i0nutz83 2 - 4 fallenangell002000

yamasha_tusca 2 - 1 fallenangell002000

fallenangell002000 6- 1 yamasha_tusca

crist3a30.10.2008 15:24

Il astept pe Mihai sau pe ionutz sa le dau replay-ul de la meciul al doilea cu fallenangel. Nu stiu ce combinatie a folosit zice ca A, eu nu zic sigur, dar merge si spre cu+W!

Vertigo30.10.2008 17:47

Grupa 6:

 

danny1ok - hitchockian [ 3 - 0 ]

hitchockian - danny1ok [ 4 - 3 ]

AliN4u30.10.2008 18:32

GRUPA 2

f1or_cs - Barcelona

ronaldo_0201 - Liverpool

alinn50c - Hamburger SV

amf_fifa - Sporting

 

 

f1or_cs - alinn50c = 1 - 3

 

ronaldo_0201 - alinn50c

 

alinn50c - amf_fifa

 

alinn50c - f1or_cs = 5 - 4

 

alinn50c - ronaldo_0201

 

amf_fifa - alinn50c

KINSKI30.10.2008 18:55
GRUPA 5

klaus_e89 - Inter 6 3 2 1 11-10 11p.

meph_frumossu- Lyon

cosmin_marin25 - Udinese

blind1ro - Werder Bremen

 

klaus_e89 2 - 2 meph_frumossu

klaus_e89 2 - 2 cosmin_marin25

klaus_e89 2 - 1 blind1ro

meph_frumossu 2 - 3 klaus_e89

cosmin_marin25 2 - 0 klaus_e89

blind1ro 1 - 2 klaus_e89

 

si sunt calificat in faza urmatoare ... acum nush daca dp locu 1 sau locu 2

 

 

cosmin_marin25 - meph_frumossu - 2-3

meph_frumossu - cosmin_marin25 - 4-3

marianb30.10.2008 18:57

grupa 7: marianbolohan ? rusu_andrey_2005 5-3

Paradise_Lost30.10.2008 20:53

GRUPA 6

 

laurentiu_state - serilius_2005 1 - 0

serilius_2005- laurentiu_state 0 - 1

Sergyu1630.10.2008 20:57

Grupa 8

 

s3rgyu_adriano_13- buli2buli 5-2

 

buli2buli - s3rgyu_adriano_13 0-2

branica30.10.2008 21:22

Grupa 3

 

fifa_for_fun 5-3 mihainho86

mihainho86 1-4 fifa_for_fun

danny1ok 1-2 fifa_for_fun

fifa_for_fun 1-2 danny1ok

fifa_for_fun 1-1 hitchockian

hitchockian 0-2 fifa_for_fun ... Cred ca am primu` loc ...

klaus_e8930.10.2008 21:45

GRUPA 5

klaus_e89 - Inter ::::::::::::::: 6 | 3 : 2 : 1 | 11-10 | 11p.

meph_frumossu - Lyon :::::::: 6 | 3 : 2 : 1 | 14-11 | 11p.

cosmin_marin25 - Udinese

blind1ro - Werder Bremen

 

klaus_e89 2 - 2 meph_frumossu

klaus_e89 2 - 2 cosmin_marin25

klaus_e89 2 - 1 blind1ro

meph_frumossu 2 - 3 klaus_e89

cosmin_marin25 2 - 0 klaus_e89

blind1ro 1 - 2 klaus_e89

 

 

 

meph_frumossu 1 - 1 blind1ro

blind1ro 0 - 2 meph_frumossu

cosmin_marin25 2 - 3 meph_frumossu

meph_frumossu 4 - 3 cosmin_marin25

 

Eu si Meph mergem mai departe ... Restul rezultatelor din grupa nu mai conteaza, Cosmin poate sa acumuleze maxim 10p. iar blindi 7p.

quitarr30.10.2008 22:09

 

GRUPA 1

 

 

quitarr - alexxx_tzupy 1-1

quitarr - alexxx_tzupy 5-1

mihai141131.10.2008 06:45

hai si celelalte grupe mai cu talent :)

«12346»